סגור

מוטי יוגב תוקף: "הרב רפי דאג רק לעצמו"

שבוע לאחר הגשת הרשימות, ח"כ מוטי יוגב שובר שתיקה ויוצא נגד יו"ר הבית היהודי: "נוכחותו של הרב פרץ מהווה נזק מוסרי ואלקטורלי", מסביר מדוע לא הסיר את שמו מהרשימה, אך לא מוכן להצהיר שיצביע ל'ימינה'

חדשות כיפה
כה בטבת התשפ
,
22 בינואר, 2020 8:35
מוטי יוגב

מוטי יוגבצילום: פלאש 90

שבוע לאחר שהודיע כי הוא פורש מרשימת מפלגת ימינה, חבר הכנסת מוטי יוגב (הבית היהודי) מסביר מדוע הוא טרם הסיר את מועמדותו מהרשימה, יוצא נגד הרב רפי פרץ וטוען כי אסור לו להמשיך להנהיג את המפלגה: "הוא מהווה פגיעה מוסרית ואלקטורלית קשה בציבור הציונות הדתית". 

"צר לי מאוד שראש המפלגה, הרב פרץ, גילה לכל דרכו הפוליטית חוסר יושרה. והנה הגענו לשפל חבר תקדים במפלגה", הסביר יוגב בראיון הבוקר (ד') לרשת ב' והוסיף: "כל חיי פעלתי לאיחוד כל הכוחות בציונות הדתית. מה שעמד לנגד עיניי היה לאחד את הבית היהודי עם האיחוד הלאומי. הדבר היחידי שעמד לנגד עיניו של הרב פרץ זה שימור מקומו עצמו". 

יוגב טען כי פרץ צריך לפנות את מקומו: "טוב יהיה אם הוא לא יהיה הראש של הבית הציוני דתי, יש לי הערכה רבה אליו כראש מכינה, אבל לא כמנהיג הבית היהודי", וטען כי יו"ר מפלגתו ניסה להדיח אותו: "היה ניסיון לדחוק אותי בכל מיני אמצעים ודרכים שונים על ידי חבירה למפלגת מדף ושיבוץ ח"כ לשעבר עידית סילמן במקום שלי".

ח"כ יוגב הסביר כי, חרף ההצהרות על פרישה, הוא לא יסיר את שמו מרשימת ימינה, בה הוא משובץ במקום ה-11: "פעילים בבית היהודי דחקו בי להישאר", אך לא הצליח להצהיר כי הוא יצביע לרשימה. 

 

22.01.2020

1. זו לא עת לדיבורים תן דוגמא אישית ופרוש (רמי)

אם בטעות היה משתרבב שמו של מוטי לרשימת העבודה מרץ גם היה נשאר שם??
לאדם מוסרי אין מה לחפש בכנופיית ימינה

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

2. צילי (איזה אלטרנטיביות יש?)

בית לא עוזבים גם אם קשה....זה עדין הבית היחדי של הציונות הדתית

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

3. תתחיל להיות רציני (עידו)

למה להתפתל? לך ישר. כנס את המוסדות להדחת פרץ ואורבך, תתחיל להקים מחדש ותתנצל על הדי 9 שהביא לבריחת מאות אלפים מהבית . עשית שגיאות אז תחזור למרכז ותודה שתמיכה בשקרן הלאומי היא שהביאה למפולת
הסרוגים הם במרכז ולא ימינה עם מנהיגים פרחחים כמו שקד ובנט וסמוטריץ

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

4. רק מזכיר, יוגב סחט את בנט להעביר כספים מיוחדים לישיבות תיכוניות ואולפנות. (אייל,)

זה בדיוק חוסר המוסר שאני מכיר. התרוץ שלו היה: "החילונים צריכים להגיד לנו תודה כי מהישיבות האלה יוצאים אנשים שתורמים למדינה וכו' בלה בלה...
אולי לכם זה נשמע רעיון טוב שנקבל כסף, טוב כי זה למגזר "שלנו". לי זה נשמע יותר כמו מגזריות מושחטת. זה בדיוק הסיבה שבגללה אנשים לא מצביעים לבית היהודי. הם מצפים שיהיו אנשים שלא חיים בתוך הבועה שלהם, ושלא יקחו כסף על חשבון אחרים. בסופו של דבר אני זוכר את בנט מתפטל באולפן כדי להסביר מדוע הם לקחו את הכסף.

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

5. קלמן וריקלין הפכו משום מה לחמוצים (שמחתי לעזור)

מבין שאתם לא בדיוק מאוהבי בנט. זכותכם. אבל בחיטוט הבלתי נגמר הזה, תוך הבעת עמדה יענו מוסרית/חכמה יורת מאחרים, תוך הבעת ביטחון עצמי מופרז שאילו רק היו שומעים לדעתכם כל צרות העולם היו נפתרות, וכמובן תוך האשמת כל העולם ב'מה יפית', חוץ מאת עצמכם כמובן, גורם לי לחשוב יותר ויותר שבעצם כל הפוסל במומו פוסל. זה יושב על אותו רצון לרצות שאתם מאשימים בו את האחרים, רק שאתם רוצים לרצות אנשים אחרים. זה הכל.

דווח על תגובה לא ראויה
22.01.2020

6. יוגב בזה הרגע אתה נמאס בעיני!!!, אתה מדבר כמו (כ )

אנשי עוצמה!!!, כדאי מאוד שתמתן את עצמך,ף אחרת גם לך לא ניתן להצטרף למפלגה המאוחדת!!.

אני ממש לא בעד הרב רפי, אבל אני לא אהוב אנשים שמלכלכים ועוד בפהרסיה!!!!, וסתם עושים הרגשה לא טובה לציבור בוחירהם, ונותנם דלק למתחרים שלנו!!!!

הפסק מיד מוטי!!!

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

7. אם אתה נשאר ולא פורש זה לעג!! עברתי לעוצמה יהודית הפעם (שלמה)

נתראה בבחירות הבאות. ממני : שלמה ג. חבר בבית היהודי.

דווח על תגובה לא ראויה
23.01.2020

8. להצביע לעוצמה עכשיו זה פשע!!! אני גם בעד האידאלוגיה שלהם אבל הם לא עוברים את אחוז החסימה! (/)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות צילום: Ben Hakoon

"חשש ממשי למשוא פנים": אלו המקרים בהם שופט צריך לפסול את עצמו

קרא עוד