סגור

ליברמן: "רק בממשלת אחדות אפשר לנטרל את החרדים"

יו"ר ישראל ביתנו האשים את נתניהו שנתן למפלגות החרדיות כל מה שרצו, כולל נסיגות מעמדותיו, ואת בני גנץ שהסכים לתת להם כל מה שירצו: "כל ערוצי התקשורת בין כחול לבן לחרדים לא פסקו לרגע"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
ג בכסלו התשפ
,
01 בדצמבר, 2019 14:32
יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמןצילום: פלאש 90, נעם רבקין פנטון

יו"ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ממשיך לתקוף את המפלגות החרדיות, ומאשים את ראש הממשלה נתניהו שנתן להן כל מה שרצו בממשלותיו השונות, ואת בני גנץ על כך שהסכים, לדבריו, לתת להם כל מה שירצו במסגרת המו"מ הקואליציוני.

לדברי ליברמן, "הבוקר שוב זכיתי למנה גדושה של "מחמאות ופרגונים" מהשר דרעי ומח"כ יעקב אשר. אבל הבעיה האמיתית היא לא הם, אלא בנימין נתניהו, שמכר את הציבור החילוני ויוצאי חבר העמים לטובת הברית האסטרטגית שלו עם החרדים. בכל הסוגיות החשובות לציבור זה, קרי תחבורה ציבורית בשבת, נישואים אזרחיים, גיוס בחורי ישיבות, גיור על ידי רבני ערים, מתווה הכותל וכו', נתניהו התייצב באופן חד וברור לצד החרדים. מסוגיות בהן נתניהו בעצמו תמך ואפילו העביר בממשלה, הוא נסוג לחלוטין בעקבות הלחץ של המפלגות החרדיות.
לדוגמא: מתווה הכותל שאושר בממשלה ובוטל בהמשך, הקמת ועדת ניסים בנושא הגיור וסירוב מוחלט מצדו לאשר את הדו"ח בממשלה, וכמובן הצבעתו בעד חוק הגיוס בקריאה ראשונה, לצד אמירה ברורה שלו שמדובר בחוק ממלכתי ומאוזן, וההתקפלות לפני קריאה שניה ושלישית".

כבר לא חברים? ליברמן ודרעי

ליברמן ודרעי בימים יפים יותרצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

יו"ר ישראל ביתנו האשים את בני גנץ בכניעה למפלגות החרדיות: "גם ראשי כחול לבן, התנהלו באופן דומה. זכורה היטב פנייתו של בני גנץ לחרדים לאחר הבחירות לכנסת ה-21: "תביאו לי דף לבן שני שליש שלכם ושליש שלי ואני חותם למטה", וההבטחה שניתנה לש"ס בחודש האחרון ל-4 תיקים בממשלה, שני סגני שרים, טיפול יסודי בענייני דת ומדינה ומ"מ ראש הממשלה. ושלא יספרו לכם סיפורים, כל ערוצי התקשורת בין כחול לבן לחרדים באמצעות ישראל בכר ואחרים, לא פסקו לרגע".

הוא הוסיף כי רק ממשלת אחדות אפשרית, לדעתו: "לכן, כששואלים פעם אחרי פעם מה רוצה ליברמן? התשובה שלי תמיד היתה ברורה ושקופה: ממשלת אחדות המתבססת על שלוש המפלגות כחול לבן, הליכוד ו"ישראל ביתנו". רק בממשלה כזאת אפשר להעביר מהלכים אמיתיים ולנטרל את השפעתן של במפלגות החרדיות".

01.12.2019

1. ליברמן קיבל הרבה בסיבוב הראשון אבל לא היה מוכן להתפשר על סעיף בחוק, למרות הויתורים החרדיים כלפיו וגרר את כולם לסבב בחירות ב' ואף ג'... (במקום לנטרל אויבים הוא מתעניין רק בניטרול אוכלוסיה יותר גדול)

דווח על תגובה לא ראויה
01.12.2019

2. מאחז עיניים (מורה)

אסור להביט בפני רשע.

דווח על תגובה לא ראויה
02.12.2019

3. למה לא חוקרים את ליברמן? (ר. )

מי נותן לו הוראות?
מי העלים את העדים שהיו אמורים להעיד נגדו?
מה מניע אותו? (מבחינה פיננסית).
די לאכיפת חוק סלקטיבית!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אילוסטרציה צילום: Hadas Parush/Flash90

בג"ץ קבע כי יש להכיר בגיורים רפורמיים וקונסרבטיביים

קרא עוד