ח"כ יוגב: הציונות הדתית נקרעת

ח"כ יוגב התייחס הבוקר לפיצול רשימת 'ימינה' וקרא לבחון את הנושא מחדש. על יו"ר מפלגתו, הרב רפי פרץ, אמר: "יש בינינו הידברות, לא בהכרח חוסר הסכמה"

חדשות כיפה
ז בתשרי התשפ
,
06 באוקטובר, 2019 10:56
מוטי יוגב

מוטי יוגבצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

בראיון  לשרה ב"ק ברדיו 'גלי ישראל' אמר הבוקר ח"כ מוטי יוגב (הבית היהודי) לפיצול רשימת  'ימינה': "כואב לי מאוד לראות את הציונות הדתית נקרעת",והוסיף: "ייתכן שהוא היה בלתי נמנע, וצדדים שונים חתרו אליו. בסופו של דבר הציונות הדתית הצביעה לאיחוד, גם אם היה רק בלוק טכני. מלפנים, קיוויתי שהרב רפי יעמוד בראש הבלוק הטכני הזה, שהוא מציין את הציונות הדתית, אבל הלכנו בדרך אחרת. נכון היה לקיים דיון גם בתוכנו בבית היהודי, גם עם האיחוד הלאומי, גם עם הימין החדש".

ח"כ יוגב הצטרף גם הוא לקריאה לממשלת אחדות:"אני חש שהבחירות ותוצאותיהן, הקב"ה אומר לנו שאף צד לא יכול בלי הצד השני. תתאחדו, זה צו השעה. זו המחויבות שלנו לעם אל מול האתגרים הביטחוניים והחברתיים. הקריאה היא גם לחברי רב אלוף במילואים בני גנץ, לחבריי גבי אשכנזי ומשה בוגי יעלון, וגם אלינו לכל עם ישראל, וגם ליו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. אם צד כלשהו מסרב לקבל את מתווה הנשיא, שהוא המתווה הטוב ביותר שעומד בפנינו, יחבור ויצטרף לממשלה בראשות נתניהו, זה צו השעה בישראל, ממשלת אחדות לאומית, ממשלת אחריות לאומית".

"אין בעם רצון לבחירות שלישיות. העם אמר את דברו. ייתכן שהכרעה על קוצו של יוד הכרעה לכאן או לכאן, היא לא תיצור בעיה בשנה מרובת בחירות. צו השעה להתחיל לתפקד. לתת מענה לבעיות ואתגרים חברתיים, ממשלה שיהיה בה יותר סטטוס קוו, מאשר התקדמות של כל אחד ותאוותו בידו".

"אני חושב שבתוך הציונות הדתית, הציבור בתוכו אני חי, ובתוך עם ישראל שלו אני מחויב בראש ובראשונה, אני חושב שכולנו צריכים להתאחד גם. הקריאה הזו להתאחד היא לכל אחד שצריך לבלוע צפרדעים - וגם אני שבלעתי לא מעט, להתאחד". 

בנוגע ליחסים עם הרב פרץ הבהיר יוגב : "יש בינינו הידברות, לא בהכרח חוסר הסכמה". עוד הוסיף יוגב כי "אין לאף צד ב'ימינה' אפשרות לעבור אחוז חסימה לבד". 

 

06.10.2019

1. מי שמדבר, אחרי הפה המלוכלך נגד בנט (סימבה)

צדקנות עלובה ומביישת את המחנה הדתי לאומי. לא מאמינים לאף מילה

דווח על תגובה לא ראויה
06.10.2019

2. אין צידוק למפלגה מגזרית מטורללת (מיכאל מקדומים)

יש ליוגב טעות יסודית- העובדה שיש כיפה על הראש היא לא גורם מאחד ולא כלום. יש למעלה ממליון בוגרי הממלכתי דתי ורק מיעוט הצביע לימינה. למה? כי יוגב מייצג מטורללים על טרקטור, שקד לא דתיה ויכולתה מתבטאת במתאפרת וספרית לפני כל צילום, בנט חנטריש במעשיו ובאופיו ומשחק אותה יאני אורטודוקסי, רברפי נשמע לצוקרמן מהקו וטירון פוליטי שמדקלם מסרים. סמוטריץ? נער גבעות לאומני מטורלל נפש. רוב הבנים והבנות- נטשו ועזבו.

דווח על תגובה לא ראויה
06.10.2019

3. אף צד לא יכול לעבור לבד (מוטי)

אם יהיה פריימריז כולל בציונות הדתית, כולכם תעופו והמפלגה תעבור בגדול....
די עם הספינים והשקרים של החרדלים!
מאז שהחרדלים השתלטו על המפדל, הם ביטלו את הפריימריז.
גועל נפש!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
06.10.2019

4. זה לא מוטי יוגב שבחודש יולי האחרון לכלך על בנט? (בנימין)

אני לא תומך של בנט. אבל מוטי יוגב תקף אותו כאילו בנט הוא איזה עמלק, בשנאה וריר. כאילו לעזוב את המפלגה זה איזו פשע שפל. זה היה מיותר וגרם נזק לימינה. ומה הוא מדבר עכשיו??!

דווח על תגובה לא ראויה
07.10.2019

5. רק במיקרה הוא שכח את הכח הגדול ביותר עוצמה יהודית (שרית דרעי)

דווח על תגובה לא ראויה
07.10.2019

6. מפלגות (מנחם)

לא צריך מפלגות עם ייחוס מסויים, צריך גוש ימין וגוש שמאל (בשביל הדמוקרטיה)! ככה גם יהיה חופש בחירה ואחדות יותר כי לא משנה אם אתה ציוני דתי, או חרדי, חילוני וכו... כולנו שווים

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: ללא

עיריית תל-אביב החליטה: הממ"ד היחידי ביפו ייסגר בסוף השנה

קרא עוד