יעלון: "לא נשב בממשלה בראשות בנימין נתניהו כל עוד לא יזוכה"

איש כחול לבן נפגש עם יו"ר הכנסת בניסיון למנוע בחירות. "הבהרתי כי ׳כחול לבן׳ מנסה להקים ממשלת אחדות עם הליכוד, כפי שהודענו מתחילת דרכנו. הבהרנו גם שאנו מוכנים לרוטציה בתפקיד ראש הממשלה, ובתנאי שבני גנץ ראשון"

חדשות כיפה
כט בחשון התשפ
,
27 בנובמבר, 2019 20:37
משה יעלון

משה יעלון צילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

ח"כ משה (בוגי) יעלון נפגש היום (ד') עם יו"ר הכנסת ח"כ יולי אדלשטיין בניסיון, כך טוען יעלון למנוע בחירות. "הבהרתי כי ׳כחול לבן׳ מנסה להקים ממשלת אחדות עם הליכוד, כפי שהודענו מתחילת דרכנו. הבהרנו גם שאנו מוכנים לרוטציה בתפקיד ראש הממשלה, ובתנאי שבני גנץ ראשון".

ח"כ יעלון, מבכירי 'כחול לבן' אמר בנוסף כי מפלגתו לא תשב בממשלה בראשות נתניהו כל עוד לא יזוכה בבית משפט מהאישומים נגדו. "נמשיך לחתור לאחדות ולעשות כל שניתן כדי להימנע מבחירות נוספות, אך לא נסטה מערכינו ומהתחיבויותינו לבוחרינו. הבעתי בפני יו״ר הכנסת הערכתי הכנה למאמציו להשיג אחדות ולמנוע בחירות נוספות".

28.11.2019

1. יעלון האם לתפישתך גנץ זוכה מפרשת הכזב והגזל במימד החמישי? (מגיבים)

יעלון כמו כולם יודע מה מבקר המדינה כתב על מצג השווא של המימד החמישי של גנץ והוצאת כספים מהציבור דרך המשטרה, לכאורה. גנץ עדיין לא זוכה.
גם יאיר לפיד לא זוכה מהעלמת פגישותיו המוסתרות עם מילצ'ן בהיותו שר, בעת שמילצ'ן חותר להטבות מס. גם לא זוכה מהעברת תקציבי פרסןם למוזס, בתמורה לסיקור אוהד.
לידיעתך עוד, לביבי עומדת חזקת החפות, הוא לא הורשע רק הפרקליטות הזדרזה להגיש כתב אישום פגום נגדו בתיאום מפתיע עם תהליך ניסיון הרכבת ממשלת אחדות, שחיכה מצד כחול-לבן להגשת כתב אישום נגד ביבי הנבחר ע"י הציבור.

דווח על תגובה לא ראויה
29.11.2019

2. תגובת יעלון: (אזרח ותיק )

לא נשב בממשלה עם נתניהו.
לא נשב בממשלה עם
לא נשב בממשלה
לא נשב
לא

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: ניצן אשוח

ענבים - לא מה שחשבתם

קרא עוד