ימינה: "להעלות כבר בתחילת בשבוע הבא את ההצעה על החלת הריבונות"

מפלגת ימינה מצטרפת למאבק מול בית ראש הממשלה, שדורשת מנתניהו להעלות את ההצעה להחלת הריבונות ביהודה ושומרון כבר בתחילת השבוע הבא. "אם זה לא יקרה עכשיו זה גם לא יקרה בחמישים שנה הבאות"

מירב חמוז כהן, חדשות כיפה
י בשבט התשפ
,
05 בפברואר, 2020 16:07

צילום: צילום מסך

ח"כ מתן כהנא מטעם מפלגת ימינה, הגיע אל ישיבת חירום במאהל הריבונות מול משרד ראש הממשלה, שארגנו ראשי מועצת יש"ע. כהנא הגיע למקום ויצא בהצהרה דרמטית מטעם המפלגה, שקראה לראש הממשלה לא להתעכב בעניין החלת הריבונות. "אם זה לא יקרה עכשיו זה גם לא יקרה בחמישים שנה הבאות".

"אם לא ננצל את ההזדמנות תקום פה מדינה פלסטינית בתוך מדינת ישראל. כפר סבא וירושלים יהפכו להיות כמו עוטף עזה" הוסיף כהנא. "אני קורא מכאן לראש הממשלה להעלות את ההצעה להחיל את הריבונות, על כל ההתיישבות ביהודה ושומרון, כבר בתחילת שבוע הבא" קרא כהנא.

ראשי מועצת יש"ע שהקימו במקום את המאהל קראו גם הם אנו ממשיכים לדרוש את החלת הריבונות כבר בישיבת הממשלה הקרובה". עוד אמרו במועצת יש"ע כי "אנו ניפגש היום בשעות הערב עם ראש הממשלה. בפגישה אנחנו רוצים לשמוע על צעדים מעשיים, כיצד ראש הממשלה מתכוון לממש את הבטחת הריבונות. לאור תוצאות פגישה זו נחליט על המשך פעולותינו".  

05.02.2020

1. סרק סרק,ימינה לא עוברת את אחוז החסימה (זהירות ספין)

לא נותנים לסילמן הבוגדת והנוכלת להכנס לכנסת.

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2020

2. ימינהכמה שאתם לא אמינים נוכלים רמאים ושקרנים הכל מותר להצהיר לפני הבחירות אבל במציאות אתם סוגדים לעבריין דון ביביבלוף כמו לעגל הזהב (דניאל)

דווח על תגובה לא ראויה
05.02.2020

3. הציונות הדתית עלק ----פעם היתה ציונות דתית אמיתית היום הם כנופיית פנאטים קיצונים עם דעות חשוכות כמו דעאש שסוגדים לעבריין מבלפור כמו לעגל הזהב (אבינו)

דווח על תגובה לא ראויה
06.02.2020

4. כל הכבוד. לא מצביעים טב (תיקון לחיי"ם)

לא משנה מה תעשו או תגידו הפעם לא מצביעים טב
(מצביע טב קבוע. ויש עוד רבים)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

x
מרב מיכאלי צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

מרב מיכאלי בהצעת חוק חדשה: נאשם בפלילים לא יכהן כנשיא המדינה

קרא עוד