סגור

"כחול לבן שוברת לימין הקיצוני"

ח"כ עופר כסיף מהרשימה המשותפת לא אהב את החלטת כחול לבן לתמוך בפסילתה של חברתו למפלגה, ח"כ היבא יזבק, על רקע התבטאויותיה התומכות במחבלים: "הם באמת מאמינים שנוכל להמליץ עליהם לנשיא?"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כג בטבת התשפ
,
20 בינואר, 2020 17:34
ח"כ עופר כסיף

ח"כ עופר כסיףצילום: דוברות הכנסת. יצחק הררי

הדיון בפסילתה של ח"כ היבא יזבק ממשיך לעורר סערה. לאחר שח"כ אופיר כץ מהליכוד הגיש באופן רשמי את העתירה לפסילתה של יזבק, לוועדת הבחירות המרכזית, והודעת כחול לבן כי תתמוך בפסילה, ח"כ עופר כסיף מהרשימה המשותפת תוקף את כחול לבן, ומאיים כי מפלגתו לא תמליץ לנשיא על גנץ להקמת ממשלה. 

"בימים האחרונים כחול-לבן שוברת לימין הקיצוני, והביטוי המובהק ביותר לכך הוא הכרזתם כי יתמכו בפסילתה של חברתי, ח"כ היבא יזבק מלהתמודד בבחירות", כתב כסיף.

"נעשה את זה חד וחלק", המשיך "- מי שתומך בפסילתה של יזבק לוקח חלק פעיל במסע הדה-לגיטימציה של הרשימה המשותפת וציבור תומכיה הענק, ובמעשה זה: הפוסל, את מועמדותו פוסל!"

כסיף איים כי מפלגתו לא תמליץ לנשיא על בני גנץ: "האם באמת מאמינים תומכי הפסילה שנוכל להמליץ לנשיא על מי מהם לתפקיד ראש הממשלה, קל וחומר לתמוך בממשלה בראשותו?!"
 

20.01.2020

1. אל תדאג (בר כוכבא)

אל תדאג, הם אפילו לא שוברים ימינה. הם שמאל נשארו שמאל הם הבית החם שלכם, אתם יכולים לסמוך על גרמן שלח ואחרים. דלתם תמיד תהיה פתוחה לפניכם

דווח על תגובה לא ראויה
21.01.2020

2. לתמוך בפסילת מועמדות של תומכת טרור מובהקת (אפילו לפי דברי שופטי בג"ץ!) אינה שבירה "לימין הקיצוני" (אבל אם זה כך בעיניו, זה מעיד יותר עליו ומפלגתו מאשר על כחול )

דווח על תגובה לא ראויה
11.02.2020

3. גנץ מגמגם בכל ראיון או נאום שלו, הוא מאמי אבל צריך לנהל מכולת ולא מדינה. רוב חברי כחול לבן הם אנשי שמאל, אתם מוזמנים לבדוק בטוויטר שלהם ובוויקיפדיה. ל (עופר כסיף=מחבל)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תמונת ארכיון. בנות ביריד שירות לאומי צילום: מנהלת השירות הלאומי אזרחי

האם מצוקת בנות השירות הלאומי בדרך לפתרון?

קרא עוד