סגור

צפו בבן גביר: מקווה שבנט וסמוטריץ' יגלו אחריות

בן גביר התייחס להתנגדותו של בנט לקלוט אותו באיחוד וטען כי הוריד את התמונה של גולדשיין מתוך אחריות לגוש הימין וכי הוא מקווה שכך ינהגו גם בנט וסמוטריץ'. במקביל - פגישת בנט וסמוטריץ' הסתיימה ללא הסכמה

משה סלע, חדשות כיפה
יח בטבת התשפ
,
15 בינואר, 2020 20:18
בן גביר. ניסיון אחרון שלו

בן גביר. ניסיון אחרון שלוצילום: פלאש 90, יונתן סינדל

הפגישה בין הרב פרץ לנפתלי בנט לא עלתה יפה. לאחר שדיברו ארוכות, השניים טרם הגיעו להסכמה על איחוד מפלגותיהם. כזכור, מוקדם יותר אמר בנט כי לא יכלול ברשימתו אדם שתולה תמונה של רוצח בביתו, ובתגובה מיהר עו"ד בן גביר להודיע כי הוא מוריד את התמונה של ברוך גולדשטיין מקיר ביתו.

היה נראה כי צעד זה של בן גביר יאפשר לימין החדש לקלוט את עוצמה יהודית לאיחוד חרף התנגודתם תחילה אך לא כך פני הדברים. מי שמגיב כעת למצב העניינים הוא בן גביר שאומר: פעם אחר פעם אמרתי שאני נגד פגיעה בערבים, החלטתי להסיר את התמונה שבסלון. על הפרק הקמת ממשלת שמאל עם איימן עודה. לכן החלטתי להסיר את התמונה. אני מקווה שגם נתפלי בנט וגם בצלאל סמוטריץ' יגלו אחריות, ויסבינו שהילכה יחד יכולה להציל את גוש הימין"

צו בדברים: 

15.01.2020

1. מאחר ובנט ,סמוטריץ ופרץ לא גילו אחריות (אליעזר - בית אל)

והשאירו את בן גביר בחוץ ,אני מאוד מקווה שבן גביר יגלה אחריות ולא ירוץ עד הסוף כלשונו ,ויזרוק לפח אלפי קולות של מצבעי הימין ,אלא ינהג כמו סתיו שפיר למשל - שלמען האחדות בשמאל ויתרה על מושב בכנסת.
ואם בן גביר לא יגלה אחריות, אני מקווה שחבריו יגלו מעט אחריות וחכמה פוליטית ולא יצביעו למפלגה שב100% לא תעבור את אחוז החסימה.

סופית - "עוצמה יהודית " לא תעבור את אחוז החסימה, השאלה מהו המחיר שהמחנה הימין ישלם על זה, רק שלא נשלם במחיר השלטון.

דווח על תגובה לא ראויה
15.01.2020

2. הרע במיעוטו (מנחם סלע)

הרע במיעוטו
גועל נפש בהתגלמותו

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב דוד פנדל צילום: ויקפדיה, cc-by-sa

הרב פנדל לכיפה: "המצב הוא בושה וחרפה, כך זה לא יכול להימשך"

קרא עוד