סגור

בן גביר ביום שאחרי: כולם אשמים - חוץ ממני

יו"ר רשימת עוצמה יהודית מסרב לקחת אחריות על הכישלון בבחירות, ומפנה אצבע מאשימה לנתניהו, בנט, שקד, סמוטריץ' ואנשי התקשורת: "היו כאלה שעשו הכל כדי שלא ננצח"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
יח באלול התשעט
,
18 בספטמבר, 2019 11:01
איתמר בן גביר במטרה עוצמה. ארכיון

איתמר בן גביר במטרה עוצמה. ארכיוןצילום: פלאש 90

לומדים את הלקח? יו"ר רשימת עוצמה יהודית, איתמר בן גביר, פנה הבוקר (ד'), ביום שאחרי הבחירות, לפעילי עוצמה יהודית, טען שהוא מאוכזב, והפנה אצבע מאשימה ארוכה במיוחד כלפי כמעט כל מה שזז בפוליטיקה הישראלית - ראש הממשלה, ראשי ימינה, וכמובן התקשורת, הפעם רק המגזרית - כולם אשמים, על פי בן גביר, בכישלון עוצמה יהודית.

"עבדנו בבחירות האלה כדוד מול גוליית", כותב בן גביר לפעילים, "מול מערכות עצומות, תקציבי ענק ומשאבי אנוש אדירים, ולמרות זאת - כפי שמסתמן כרגע יותר משניים וחצי מנדטים הצביעו בעד הדרך והעקרונות שלנו.
זה בזכותכם! בזכות השעות והימים שהקרבתם! נגעתם בליבותיהם של עשרות אלפי יהודים שנחשפו לדרך האמת של עוצמה יהודית וזה נזקף לזכותכם הבלעדית, והכל בהתנדבות, לשם שמים, ומתוך ידיעה שחייבים להשמיע קול של הימין האמיתי - כאלה שלא באים לעשות אקזיט על הציונות הדתית (לא עברו חלפו דקותיים וכבר בנט הודיע שהוא מתפצל..) וכאלה שבאמת רוצים שינוי במערכת המשפט, מאבק תקיף נגד האויבים וכדומה.  

"חברים יקרים. שקר לא אעשה בנפשי. אני מאוכזב, עצוב, כואב ודואב. סברתי שאפשר לנצח, אבל היו כאלה שעשו הכל כדי שלא ננצח. בראש ובראשונה ראש הממשלה בנימין נתניהו שבצעד תמוה וחסר הסבר בחר "ללכת לנו על הראש" ולא להפסיק לתקוף, בשעה שהיה צריך ללמוד מגנץ ולפיד שחיבקו את עמיר פרץ שגם הוא התנדנד על אחוז החסימה. מי שרוצה לעזור לימין לא יורה בנגמ"ש". 

רצים ביחד: שקד, בנט, סמוטריץ

 כולם אשמים. ראשי ימינהצילום: יח"צ

"הבאים בתור הם כמובן נפתלי בנט, איילת שקד ובצלאל סמוטריץ היהיר והשחצן שלצערי היום ברור לכולם מה הוא הביא לחיבור הקודם איתנו. הרי אם עוצמה מביאה שבעים שמונים אלף קולות זה אומר שסמוטריץ והרב פרץ שווים ביחד פחות (לכל היותר שלושים אלף מצביעים כל אחד), ועל רקע זה אפשר להבין כמה התפשרנו בפעם הקודמת כשהסכמנו לקבל מקומות חמש ושמונה בשעה שאנחנו יותר חזקים מפרץ וסמוטריץ ביחד.
אחרונים ברשימה, אנשי "העיתונות" המגזרית כמו בשבע וערוץ 7 וכמובן עמית וחגי סגל שחושבים שהציונות הדתית זה הם, ועשו לנו מה שהם קובלים כל הזמן נגד התקשורת השמאלנית - די אם תסתכלו בעיתון בשבע של השבת האחרונה שבו הטור הראשון היה נגד עוצמה, השני נגד עוצמה, גם השלישי, הרביעי החמישי והשישי ולקינוח ואיזון.. גם הטור השביעי היה נגד עוצמה..... 

"לצערי, החשש שלי שחלק מהגורמים שהזכרתי לא באמת רוצים כאן ממשלת ימין אמיתית. התובנה שלי הבוקר הזה שנתניהו לא רצה אותנו בהגה לידו כי הוא באמת לא רוצה לעשות כאן שינוי אמיתי - לא בביטחון, לא במשפט וגם לא בכלכלה. התובנה שלי שסמוטריץ לא רצה שיהיו לידו גורמים שיציגו באור שלילי את העובדה שהוא מוכן לפשרות מרחיקות לכת כדי לשבת בממשלה, וגם בנט שמגדיר את עצמו כקרוב הרבה יותר ליאיר לפיד מאשר אלינו ממש לא רצה את עוצמה יהודית בכנסת.

"לא יעזור להם! נמשיך לומר את האמת, נמשיך לפעול למען עם ישראל וארץ ישראל! נמשיך להיות כאן ולפעול כאן, כי זה בנפשנו, ואין לנו מנדט לוותר על זה! 
אני פונה אליכם בבוקר הזה ומבקש מכם להרים את הראש, לזקוף קומה! אכן, ספגנו, נפגענו וחטפנו, אבל כמו שאמרתי לכם לאורך כל התקופה: יש לנו כתפיים רחבות, וכאשר אנחנו עם האמת שלנו, אנחנו לגמרי שלמים עם עצמנו".

18.09.2019

1. "אכן, ספגנו, נפגענו וחטפנו" בניגוד למה שהיה במערכות הבחירות הקודמות... (ובמקום זה מסתמך על סקרים-שקרים)

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

2. זה הכל בגלל היהירות של סמוטריץ והרב מלמד (אודליה)

נם הפילו את הימין בכלל הטיפשות שלהן ושינאה לעוצמה יהודית שהם יקחו אחריות בושה שרב בן 80 מתנהג כמו ילד קטן בכזו שינאה חסרת הבנה

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

3. פעם הבאה ריצרץ מלא (אחד שיודע טוב)

בן גביר שווה יותר מכל חלק אחר שמרכיב את ימינה. שיפסיקו להשפיל אותו אז יהיה איחוד.

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

4. תכלס צודק (חגי)

ערוץ 7 וסמוטריץ עשו פיגוע בגוש הימין.
הכי חשוב הכבוד של סמוטריץ!.
פעם הבאה פריימריז מסודר

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

5. מי הוא בן גביר - פרחח עם עניבה (ניסן)

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

6. תמיד יש את המפלגה הקנה שהורסת לימין ! תתפכחו כבר ! (יהודי של אמת)

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

7. לחברי עוצמה היקרים. (שחר)

רק אל תיפול רוחכם. לא הייתי שותף העשייה אך לבסוף הצבעתי לכם. (כמו בכל מערכות הבחירות האחרונות)
בבקשה תמשיכו להתמודד גם בפעם הבאה..

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

8. אתר כיפה מזרוחניק . ימינה הם האשמים הגדולים (אבישי)

בן גביר צודק בכל מילה. אני שמח שהצבעתי עוצמה . זה או זה או לא להצביע. תאמינו לי עדיף ממשלות מעבר דיפלומט בינתיים עוד פעם כדי שביבי וסמוטריץ לא ידרשו יהודים ויאשימו את בגצ וטראמפ . יאללה שילכו לישון הם גם ככה מקניטים מכסא עור הצבי שלהם איחחח

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

9. מכה בווידוי על חזהו של חברו (יואב)

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

10. פריימיריז היום לציונות הדתית (שלום)

לולי סמוטריץ היה קובע שלבן גביר רק 15,000 קולות כשהוא הביא למעלה מ 90,000 , והיו מכניסים את בן גבר במקום מכובד, לא היה קורה אותו פיצול .
אלא שלסמוטריץ ובכלל לתקומה אפס מנדט מהציבור, ומסרבים לפריימיריז. בעוד רצו להשפיל את עוצמה במקום 9.
הגיע זמן לחשבון הנפש של כל הציונות הדתית. בהרבה ישובים אחוז ההצבעה נמוך למרות שמדובר בבחירות מגזריות, שהיו אמור אחוז ההצבעה לגרד את ה 90%
אלא שלרוב הציבור נמאס מאותם פוליטיקאים המחפשים את האינטרס האישי שלהם, ולכן החרימו את הבחירות.
נותר רק תיקון אחד, שהוא פריימיריז בתוך המפלגות כולל תקומה, עוצמה, בנט, הבית היהודי, זהות, יחד.
לא חייבים להיות פריימייריז פרסונליים אלא גם מפלגתיים. הציבור יצביע לרשימות שהוא רוצה לראות בכנסת. כגון בית יהודי 1, תקומה 2, עוצמה 3, בית יהודי 4, וכד'י
הציבור יכתוב מתוך רשימה של 30 מועמדים את סדר המפלגות שהוא רוצה. המפלגות לאחר מכן ישבצו מי שהם רוצים לפי התוצאה שתהיה.
את היו"ר יש לבחור באופן אישי, כאשר את לאותה רשימה שהיור ייבחר, את המספר אחד שלו יהיה היו"ר.
ללא תיקון הצמצב לפי פריימייריז , בבחירות הבאות המצב יהיה גרוע יותר.
סמוטריץ חייב להאשים את עצמו מהמצב העגום, כמי שמסרב לעמוד לבחירה בפריימייריז. תקומה מעולם לא עמדה למבחן הציבור והוא דרש ריץ רץ.

דווח על תגובה לא ראויה
18.09.2019

11. אשריך איתמר בן גביר (אסף)

אני איתך לאורך כל הדרך ואני מאמין שבסוף נצליח להכנס חזק מלצר מנע ממנו להיכנס כי הוא התחיל לפחד שי הוא ראה שאנחנו עוברים את אחוז החסימה והוא התחיל לפחד אז הוא הורה שלא לספור את קולות של עוצמה יהודית בטענה שקירית ומסולפית אני מקווה שבעזרת השם האמת תצא לאור

דווח על תגובה לא ראויה
19.09.2019

12. חצוף וטיפש (איתמר)

קשקשן בלתי נלאה, נקווה שנגמר אתו הסיפור, זה כשלעצמו הישג חשוב

דווח על תגובה לא ראויה
19.09.2019

13. בן גביר חדל אישים (אלעד)

פשוט א-פ-ס שחצן שלא מבין איך עובדת המציאות. אפילו את העתירה נגד הרשימה המשותפת הוא לא עשה נכון - במקום לעתור קבוצתית נגד כל הרשימה המשותפת (סיכוי אפסי לזכות בעתירה כמו בבחירות...) היה צריך לעתור אישית נגד היבא יזבק ולהעיף את תומכת הטרוריסטים הנאלחה הזאת מהכנסת.

וגם חוסר לקיחת אחריות משווע - גאוותן שעליו מוטלת האחריות הבלעדית לבזבוז קולות משווע במקום עוד 2 מנדטים מימינה ופחות לאחרים.
יש גם מישהו אחר שעליו מוטלת האשמה שלא תוקם ממשלת ימין והוא נקרא צבי טאו, אבל כמות המצביעים-עדר שלו פחותה בהרבה ולכן פחות אשם

דווח על תגובה לא ראויה
19.09.2019

14. קצת כבוד לתלמידי חכמים!!!!!!! (שמעון)

לזאת שכתבה את התגובה על הרב מלמד- את צריכה להתבייש שכך את מדברת על תלמיד חכם ושוכחת שיש לו ראיה הרבה יותר רחבה ממני וממך על המציאות ושאם הוא עושה משהו בוודאי יש לו סיבה טובה. תחשבי על זה

דווח על תגובה לא ראויה
19.09.2019

15. בן גביר (מאיר)

למרות שידע שאין לו כל סיכוי (איך יכפיל את 70,000 הקולות שלדעתו היו לו?). עשה הרבה רוח בגיבוי של בועז גולן מערוץ 20. פעל ביודעין שפוגע בגוש הימני הדתי.

דווח על תגובה לא ראויה
22.09.2019

16. תימני עקשן כולם אשמים חוץ ממני (רמי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

המהומות ברמלה צילום: מיכל אברהם

מהומות נגד יהודים ברמלה: "כל בית עם דגל ישראל - חטף אבנים"

קרא עוד