אופיר סופר לכיפה: "זו בדיחה שמדברים על משא ומתן בין בנט לגנץ"

חבר הכנסת אופיר סופר התייחס בראיון לכיפה לשמועות על משא ומתן בין ימינה לכחול לבן, ועל הדרך שלח עקיצה לעוצמה יהודית: "הצבעה לימינה זה קול בכנסת, הצבעה לעוצמה זה קול בקלפי"

מירב כהן, חדשות כיפה
יז בשבט התשפ
,
12 בפברואר, 2020 21:42
ח"כ אופיר סופר

ח"כ אופיר סופרצילום: הלל מאיר

קמפיין ימינה הושק הערב (ד') באירוע חגיגי בכפר המכבייה, ומי שהתפנה להתראיין לכיפה ולהתייחס לנושאים הבוערים שעל סדר היום הוא חבר הכנסת אופיר סופר. סופר התייחס לדיל אפשרי שנרקם על פי השמועות בין עוצמה יהודית לליכוד ודחה את הדברים על הסף: "אנחנו לא מתעסקים בזה, שמעתי שגם ראש הממשלה עצמו מכחיש את הפרסומים" אמר סופר והסביר מדוע חשוב להצביע לימינה ולא לעוצמה: "יש חשיבות להכניס את הקולות לא לקלפי, אלא לכנסת, ולהכניס את הקול לכנסת פירושו להצביע ימינה."

סופר המשיך באותו טון והסביר מדוע יש חשיבות לימינה גדולה: "יש פה מפלגה עם דרך ברורה שמייצגת ציבור. רלוונטי הגודל שלה, ככל שהיא תהיה גדולה, הממשלה תוכל להיקרא ממשלת ימין. אם ימינה לא תהיה גדולה, זו לא תהיה ממשלת ימין" טען סופר, והתייחס גם לשמועות על משא ומתן בין בנט ליו"ר כחול לבן בני גנץ: "זו בדיחה הזו שאנו לא נאמנים לגוש הימין. בסוף ימינה היא חוט השידרה שמחזיק את ממשלת הימין. מדובר באנשים אידאולוגים ללא רבב שהיו ויהיו חוט השידרה של ממשלת הימין"

סופר נשאל בין השאר על הסקרים האחרונים, שחלקם מראים על היחלשות המפלגה בקרב הציבור: "יש לנו בייס של 7-6 מנדטים, האתגר הוא להביא יותר ואנחנו צריכים לצופף שורות ולחזק אותן. אנחנו פה כדי להיאבק על ארץ ישראל ועל הערכים החשובים לנו" סיכם סופר.

13.02.2020

1. כחול לבן =שמאל -היכנסו!! (יוסי)

הגיע הזמן אחת ולתמיד לנפץ את הקשקוש שכחול לבן היא מפלגת "ימין ממלכתי" או מכבסות מילים בסגנון, מי שמצביע להם מצביע לאנשי שמאל ושלא יתפלא אם יגרשו אותו מהבית אח"כ: להלן פירוט חלקי ע"מ לקצר: בני גנץ- אמר לידיעות אחרונות שההתנתקות היתה טובה. יאיר לפיד (בראיון לעמית סגל) "צריך לפנות 80-90 אלף מתנחלים, המפלגה הקודמת של ניסנקורן היתה מפלגת העבודה (ויקיפדיה), מיקי חיימוביץ' הייתה קצינה בצה"ל בפינוי ימית (ויקיפדיה) ואמרה ל"ויינט" שאפשר לפנות התנחלויות בהסכמים. עופר כסיף "תומכים בשתי מדינות (ראיון לרינה מצליח), הכיבוש משחית (ראיון ל'הארץ'). יעל גרמן היתה חברת כנסת במרצ (ויקיפדיה) ותומכת במדינה פלסטינית (ראיון לגל"צ) והצטלמה עם אוהדת של אהד תמימי שהכתה חיילים (פייסבוק). מירב כהן הייתה מועמדת ב"תנועה" בראשות ציפי לבני (ויקיפדיה), אסף זמיר- "תפנימו, הסודאנים והאריתראים כאן כדי להישאר" (ראיון ל'הארץ'). אלעזר שטרן "ההתנתקות לא הייתה אירוע עצוב עבורי", "אנחנו תומכים בפתרון שתי המדינות" (כאן 11 'כיפה קרועה').

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

2. בנט דמגוג בגרוש וחצי (יוסף)

בנט כהרגלו מפזר סיסמאות לאוויר העולם , מבלי לטרוח לבדוק אותם

שאל הערב " מי כבר עד מקום 40 בליכוד לעומת אנשי ימינה"

אז בוא עזרתי לך .
יש 4 כיפות סרוגות, 3 מסורתיים , 3 נשים ודרוזי אחד.
קצת מזכיר את הרכבי הרשימה שנסית להרכיב 4 שנים ולא הצלחת.

מקום 34 מאי גולן - פעילת ימין מזה שנים, תושבת דרום ת"א, לוקחת חלק במאבק לשמירת הזהות היהודית כנגד המסתננים .
מקום 35 - טלי פולסקוב ,ראש עיריית ערד בעבר.
מקום 36 - עוזי דיין , מנכ"ל מפעל הפיס בעבר .סגן הרמטכ"ל וראש המל"ל.
מקום 37- אריאל קלנר , עולה ברית המועצות, מהנדס וחובש כיפה סרוגה. ויו"ר ארגון חזון לאומי .
מקום 38 - אסנת מארק , תושבת מעלה אדומים , ועוסקת בתחום המשפטים וניהול עסקים . יו"ר נשות העסקים בלשכת המסחר .
מקום 39- עמית הלוי - גם כיפה סרוגה .ראש המכללה למדינאות, בוגר ישיבה תיכונית יבנה, וישיבת מרכז הרב .
מקום 40 - ניסים ואטורי - גם כיפה סרוגה. ד"ר למנהל עסקים, תושב רמת הגולן.
מקום 41 -שבח שטרן, וכמובן גם כיפה סרוגה .בעלים ומנהלים של חברת תוכנה, בן 68 . פעיל התיישבות שנים , בהקמות עשרות יישובים , ממנהלי אמנה בעבר , לקח חלק פעיל בהשפעה על ועדות שונות בכנסת.

מקום 42 - איוב קרא - דרוזי, שהיה פעיל נגד ההתנתקות יותר מכל המפד"ל .שר התקשורת בעבר . סגן השר לפיתוח הנגב והגליל . סגן יו"ר הכנסת, סגן שר במשרד ראש הממשלה .

בנט, יש פה בליכוד כיום 8 כיפות סרוגות , יותר ממה שיש בימינה .
אז בנט , לפני שאתה זורק סיסמאות , תטרח לבדוק קודם .

דווח על תגובה לא ראויה
13.02.2020

3. מחמם כסא בכנסת,לך הביתה (סופר,פודל של סמוטי)

ח"כ אפור ,שלא עשה ולא עשה כלום בכנסת.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הכנרת צילום: shutterstock

גם בימים יבשים: מפלס הכנרת מזנק. עשרות הגיעו לפקוד את האתר

קרא עוד