הח"כ היוצא נפל במתיחה - וחשף פרטים מפגישות עם בכירי ליכוד

שדרני רדיו קול חי התחזו לאנשי לשכת ראש הממשלה, כשאחד מהם מחקה בקולו את נתניהו, והתקשרו לח"כ יוצא מטעם מפלגת רע"ם, שהאמין למתיחה וחשף בפניהם פרטים על פגישותיו עם בכירים בליכוד - בשידור חי

חדשות כיפה
כד באלול התשעט
,
24 בספטמבר, 2019 11:09
הח"כ היוצא חאג

הח"כ היוצא חאג' יחיאצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

המתיחה שהצליחה מעל למשוער: שדרני רדיו קול חי, מנחם טוקר ויהודה שוקרון, ביצעו מתיחה בשידור חי כשהתקשרו לח"כ היוצא עבד אל-חכים חאג' יחיא, שכיהן מטעם מפלגת רע"ם-תע"ל בכנסת הקודמת קצרת הימים, ומטעם הרשימה המשותפת בכנסת ה-20.

השניים התחזו לאנשי לשכת ראש הממשלה, כששוקרון מחקה את נתניהו עצמו, ופנו אל חאג' יחיא בבקשה לסייע במניעת אפליה בציבור הערבי. יחיא האמין כי מדובר בראש הממשלה ובאנשי לשכתו, הסביר כי הוא מסיים את תפקידו בכנסת מאחר שלא התמודד לכנסת שתושבע בשבוע הבא, אך הבטיח לסייע ככל שיוכל והפנה אותם לח"כ מנסור עבאס מהרשימה המשותפת.

במהלך השיחה חשף חאג' יחיא, שסבר כאמור כי הוא מדבר עם אנשי ראש הממשלה, פרטים מפגישות שקיימו הוא וח"כ מנסור עבאס עם מקורבו של ראש הממשלה, נתן אשל, ועם ח"כ מיקי זהר, לקראת פיזור הכנסת האחרונה, וההסכמות אליהם הגיעו מתוך המטרה המשותפת ללכת לבחירות חוזרות.

ח"כ מיקי זהר כתב בטוויטר בתגובה: "אחלה מתיחה, חבל שהם לא האריכו אותה כדי להבין מהח"כ לשעבר עד כמה הם כועסים עלינו על כך שראש הממשלה דחה בתוקף את כל ההצעות שלהם.
הכל ידוע, נפגשתי עם נציגיהם לבקשתם, הם העבירו בקשות וכולן נדחו על הסף ע"י ראש הממשלה.
הפעם המקרה שונה, הם שיתפו פעולה עם כחול לבן ותמכו בהם להקמת הממשלה".

24.09.2019

1. ביזיון. זה חוקי בכלל, להתחזות למישהו? (תמר)

דווח על תגובה לא ראויה
26.09.2019

2. 1 - התקשורת כל הזמן מזכירה חנו שתפקידה לבדוק את אנשי הציבור, זה כולל תרגילים שונים (זה עוד מקרה סביר, היו מקרים בעייתיים יותר)

דווח על תגובה לא ראויה
26.09.2019

3. אם כי, צריך לזכור שבכל זאת זה לא ח"כ מבל"ד (דוקא נשמע, לשם שינוי, שכן אכפת להם מהמגזר הערבי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרכבת החשמלית בתחנת ההגנה צילום: דוברות רכבת ישראל

סופית: פעילות הרכבת תתחדש בעוד 4 ימים

קרא עוד