סגור

גדעון סער בכנס פעילים: "ללא שינוי - נעביר את השלטון לשמאל"

סער, הדורש קיום פריימריז בליכוד ומתכוון להתמודד נגד נתניהו, אמר בכנס של תומכיו בהוד השרון כי "תנועת הליכוד היא לא בבעלות אף אדם - חבריה הם בעלי המניות היחידים בה"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כז בחשון התשפ
,
25 בנובמבר, 2019 18:44
גדעון סער

גדעון סערצילום: מארק ישראל סלם, פלאש 90

חבר הכנסת גדעון סער (הליכוד), הדורש קיום פריימריז לראשות המפלגה, ושהודיע בשבוע שעבר כי הוא מסוגל להקים ממשלה ו"לאחד את העם", מקיים הערב (ב') כנס פעילים בסניף הליכוד בהוד השרון. על פי מארגן הכנס, פעיל ליכוד מקומי, הופעלו עליו לחצים כבדים מצד אנשי נתניהו שלא לאפשר את קיום הכנס.

ח"כ סער אמר לפעילים בכינוס כי "כל אחד זכאי לדעה, אני מביע את דעתי ולא בטוח שאני צודק. מי מכריע? חברי הליכוד. התנועה היא של החברים, התנועה היא לא בבעלות של אף אחד. התנועה היא בבעלותכם, בבעלות חבריה. הם מחליטים על השליחים שלה ועל הדרך שלה. הם בעלי המניות". לדבריו, "הליכוד היא תנועה לאומית שיש לה דרך משותפת של שמירה על ארץ ישראל, של הגנה על האינטרסים הלאומיים של העם היהודי במדינת ישראל. הדבר הזה הוא יותר גדול מכל אחד מאיתנו".

עוד אמר ח"כ סער: "אני מסתכל קדימה בחשש כבד, שאם לא נעשה שינוי הכרחי אנחנו חלילה במו ידינו נעביר את השלטון ליריבנו הפוליטיים מהשמאל".

עם זאת, סער הביע תמיכה בראש הממשלה נתניהו, בעקבות הגשת כתבי האישום נגדו, ואמר כי "כל מי שהדרך חשובה לו ומבין מה בלב האמונה, מוקיר לנתניהו תודה עמוקה על כך. לא בכדי הוא עומד בעצם במצטבר מזה עשרים שנה בראשות הליכוד. הוא חף מפשע. במדינת ישראל לא מרשיעים באולפנים, לא בכיכרות ולא ברחובות".

מחוץ לכנס הפעילים מתקיימת הפגנת תמיכה בראש הממשלה נתניהו. מספר פעילים קראו לעבר סער כשנכנס "ביבי מלך ישראל".

25.11.2019

1. העם אוהב ומעריך את נתניהו רק אם חס ושלום השמאלנים השופטים יגידו אחרת אז סער או מישהו אחר השני בליכוד או על מי שהמליץ ראש הממשלה יחליףמאותו (חושב )

כרגע שקט ולהיות מאחורי גבו של ראש הממשלה
וראש הממשלה יתקן את דבריו שאמר לעדה האתיופית אחרי הרצח סלומון טקה, האתיופים יהיו נאמנים לליכוד ויבחרו בביבי

דווח על תגובה לא ראויה
25.11.2019

2. משפחת דון ביבי משפחת זדון ומדון --מושחתים לכלא -שרייך סוררים וחברי גנבים כולו אוהב שוחד ורודף שלמונים שוחד ורודף שלמונים -איכה היתה לזונה קריה נאמנה (ישעיהו)

דווח על תגובה לא ראויה
25.11.2019

3. זה הזמן להתאחד סביב סער להחזיר את התקווה את השפיות למען נכדינו וילדינו כי עם אחד אנחנו וכל מטרתו של העבריין מבלפור לשסע לפלג ולהחריב את החברה הישראלית (טובה)

דווח על תגובה לא ראויה
26.11.2019

4. עובדות רבותי! (רק אמת!)

סער מזיק לימין,

אולי זה הנדוניה שהבטיח לערבי שיוצא עם ביתו?

דווח על תגובה לא ראויה
26.11.2019

5. סער עושה טעות (ידידיה שילה)

אם הוא ידיח את ביבי וייבחר במקומו, מערכת המשפט תהפוך אותו לעבד נרצע שלה. ובלי זה הוא יקבל כתב אישום כמו נתניהו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בדואים באזור צאלים עם שאריות תחמושת מהבסיס צילום: תנועת רגבים

80 כלי נשק נגנבו מצה"ל ב-2020. גניבת אמצעי לחימה נוספים במגמת עליה

קרא עוד