סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

נתניהו: עלולה לקום ממשלה שנשענת על מהללי מחבלים

ראש הממשלה נתניהו הגיב להמלצת הרשימה המשותפת על בני גנץ: "זה קרה בדיוק כפי שהזהרנו. אפעל ככל שאני יכול להקים ממשלת אחדות לאומית רחבה". יועז הנדל: "הם לא יהיו בממשלה בשום אופן"

חדשות כיפה
כב באלול התשעט
,
22 בספטמבר, 2019 19:36
ראש הממשלה נתניהו

ראש הממשלה נתניהוצילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

ראש הממשלה נתניהו התייחס להמלצת הרשימה המשותפת על בני גנץ לראשות הממשלה: 

"אזרחי ישראל, זה קרה בדיוק כפי שהזהרנו. הרשימה הערבית המשותפת המליצה על בני גנץ לראשות הממשלה. עכשיו יש שתי אפשרויות: או שתקום ממשלת מיעוט שנשענת על אלה ששוללים את ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ומהללים מחבלים שרוצחים את חיילינו ואת אזרחינו. או שתקום ממשלה לאומית רחבה. אני יודע מה התשובה וגם אתם יודעים, ולכן אני אפעל ככל שאני יכול להקים ממשלת אחדות לאומית רחבה. אין פתרון אחר". אמר ראש הממשלה.

מהליכוד נמסר בתגובה: "כפי שהזהרנו: המפלגות הערביות שמתנגדות לישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית ומאדירות מחבלים, ממליצות על בני גנץ לראשות הממשלה. הליכוד יעשה כל מאמץ כדי להקים ממשלה יציבה וחזקה שמחוייבת לישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. אסור שתוקם ממשלה שנשענת על מפלגות ערביות שמתנגדות למדינת ישראל!"

 

יועז הנדל: המשותפת לא תהיה בממשלה

במקביל, ח"כ יועז הנדל מכחול לבן כתב בקבוצת ווטסאפ של דתיים תומכי המפלגה, כי הרשימה המשותפת לא תשב בממשלה, כך דיווח כתב חדשות 13 עקיבא נוביק. הנדל כתב כי "אין שום הסכם. הם לא יהיו בממשלה בשום אופן. רשימה שמבטאת פגיעה בדו קיום, עם ח"כים שחלקם לא היו צריכים להגיע לכנסת ישראל".

 

22.09.2019

1. ציועז הנדל, קח את הרגליים ותעבור צד (לפני שיהיה מאוחר)

גנץ משתמש בך

דווח על תגובה לא ראויה
22.09.2019

2. יועז הנדל - אז תגיד לראש הרשימה שיפנה לנתניהו ויקימו ממשלת אחדות (ותבלעו את נתניהו כראש ממשלה עקב היותו עם יותר ממליצים תומכי )

דווח על תגובה לא ראויה
22.09.2019

3. אין שום בעיה (ש)

אם נתניהו רוצה, שיבוא לממשלה של גנץ ויפסיק לבלבל את המוח. תעמולת הבחירות נגמרה. בוא נראה אם מדינת ישראל חשובה לו או שחשובים לו דברים אחרים לגמרי. נתניהו יכול לבוא עם כל הליכוד לממשלה רחבה. הוא הפסיד בבחירות. הוא לא יהיה ראש הממשלה.

דווח על תגובה לא ראויה
22.09.2019

4. הנדל חבית שריפה כולו שנאה.. שב ליד אחמד (אורי)

איזה אישיות חלולה ריקנית אתה ויעלון . וכן שאר הימניים. רואים שהכסא חם ליד ערבי.. אוהבי מחבלים. מפלגה זבל עם טינופת ועוד קוראים לעצמם כחול ולבן לא שחור.

דווח על תגובה לא ראויה
23.09.2019

5. מהללי מחבלים (אפרים)

אמר מי שרצה לבסס קואליציה על בן-גביר, מהלל המחבלים. טול קורה מבין עיניך.

דווח על תגובה לא ראויה
23.09.2019

6. החרדים גרועים מהערבים (משקיף צפוני)

לא מכבדים את הלאום כמו דגל המדינה ,ההימנון ,ימי זכרון ויום העצמאות. את דגל המדינה שורפים בחוצות,מתפרנסים מתשלמי המיסים של החילוניים ומתלבשים בשחור כמו אלקעידה. בעוד שהערבים עובדים לפרנסתם,החרדים ניסונים מכספי משלם המיסים כמו עלוקות. אז מי יותר גרוע? והליכוד עוד מחבק את החרדים?

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: מועצת בנימין

שנה לרצח רנה שנרב: מטיילים רבים במעיין דני

קרא עוד