סגור

נתניהו עונה לנכדו של רבין: "השתלחות פוליטית בוטה"

אחרי שיהונתן בן ארצי קרא לראש הממשלה להתפטר מתפקידו, נתניהו נאם מעל דוכן הכנסת ואמר: "מה ששמענו כאן ובהר הרצל זה בעצם פריצת הממלכתיות והפיכת יום זיכרון, ישיבת זיכרון לישיבה פוליטית בוטה וחסרת מעצורים"

גלעד כהן, חדשות כיפה
יב בחשון התשפ
,
10 בנובמבר, 2019 19:01
נתניהו עונה ליהונתן בן ארצי

נתניהו עונה ליהונתן בן ארציצילום: צילום מסך, ערוץ כנסת

ראש הממשלה, בנימין נתניהו התייחס היום (א') מעל דוכן הכנסת על אשר אירע בהר הרצל באזכרה הממלכתית לזכרו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל. כזכור, יהונתן בן ארצי, נכדו של רבין נשא נאום תקיף וקרא לנתניהו להתפטר מתפקידו.

"לצערי גם השנה היו מי שהחליטו לנצל את האזכרה הממלכתית להשתלחות פוליטית בוטה ומבישה שפוגעת יותר מכל בזכרו של יצחק רבין", אמר נתניהו מעל דוכן הכנסת כשבני משפחת רבין יושבים במליאת הכנסת. "זה קרה אחרי שגם העצרת השנה לזכרו הפכה למפגן תמיכה של מפלגת כחול לבן, אמרו את זה גם נציגים של המחנה שיושב כאן".

נתניהו פנה גם ליו"ר כחול לבן, ח"כ בני גנץ ואמר: "אגב, ידידי בני גנץ, הייתי מצפה שמלבד 'שנאה, שנאה, שנאה' תדבר גם על 'אחדות, אחדות, אחדות'. רבים פנו אליי והפצירו בי לא להגיע לאזכרה הממלכתית לאחר מה שהתרחש בשנה שעברה. אמרתי להם שאני אגיע, כי יצחק רבין היה ראש ממשלה של כולנו. זאת אזכרה ממלכתית לראש ממשלת ישראל וראוי לכבדה. זאת אזכרה ממלכתית לראש ממשלת ישראל שהרצחו המזעזע חייב להיות נחלת עמנו".

נתניהו אמר כי הוא מדבר לא רק בשמו, אלא בשם של ציבור ענק בעם שחושב שמה שקרה עבר את כל הגבולות של הטעם הטוב של הממלכתיות. "מה ששמענו כאן ובהר הרצל זה בעצם פריצת הממלכתיות והפיכת יום זיכרון, ישיבת זיכרון לישיבה פוליטית בוטה וחסרת מעצורים".

10.11.2019

1. לבטל האזכרה הממלכתית לרבין ! (סטודנט ישראלי)

בושה למישפחת רבין, בושה לנכד הבזוי של רבין,כמו גם הנכדה המגעילה, נועה ! רבין הביא עלינו את אסון אוסלו !!! יהודים נירצחו ביגללו, חלקי מולדת ניתנו לערבים- הברבריים, ועדיין אין שום זכר לשלום ! רבין המית עלינו את אסון אוסלו- במה נכדיו מיתגאים בו ?!

דווח על תגובה לא ראויה
11.11.2019

2. נתניהו טועה! (הפטריוט מהדרום )

מספיק לבייש אותנו (תומכיך) ואותך מר נתניהו בהשתתפותך במפגן הקבוע, שבו כל כלומניק וזב חותם ממשפחת רבין, מרשה לעצמו בכל עצרת זיכרון לפגוע בך שוב ושוב! ואתה יושב ושותק! התנהגותך הסבילה מראה לדעתי פחות על ממלכתיות מצידך, ויותר על פחדנות מצידך!!!

דווח על תגובה לא ראויה
16.11.2019

3. הכל כשר (דניאל)

לא נישכח לך מר ביבי איך עמדת בכיכר ציון במרפסת
מול תומכך עם שלטים של רבין במדי SS
אל תספר לנו סיפורי תחת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בנט תוקף: "הממשלה מהמרת על חיי הילדים שלנו"

קרא עוד