סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הרשימה המשותפת: נמליץ על גנץ

לאחר פגישת ראשי המפלגות הערביות ובסיכום עם נציגי כחול לבן ה'רשימה המשותפת' תמליץ לנשיא המדינה על בני גנץ להרכיב את הממשלה

חדשות כיפה
כא באלול התשעט
,
21 בספטמבר, 2019 19:55
איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפת

איימן עודה, יו"ר הרשימה המשותפתצילום: הדס פרוש/פלאש 90

עכשיו זה סופי: מחר 'הרשימה המשותפת' תיפגש עם נשיא המדינה ריבלין ותמליץ בפניו על יו"ר כחול לבן, בני גנץ, כמועמדם להרכבת הממשלה. היום (שבת) נפגשו ראשי המפלגות המרכיבות את הרשימה המשותפת וסיכמו על גנץ כמועמדם. עוד סוכם כי בל"ד לא תתנגד  גם אם לא תבחר לתמוך בו פומבית. ההחלטה התקבלה לאחר שהתקיימו פגישות גם עם נציגים מטעם מפלגת כחול לבן.

בהצטרף הרשימה המשותפת לממליצי גנץ צפויים להיות לו לפחות 57 המלצות: 33 ממפלגתו שלו, 6 מהעבודה-גשר, 5 מהמחנה הדמוקרטי, ו-13 מהרשימה המשותפת. לעומתו עומד נתניהו על 55 ממליצים. כמובן שכולם ממתנים בציפייה דרוכה לעמדתה של 'ישראל ביתנו.'

 

ח"כ ג'בארין מ'הרשימה המשותפת' אמר: "אני חושב שיש מקום להיענות לדרישות של הציבור הערבי גם בתחום החינוך, הדיור, מיגור האלימות, הרחבת תחומי השיפוט של היישובים הערבים וכמובן התקדמות בתהליך המדיני. אני מקווה שנמצא אוזן קשבת, ובתמורה נמליץ על גנץ כדי לא לאפשר לנתניהו לחזור שוב לשלטון עם מדיניות הסתה וגזענות והחלת ההתנחלויות והסיפוח".

 

21.09.2019

1. ישראל ביתנו ממליצה על גנץ (אין המתנה דרוכה)

יש רק צער

דווח על תגובה לא ראויה
21.09.2019

2. נו - אז ליברמן ימליץ על גנץ ואז שני תרחישים: ליברמן ישב שממשלה עם איימן (מה שלא עשה עם ממשלת הימין) והבוחרים יסיקו מסקנות, או שגנץ ייאלץ להחזיר את המנ (ואז או ביבי יקים ממשלה או שנלך לבחירות - שוב...)

דווח על תגובה לא ראויה
21.09.2019

3. אןי ואבוי לנו (אילנה זקן)

ליברמן, הכל חוזר לפתחך, האם תתן יד לממשלה עם מחבלים? איפה כל האידאולוגיה שלך, מהשנאה העיוורת שלך לביבי תמכור את המדינה? חזור בך מהשטויות שלך ומיד עלית יותר מדי כסף למדינה ועכשיו גם את הצביון. פרס למחבלים עם המהתנהלות שלך. גנץ, אחרי כהונתו כרמטכ"ל בינוני ומטה והנזק שעשה להרתעה ימכור את הנשמה שלו כדי להיות ראש ממשלה. דבר ראשון הבטיח הבטחות למחבלים איימן עודה ואחמד טיבי. בושה למדינה.!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
21.09.2019

4. הלכה המדינה (ניסן)

אם זה קורה הלכה המדינה פייפן.

דווח על תגובה לא ראויה
22.09.2019

5. האיחוד - היימן גנץ ... (קפוסטה יעקב)

סכנת אוסלו 2 מרחפת מעלינו אזרחי ישראל !!!
השמאל מסוכן לעם וארץ ישראל !!!
השמאל מתאחד עם אויבי ישראל !!! עד אין הבדל !!!

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרכב ב'קומי אורי' צילום: דוברות המשטרה

אלימות ב'קומי אורי': שני חשודים נעצרו

קרא עוד