עוצמה יהודית רצה שוב: "נפעל לחיבורים פוליטיים"

במפלגה, שקיבלה מעל 80 אלף קולות במערכת הבחירות האחרונות, וספגה ביקורת קשה על כך שרצה בנפרד, הודיעו כי ירוצו גם הפעם, יפעלו לחיבורים "כדי להציל את גוש הימין", וקראו לקיום פריימריז בציונות הדתית

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יד בכסלו התשפ
,
12 בדצמבר, 2019 9:04
רצים שוב. ראשי עוצמה יהודית

רצים שוב. ראשי עוצמה יהודיתצילום: הדס פרוש, פלאש 90

בעקבות העברת החוק לפיזור הכנסת והיציאה למערכת בחירות נוספת, הודיעו במפלגת עוצמה יהודית כי הם רצים לכנסת גם בסיבוב הנוכחי ויפעלו ליצור חיבורים שיצילו את גוש הימין. 

במפלגה מסרו הבוקר: "עוצמה יהודית תפעל גם בבחירות האלו על מנת ליצור חיבורים פוליטיים בשביל לעבור את אחוז החסימה ולהגדיל את כוחו של גוש הימין, בדיוק כפי שפעלה לאיחודים בשתי מערכות הבחירות הקודמות. בזכות החיבור עם עוצמה יהודית, איחוד מפלגות הימין עברה את אחוז החסימה בסיבוב הראשון, וכך בכוונתנו לפעול גם עכשיו לאור המצב המסוכן אשר מסתמן בציונות הדתית".

מי שעמד בראש הרשימה בבחירות האחרונות, איתמר בן גביר, אמר בשבוע שעבר לחדשות כיפה כי הוא לא מרגיש שאינו לגיטימי בציבור: "אין היום אחד בציונות הדתית שחושב שאנחנו לא לגיטימיים". והוסיף כי "מי שמפחד ממני מפחד גם מהרב רפי ומסמוטריץ'".

בעוצמה יהודית מדגישים כי הם מצפים לחיבור ולמו"מ שיהיה הוגן כלפי כל הצדדים: "עוצמה יהודית מתכוונת לחבור למפלגות שמכבדות את כוחה ורוצות לעשות איתה שותפות אמת ולחתום על הסכם שיהיה הוגן עבור כולם. יש לנו 84 אלף מצביעים שמגיעים איתנו ממערכת הבחירות הקודמת ומגיע גם להם ייצוג הוגן וראוי ברשימה", הוסיפו בעוצמה יהודית.

כמו כן בעוצמה יהודית חוזרים על דרישתם מלפני כחודש, לערוך פריימריז פתוחים לרשימת הציונות הדתית: "בשנה האחרונה נמצאת הציונות הדתית בנקודת מפנה שבה הפוליטיקה המגזרית עברה שינוי מקצה לקצה. אין זמן יותר מתאים מזה לערוך פריימריז בצינות הדתית ולהרכיב רשימה איכותית אשר משקפת את רצונם של אנשי הציבור הדתי לאומי".

12.12.2019

1. הרכבת כבר עזבה את התחנה. בבית היהודי והאיחוד הלאומי החליטו על ועדה מסדרת (חבל שלא יהיו פריימריז)

בכל מקרה עוצמה הוכיחה שהיא שווה לפחות שני מנדטים. נראה לי הגיוני להרכיב רשימה שתכלול 2 מעוצמה, 3 מהבית היהודי-איחוד לאומי ו- 1 מנעם.

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

2. הם לא מתבישים (אפרים)

אנשים קטנים קטנים מאד שלא מתבישים , המצב שאין גוש ימין חזק נגד השמאל העולה, רק בגלל הטיפשים ומי יהיה בראש, איבדנו את ממשלת הימין בפעם השניה וגם בשלישית .
חבל שישנם אנשים קטנים שלא פוחדים מה' , הם עוד יתנו את הדין על מה שהם גרמו לעם ישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

3. רק עוצמה יהודית (מרדכי)

אנחנו עם עוצמה יהודית עד הסוף. לעולם לא נצביע למפלגות המזוייפות של הפייק "ימין", בלי שנותנים מקום מכובד לעוצמה. רק אם נותנים לנו מקומות ראלים ומכובדים, אנחנו בעד חיבור טכני. ואם לא, נמשיך להצביע רק עוצמה יהודית ונשמח לראות את הכפויי הטובה של המפד"ל (בית יהודי, תקומה) לא עוברים את אחוז החסימה.

רק עוצמה יהודית באש ובמים

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

4. קדימה איתמר בן גביר (לירן)

איתמר ואדוה התותחים

דווח על תגובה לא ראויה
12.12.2019

5. כמה מטומטם יכול להיות בן גביר ? מסתבר שלא מעט (אהוד ברח )

דווח על תגובה לא ראויה
13.12.2019

6. או עוצמה או פתק לבן (נתיאו)

הימין היחיד !

דווח על תגובה לא ראויה
13.12.2019

7. חייבים לרוץ יחד עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי (אסי)

בשביל לא לשרוף שוב קולות.

דווח על תגובה לא ראויה
14.12.2019

8. החיבור המטורלל בין להט דתי משיחי ולאומנות פאשיסטית (יואל)

הוליד כבר כלכך הרבה טרגדיות. אז לפתחנו טרגדיה נוספת. עוצמה יהודית ונוער הגבעות, הם רעה חולה, שטוב היה אם כלל לא היו באים לעולם

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

"צריך עוד 4,000 מיטות" - מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי צילום: פלאש 90

מנכ"ל משרד הבריאות: לקראת החורף נצטרך 4,000 מיטות עם יכולות הנשמה

קרא עוד