סגור

"היבא יזבק תצהיר כי היא נגד פגיעה בחפים מפשע"

איימן עודה, יו"ר מפלגתה של הח"כית שהוגשה עתירה לפסילתה, מצהיר כי יזבק תצהיר בוועדת הבחירות כי היא מתנגדת לפגיעה בחפים מפשע. נגד יזבק נטען כי הביעה תמיכה במחבלים שהורשעו ברצח יהודים

חדשות כיפה
כה בטבת התשפ
,
22 בינואר, 2020 9:58
ח"כ היבא יזבק

ח"כ היבא יזבקצילום: הדס פרוש, פלאש 90

"דיברתי עם יזבק, והיא תגיד בצורה ברורה מאוד את מה שהיא מאמינה בו - שהיא נגד כל פגיעה באזרחים". כך אומר הבוקר יו"ר הרשימה המשותפת, ח"כ איימן עודה, לקראת הדיון בפסילתה של חברת מפלגתו, ח"כ היבא יזבק, בוועדת הבחירות המרכזית.

כזכור, ח"כ אופיר כץ מהליכוד הגיש עתירה לפסילתה של יזבק, לאחר שפוסטים שפרסמה בעבר בחשבון הפייסבוק שלה הביעו הזדהות עם רוצחי יהודים כמו סמיר קונטאר, ועם ראווי סולטאני, שהורשע בריגול למען חיזבאללה. יזבק צפויה להיפסל על ידי ועדת הבחירות, לאחר שבכחול לבן ובמפלגת העבודה הודיעו כי יתמכו בפסילה, והנושא צפוי לעבור לדיון בבית המשפט העליון.

"מי שמהלל רוצח שפל שרוצץ את גולגולתה של ילדה בת 4 או מחבל למען חיזבאללה שהעביר נקודות אסטרטגיות על מנת לטווח בנו בטילים, ודאי שלא יכול לייצג את מדינת ישראל בכנסת ישראל", אמר ח"כ אופיר כץ, שהגיש את בקשת הפסילה.

השאלה שתעמוד על הפרק היא האם הצהרה של יזבק נגד פגיעה באזרחים - אם אכן תגיע, כפי שמבטיח עודה - תספיק לבית המשפט העליון כדי לדחות את הפסילה הצפויה בוועדת הבחירות.

22.01.2020

1. הבעיה היא שהיא מגדירה אותנו פושעים (שי)

לא לסבן

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

2. בנוסף היא צריכה להבהיר שמדינת ישראל היא מדינה יהודית ושיהודים בישראל הם בגדר חפים מפשע... (כי מחר היא תאמר שכל היהודים בישראל הם מתנחלים פושעים...)

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

3. על מי בדיוק אייכמן עודה מנסה לעבוד - סתם שאלה????????????? (אוראור)

והמבין יבין
!!!!!!!!!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
08.02.2020

4. ואני נגד פגיעה במחבלים רוצחים............ מה זה השקר המבדח הזה???????? (אוראור)

דווח על תגובה לא ראויה
09.03.2020

5. בשתי מילים: בדיחה גרועה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (אוראור)

והמבין יבין!!!!!!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2020

6. זלזול חמור וגמור באינטליגנציה - והמבין יבין! באמת!!!!!!! (אוראור)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דןבר צה"ל

צפו בתיעוד: מחבל ניסה לחדור לישראל בשחייה מעזה

קרא עוד