סגור

סער פנה רשמית: לקיים פריימריז בליכוד

לאחר שדרש זאת בפומבי, גדעון סער פנה ליו"ר מרכז הליכוד חיים כץ, בדרישה לקיים 'פריימריז בזק', לראשות הליכוד בשבועיים הקרובים, במטרה למנוע הליכה נוספת לבחירות

מירב כהן, חדשות כיפה
כו בחשון התשפ
,
24 בנובמבר, 2019 8:26
 נתניהו וסער. ראש בראש?

נתניהו וסער. ראש בראש?צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

ח״כ גדעון סער (הליכוד) פנה הבוקר (א') ליו"ר מרכז הליכוד ח״כ חיים כץ, ביוזמה דחופה לכנס את מרכז הליכוד, זאת על מנת לקבוע פריימריז בזק לראשות הליכוד עוד לפני שתסתיים תקופת 21 הימים, שבסיומה הכנסת תתפזר באופן אוטומטי.  

הפנייה של סער מגיעה בהמשך לדבריו אמש בחדשות 12, שם דרש לקיים בחירות בזק לראשות הליכוד, וטען כי ראש הממשלה נתניהו לא יצליח להרכיב ממשלה פעם נוספת. סער הדגיש בפנייתו כי בכוחו של מהלך זה למנוע התדרדרות המדינה לבחירות שלישיות, אותן הגדיר ראש הממשלה נתניהו רק לפני ימים ספורים כ"טירוף מערכות". 

עוד הוסיף סער כי מאחר שניתן להקים ממשלה עוד בכנסת הנוכחית יש לפעול לסיום המשבר הפוליטי במדינה הנמשך כבר כשנה. לטענתו, ניתן לקיים פריימריז כאלה תוך כשבועיים. בפניה הזכיר סער כי בשנת 2002 התקיימו פריימריז (בין ראש הממשלה דאז, אריאל שרון, לבנימין נתניהו שכיהן אז כשר האוצר) תוך כשלושה שבועות, כשמספר החברים בעלי זכות הבחירה היה אז כמעט פי שלושה מאשר היום. 

סער ביקש מכץ לבוא בדברים עם מנהלת הליכוד לקידום הרעיון באופן מעשי "למען טובת התנועה והמדינה".

24.11.2019

1. דוד סאלם, אוחנה, מירי רגב, מיקי זוהר, ביטן, אנשים שלא היו שומעים מהם נעשו הצוות הבכיר של נתניהו (זיוה)

זאת כי רק הם יודעים אייך נראה ליקוק, וכאשר מלקקים לביבי כן יקבלו המלקקים נתח טוב מהממלכה של ביבי.
והם מ פ ח ד י ם מאוד מאוד על הכיסא הצמוד למלך ביבי

דווח על תגובה לא ראויה
24.11.2019

2. צו השעה (מפוכח)

בלא להביע תמיכה ספציפית במר סער: אני חושש שראש הממשלה לא הפנים עדיין שכבר איננו נלחם על ראשות הממשלה, אלא על כך שלא יקבל מאסר בפועל.
למרבה הצער, הקרב שלו על ראשות הממשלה כבר אבוד והוא נמצא שם על זמן שאול.
יש לקוות שאיכשהו, חפותו בכל זאת תצא לאור, וימנע מכולנו המחזה המביש והלא ראוי של מאסר ראש ממשלתנו, שהוא אדם עתיר זכויות.
אך יש להפריד את הסוגיה האישית מן הפוליטיקה, למרות שהן נראות כרוכות זו בזו ללא הפרד. על ראש הממשלה לפנות את מקומו למחליף מן הליכוד, שיוכל לפעול מיד להקמת ממשלה ולהציל את ישראל ממערכת בחירות מיותרת נוספת.
אוי לעיניים שכך רואות. הלב כואב על מדינתנו המסכנה והשסועה.
חובה למנוע העמקת הקרע. הכרח לחבור איכשהו יחד ולאחות את הקרעים.

דווח על תגובה לא ראויה
24.11.2019

3. נתניהו נבחר ע"י יותר ממיליון איש (נעה)

סער מזדרז לפלג ולסייע לשמאל בהפלת נתניהו תוך הפיכה שלטונית שפלה. איש עלוב. אם כבר יחליפו את נתניהו אם יהיה צורך אנשים ראויים ומכובדים יותר למשל ישראל כץ, ניר ברקת, יואב גלנט.

דווח על תגובה לא ראויה
24.11.2019

4. ציון במשפט תיפדה (מפוכחת)

בודאי שמה שעושים לנתניהו שורשו ברדיפה אישית ולא בדרישת צדק כיוון שכל מה שמאשימים אותו עשו קודמיו וכיוון שכמו שאמר הרב יואל בן נון בחוכמה איש לא קיבל עיתונות שלילית כל כך כמו נתניהו ומשפחתו ולכן אין זה פשע אם רצה לתקן זאת אם במעט. לכן התפטרות של נתניהו תתן פרס למושחתים ותנציח את אי הצדק הנורא הנהוג כאן. האיתרוג של שרון מוסר השטחים לעומת הרדיפה המתועבת של נתניהו כולל הדלפות ואיומים נבזיים על עדים, התשובה לה היא רק אחת: על אפכם ועל חמתכם, נתניהו יהיה מועמד לראש ממשלה, ואם חלילה העם לא יבחר בו ויבחר בשמאל, הרי זה אותו עם שנתן לאוסלו להתגלגל ולא למד מזה לקח.. הצעתו של ג ניר ברקת לבחור אדם שאם נתניהו יצא לנבצרות, יחליף אותו יותר ראויה, אף כי גם היא מצערת.

דווח על תגובה לא ראויה
24.11.2019

5. טובת התנועה שביבי ימשיך להנהיג. לא הפרעוש (עם ישראל חי)

טובת המדינה שמנהיג בשיעור קומה כמו ביבי ינהיג ושלא עלוקה כמו סער בציניות ובשחצנות ינסה לגנוב מביבי את יותר המיליון שהליכוד קיבל בזכותו. סער איש נאלח ומסייע לשמאל בהפיכה שלטונית בדרך שפלה. לא נוטשים מנהיג מסור בעת צרה, כשפרקליטות עויינת תפרה לו תיק, כמו שטוענים שתפרו לעוד אנשים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דייגו ארמנדו מראדונה צילום: shutterstock

מראדונה הוא לא הגיבור שלנו - אבל האם הוא היה יכול להיות?

קרא עוד