סגור

ההצבעה בבית היהודי אושרה. יוגב התנגד

הערב בכינוס מרכז הבית היהודי אושרה ההצעה של הרב רפי פרץ לאישור הרשימה וההסכם עם עוצמה יהודית. ח"כ יוגב דרש איש מטעמו במו"מ ולא קיבל

מירב כהן, חדשות כיפה
טז בטבת התשפ
,
13 בינואר, 2020 20:37
הערב במרכז

הערב במרכזצילום: ללא

בהודעה שיצאה הערב מטעם הבית היהודי נמסר כי: "מרכז הבית היהודי אישר הערב את הרשימה לכנסת ה-23 כפי שהרשימה הייתה בכנסת ה-22. כמו כן אישרו את ההסכם עם עוצמה יהודית, תחילת מיזוג עם האיחוד הלאומי ואישור ליו״ר לנהל מו״מ לאיחוד עם מפלגות אחרות."

סדר המקומות שנקבע בבית היהודי: 
1. יו״ר המפלגה, שר החינוך הרב רפי פרץ. 
2. חכ מוטי יוגב. 
3. חכ״ל עידית סילמן. 
4. סגן השר לשעבר, הרב אלי בן דהן. 
5. סגן ראש מועצה אזורית שומרון, דוידי בן ציון

ח"כ מוטי יוגב עלה במהלך הערב לשאת דברים וביקש כי הסכמים נוספים שיעשו ב 48 שעות הקרובות, יעשו בהסכמה של צוות מו"מ ולא על ידי איש אחד וזאת כדי לשמור על מקומו

המרכז לא עבר בצורה חלקה ונצפו מספר עימותים במהלך ההצבעה. ולמרות ההצעה של ח"כ מוטי יוגב כי הסכמים נוספים יעשו ע"י צוות של הבית היהודי, המרכז נתן לרב רפי פרץ את האפשרות לנסות ב 48 שעות הקרובות לסגור הסכם גם עם האיחוד הלאומי מבלי לכנס את המרכז שוב.

13.01.2020

1. דורשים מקום לאישה במקום לסופר. גם אורית סטרוק זה בסדר (אפרת)

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

2. האם המפלגה החרדלית תעבור את אחוז החסימה? (שמחתי לעזור)

האם המפלגה החרדלית תעבור את אחוז החסימה? אני מאוד מקווה שכן, אבל זה בספק גדול בעיניי.
למה?
במועד א הם עברו את אחוז החסימה ב-18 אלף קולות בלבד. רבים מהמצביעים שלהם אז הצביעו טב מכוח האנרציה, כשלחלקם טרם נפל האסימון שאין יותר המפד"ל, ומה שנשאר זה שיתוף השם בלבד. כמה הם מתוך סך המצביעים? קשה לאמוד. אבל זה מאוד מאוד גבולי. לשם ההמחשה, אראה כמה קולות של מפדלניקים טיפוסיים (אלו שמצביעי עוצמה כל כך אוהבים להשמיץ כ"שמאלנים", "לייטים", ושאר כינויי חיבה.. וימחלו לי תושבי אותם המקומות על ההכללה הגסה, שכמובן לא באה כשיפוט אלא כנקודה להמחשת הבעיה) קיבלה הרשימה במועד א, אתם תסיקו לבד את המסקנות. המתודה פשוטה – בדקתי כמה טב קיבלו במקומות מסוימים בארץ במועד א, והחסרתי מהם את מה שכף קיבלו במועד ב. המספרים המוצגים הם תוצאת תרגיל החיסור.
שנתחיל?
אפרת – 900, מודיעין – 1000, גבעת שמואל – 1550, רעננה – 1100, רמת מגשימים – 120, אלון שבות – 480, אלקנה – 590, פתח תקווה – 5200, ראש צורים – 80, רחובות – 1800, שדה יעקב – 80, עופרה – 420, נווה דניאל – 200, נוקדים – 90, ניר גלים – 150, קבוצת יבנה – 40, כפר סבא – 650, ירושלים – 9000 (אם כי בירושלים יש גם הרבה חרדלים, אבל ברור שלפחות חצי מזה זה אנשי מרכז העיר), יקיר – 230, תל אביב – 800, שערי תקווה – 140, קרית אונו – 150.חיפה - 1650. הושעיה – 135, בית שמש – 1500, בית מאיר – 40, אורנית – 60, כפר עציון – 50, כפר הראה – 180, משואות יצחק – 110, נתניה – 1500, סוסיא – 180, עין הנצי"ב -40. כמובן הבדיקה הזו בעייתית כי היא מראה נתונים מוחלטים ולא אחוזים, אבל בכל זאת נראה שהיא משקפת מגמה מאוד ברורה.
יש עוד הרבה כמובן, אבל המסר נראה לי ברור. האם אתם מוכנים להמר שרוב (לא חלק, ברור שחלק כן. יש כאלו שיצביעו מכוח האנרציה ב גם אם ניצן הורביץ יעמוד בראש המפדל.. צריך רוב מהם..) האנשים מהמקומות האלו שהצביעו טב במועד א – יחזרו על זה? כשכבר ברור ש- א. הם מצביעים כדי להכניס את בן גביר לכנסת. ב. הרב רפי נתפס כמנהיג בינוני ומטה שלמעשה מכר את המפלגה שלהם בשביל לשמור על הישרדותו הפוליטית. ג. המותג הבית היהודי נשחק עד דק, ורבים מאותם אנשים כבר הפנימו שיש שיתוף השם בלבד ולמעשה המפדל כיום היא ברוטב חרדל עמוק. לא הייתי בונה על זה שהם יצביעו טב.. מה שבטוח זה שזה גבולי למדי.
אמנם זה לא מייצג, אבל אישית מכיר לפחות עשרה אנשים שהצביעו טב במועד א, ויצביעו הפעם בנט או ליכוד. כמה? קשה להעריך. מאוד מאוד גבולי.

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

3. ל 2 (דתי לפי דעתו של בוראי)

לא זכור לי שמפלגת "הדתיים הנאורים הלברלים ולא קיצוניים וכו'... עברו את אחוז החסימה באחת הפעמים שרצו לבד אז תרגע קצת ותנשום עמוק כי בסוף גם בנט יבכה לרב רפי שיצרף אותו כי הוא מפחד שוב לא לעבור את אחוז החסימה.
וזה שאתה עושה דמגוגיה("חרדל") כמו איזה אדם חסר חיים שיושב בדירה שלו בתל אביב עם הכלב שלו ומלכלך על כל האנשים שבאמת עושים משהו במדינה: "משיחיסטים", "קיצוניים" וכו', לא משנה לאף אדם שבאמת מאמין בדרך שלא, שאיזה משועמם כותב שהמפלגה היחידה שמניפה בגאון את דגליה של הצינות הדתית(להזכיר למי ששכח: תורה ישראל, עם ישראל וארץ ישראל) כותב שהיא לא תעבור את אחוז החסימה כי יש"לפחות עשרה אנשים שהצביעו טב במועד א,ויצביעו הפעם בנט".
זה לא יזיז שום אדם שמאמין באמת בערכיה של הציונות הדתית.
אז תגיד לחבר שלך בנט שכבר יתחיל להכין אם(חס ושלום) הוא שוב פעם יגרום למפלה של גוש הימין ושל הציונות הדתית בפרט.

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

4. אופיר סופר המיוחד (יוספה רחמן)

בשנת 1996, כאשר היה קצין בגדוד חרוב, חילץ פצועים מקבר יוסף במהלך מהומות מנהרת הכותל. במהלך הלחימה נפצע קשה ולימים הוכר כנכה צה"ל. על פועלו ואומץ הלב שהפגין באירוע זכה בצל"ש אלוף. לאחר מספר חודשים חזר לשירות, שימש כקצין הדרכה בגדוד חרוב, ובהמשך כמפקד פלוגה וסמג"ד בגדוד 202.

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

5. בושה (חיה)

איך אתם לא מתביישים להריץ במאה ה21 מפלגה ללא ייצוג נשי במקום ריאלי? בעבר הצבעתי עבורכם בבחירות הקרובות - תחפשו מצביעים גברים. מקווה שכך יעשו נשים ציוניות דתיות רבות

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

6. הרב פרץ הוא בדיחה. ועוד יושב וצוחק כמו מטומטם, למרות שהבית בוער!! כי בן גביר הצליח לתחמן לו כסא (מתבייש)

דווח על תגובה לא ראויה
13.01.2020

7. חבורת עסקנים עלובים ופחדנים. כבשים שאישרו לפרץ (או יותר נכון אורבך) לעשות במפלגה כרצונו. דיקטטור יחיד ושלא נבחר. (אביאל)

דווח על תגובה לא ראויה
14.01.2020

8. מי מעמיס את סמוטי?! (מוטי )

בחור עדין נפש צנוע ולא מתלהם, בעל עבר צבאי עשיר ,הוא מוכן לוותר על המקום הראשון במפלגה שתארח אותו ולהסתפק במועט במקום השני ברשימה ותיק בכיר ממש המינימום שבמינימום בהתאם לתכונת הצניעות שכל כך מאפיינת אותו. הוא מתחייב להורות ל 100 רבנים בראשות רבני בשבע שיביעו תמיכה במפלגה שתארח אותו ויורו על חובה הלכתית לתמוך בה, בנוסף הוא מתחייב להורות לערוץ 7 להלל לשבח ולפאר את המפלגה המארחת ולהשפיל כל מפלגה אחרת. מיועד למפלגות מהירות החלטה וחסרות שיקול דעת. רלוונטי לבחירות הקרובות בלבד . לאחר הבחירות הוא כבר יחפש מפלגה מאחרת אחרת. אין שום רלוונטיות למצע המפלגה המארחת . הזדרזו הוא בלחץ

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מתוך התוכנית צילום: צילום מסך

מיכה שיטרית מספר איך כמעט זרק את השיר האהוב לפח

קרא עוד