ראש מועצת בית אל: "ללא החלת ריבונות מידית - הימין עלול לאבד את השלטון"

שי אלון אומר היום כי אם נתניהו לא יחיל ריבונות ביהודה ושומרון בזמן הקרוב ועוד לפני הבחירות, הימין עלול לאבד את השלטון. "אם לא יהיו מעשים בשטח אנחנו נראה בבחירות הבאות ממשלת שמאל שתחזיר אותנו שנים אחורה"

חדשות כיפה
ז בשבט התשפ
,
02 בפברואר, 2020 17:09
שי אלון

שי אלוןצילום: יוסף אנאיה

ראש מועצת בית אל וחבר הנהלת מועצת יש"ע שי אלון אומר היום כי אם נתניהו לא יחיל ריבונות ביהודה ושומרון בזמן הקרוב ועוד לפני הבחירות, הימין עלול לאבד את השלטון  "עבר שבוע מאז פסטיבל 'המאה', כולם חגגו את החלת הריבונות בתקשורת אבל בשטח לא התקדמנו מילימטר, תהיה פה אכזבה עצומה מאוד אם נתניהו לא יחיל ריבונות עוד לפני הבחירות, אנחנו מחכים לזה כבר עשרות שנים"

אלון אומר כי דברים אלו הושמעו אמש גם בישיבת החירום של מועצת יש"ע "זה ברור לכל, אנחנו לא רוצים לאבד מצביעים מגוש הימין, אבל התחושה שלי היא שאחוזי ההצבעה ירדו בבחירות וגוש הימין יקבל זעזוע שיהיה קשה להשתחרר ממנו"

אלון מציין כי דיבורי החלת ריבונות וסיפוח הבקעה כבר נשמעו בבחירות הקודמות "עכשיו הגיע הזמן להפסיק לדבר ולבצע את המהלכים בשטח, אם לא יהיו מעשים בשטח אנחנו נראה בבחירות הבאות ממשלת שמאל שתחזיר אותנו שנים אחורה בכל הקשור לבנייה וחיזוק ההתיישבות"

02.02.2020

1. שי אלון עם תחושות לא בונים אסטרטגיות. מאמר שטותי (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
02.02.2020

2. שי אלון עם תחושות לא בונים אסטרטגיות. מאמר שטותי (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
02.02.2020

3. סתם מאמר ללא תועלת .ודווקא הפור. אם לא יהיה סיפוח , אז כל מי שירצה סיפוח יצביע ליכוד. ואם יהיה סיפוח לפני הבחירות אז הם לא יהיו צריכים להצביע ליכוד כי (ישי)

דווח על תגובה לא ראויה
02.02.2020

4. תוכנית אלף השטיקים (בנימין)

הערכים של המנהיגים שלנו נדבקו לכיסאות של הביטחון ,החינוך והתחבורה. ביבי יפיל את כל הימין לאופוזיציה .

דווח על תגובה לא ראויה
02.02.2020

5. ראש מועצה צריך לטפל בפינוי אשפה בעיר שלו ולא להפוך ליועץ מדיני. אם כל ראש מועצה ביהודה יתחיל לכתוב מאמרים , לא נגמור עם רמות השטויות הנכתבים. מי זה בכ (ברוך)

דווח על תגובה לא ראויה
02.02.2020

6. ראש מועצה צריך לטפל בפינוי אשפה בעיר שלו ולא להפוך ליועץ מדיני. אם כל ראש מועצה ביהודה יתחיל לכתוב מאמרים , לא נגמור עם רמות השטויות הנכתבים. מי זה בכ (ברוך)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סיום מסכת צילום: shutterstock

סוף הוא תמיד התחלה - הדרן עלך מסכת שבת

קרא עוד