בן גביר ביום שאחרי: כולם אשמים - חוץ ממני

יו"ר רשימת עוצמה יהודית מסרב לקחת אחריות על הכישלון בבחירות, ומפנה אצבע מאשימה לנתניהו, בנט, שקד, סמוטריץ' ואנשי התקשורת: "היו כאלה שעשו הכל כדי שלא ננצח"

יהונתן קליין, חדשות כיפה 18/09/19 11:01 יח באלול התשעט

איתמר בן גביר במטרה עוצמה. ארכיון, צילום: פלאש 90
איתמר בן גביר במטרה עוצמה. ארכיון, צילום: פלאש 90

לומדים את הלקח? יו"ר רשימת עוצמה יהודית, איתמר בן גביר, פנה הבוקר (ד'), ביום שאחרי הבחירות, לפעילי עוצמה יהודית, טען שהוא מאוכזב, והפנה אצבע מאשימה ארוכה במיוחד כלפי כמעט כל מה שזז בפוליטיקה הישראלית - ראש הממשלה, ראשי ימינה, וכמובן התקשורת, הפעם רק המגזרית - כולם אשמים, על פי בן גביר, בכישלון עוצמה יהודית.

"עבדנו בבחירות האלה כדוד מול גוליית", כותב בן גביר לפעילים, "מול מערכות עצומות, תקציבי ענק ומשאבי אנוש אדירים, ולמרות זאת - כפי שמסתמן כרגע יותר משניים וחצי מנדטים הצביעו בעד הדרך והעקרונות שלנו.
זה בזכותכם! בזכות השעות והימים שהקרבתם! נגעתם בליבותיהם של עשרות אלפי יהודים שנחשפו לדרך האמת של עוצמה יהודית וזה נזקף לזכותכם הבלעדית, והכל בהתנדבות, לשם שמים, ומתוך ידיעה שחייבים להשמיע קול של הימין האמיתי - כאלה שלא באים לעשות אקזיט על הציונות הדתית (לא עברו חלפו דקותיים וכבר בנט הודיע שהוא מתפצל..) וכאלה שבאמת רוצים שינוי במערכת המשפט, מאבק תקיף נגד האויבים וכדומה.  

"חברים יקרים. שקר לא אעשה בנפשי. אני מאוכזב, עצוב, כואב ודואב. סברתי שאפשר לנצח, אבל היו כאלה שעשו הכל כדי שלא ננצח. בראש ובראשונה ראש הממשלה בנימין נתניהו שבצעד תמוה וחסר הסבר בחר "ללכת לנו על הראש" ולא להפסיק לתקוף, בשעה שהיה צריך ללמוד מגנץ ולפיד שחיבקו את עמיר פרץ שגם הוא התנדנד על אחוז החסימה. מי שרוצה לעזור לימין לא יורה בנגמ"ש". 

רצים ביחד: שקד, בנט, סמוטריץ

 כולם אשמים. ראשי ימינהצילום: יח"צ

"הבאים בתור הם כמובן נפתלי בנט, איילת שקד ובצלאל סמוטריץ היהיר והשחצן שלצערי היום ברור לכולם מה הוא הביא לחיבור הקודם איתנו. הרי אם עוצמה מביאה שבעים שמונים אלף קולות זה אומר שסמוטריץ והרב פרץ שווים ביחד פחות (לכל היותר שלושים אלף מצביעים כל אחד), ועל רקע זה אפשר להבין כמה התפשרנו בפעם הקודמת כשהסכמנו לקבל מקומות חמש ושמונה בשעה שאנחנו יותר חזקים מפרץ וסמוטריץ ביחד.
אחרונים ברשימה, אנשי "העיתונות" המגזרית כמו בשבע וערוץ 7 וכמובן עמית וחגי סגל שחושבים שהציונות הדתית זה הם, ועשו לנו מה שהם קובלים כל הזמן נגד התקשורת השמאלנית - די אם תסתכלו בעיתון בשבע של השבת האחרונה שבו הטור הראשון היה נגד עוצמה, השני נגד עוצמה, גם השלישי, הרביעי החמישי והשישי ולקינוח ואיזון.. גם הטור השביעי היה נגד עוצמה..... 

"לצערי, החשש שלי שחלק מהגורמים שהזכרתי לא באמת רוצים כאן ממשלת ימין אמיתית. התובנה שלי הבוקר הזה שנתניהו לא רצה אותנו בהגה לידו כי הוא באמת לא רוצה לעשות כאן שינוי אמיתי - לא בביטחון, לא במשפט וגם לא בכלכלה. התובנה שלי שסמוטריץ לא רצה שיהיו לידו גורמים שיציגו באור שלילי את העובדה שהוא מוכן לפשרות מרחיקות לכת כדי לשבת בממשלה, וגם בנט שמגדיר את עצמו כקרוב הרבה יותר ליאיר לפיד מאשר אלינו ממש לא רצה את עוצמה יהודית בכנסת.

"לא יעזור להם! נמשיך לומר את האמת, נמשיך לפעול למען עם ישראל וארץ ישראל! נמשיך להיות כאן ולפעול כאן, כי זה בנפשנו, ואין לנו מנדט לוותר על זה! 
אני פונה אליכם בבוקר הזה ומבקש מכם להרים את הראש, לזקוף קומה! אכן, ספגנו, נפגענו וחטפנו, אבל כמו שאמרתי לכם לאורך כל התקופה: יש לנו כתפיים רחבות, וכאשר אנחנו עם האמת שלנו, אנחנו לגמרי שלמים עם עצמנו".

כתבות נוספות

/
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר