איוב קרא מאיים: "אגיש תלונה על האזנת סתר"

שר התקשורת לשעבר אמר בפתח משרדי להב 433 יגיש תלונה בגין האזנות סתר. "הכתבה ששודרה הייתה מגמתית, במטרה לפגוע בי ובנתניהו. לא אתן שיפגעו בנאמנות, באמינות ובדרך שלי, באידאולוגיה שהלכתי בה שנים רבות"

חדשות כיפה
ג באלול התשעט
,
03 בספטמבר, 2019 17:35
התפטר. השר איוב קרא

התפטר. השר איוב קראצילום: יונתן זינדל/פלאש 90

שר התקשורת לשעבר איוב קרא התייחס היום (ג') בפתח משרדי להב 433 לשיחה בינו לבין ראש הממשלה, בנימין נתניהו שנחשפה: "באתי כדי להגיש תלונה בגין האזנות סתר שהיו נגדי ונגד ראש הממשלה נתניהו. הכתבה ששודרה אמש בערוץ 13 הייתה מגמתית, במטרה לפגוע בי ובנתניהו. לא אתן שיפגעו בנאמנות, באמינות ובדרך שלי, באידאולוגיה שהלכתי בה שנים רבות".

כזכור,אמש פורסמו בחדשות 13 הקלטות מלפני כשנתיים, בהן נשמעים ראש הממשלה נתניהו ושר התקשורת דאז, איוב קרא. בהקלטות נשמע ראש הממשלה מנסה לפעול למען ערוץ 20 ושידורי החדשות של הערוץ, מנסה לבטל את מועצת הכבלים והלוויין, וכן גוער בקרא על כך ששיתף פעולה עם שרת המשפטים דאז, איילת שקד. "שקד משלנו?!" שואל אותו ראש הממשלה בזעם. האזינו להקלטות ששודרו:  

מלשכת ראש הממשלה נמסר בתגובה לחשיפת ההקלטות: "תודה לכם על שהצגתם שראש הממשלה נתניהו נלחם כמו אריה כדי להציל את ערוץ 20, כבשת הרש של הימין בתקשורת המשודרת, מול השמאל שניסה לסגור אותו כפי שניסה להשתיק את ״ישראל היום״ וערוץ 7.

"כל פעולותיו של ראש הממשלה תואמות לחלוטין את הנחיות היועמ״ש לאחר שעזב את תפקידו כשר התקשורת. כך כתב היועמ״ש: ״נתניהו רשאי לעסוק בעניינים הנוגעים למשרדי הממשלה השונים והעובדה שהוא אינו מכהן עוד כשר התקשורת אינה שוללת עוד את מעורבותו בתחום התקשורת בכובעו כראש הממשלה״. כלומר לראש הממשלה היה מותר לחלוטין לעסוק בפעולות אותן הצגתם, כפי שנלחם כל חייו למען גיוון הדעות בשוק התקשורת - חטא בל יסולח בעיני מתנגדיו. 

"ההגבלות היחידות שהוטלו על ראש הממשלה הינן ביחס לאלוביץ׳ ובזק - תחום שבו ראש הממשלה לא עסק לאחר הנחיית היועמ״ש. באתם לקלל ויצאתם מברכים".

03.09.2019

1. חה חה. קרה מלקק התחת למען כסא, מדבר על אידואולוגיה? הידליף מאחר שיש לו חשבון עם נתניהו, עלאק האזנות סתר, וכי מי יכול ומעוניין להאזין לטלפון של (הנחתום מעיד על עיסתו)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו צילום: אלכס קולמויסקי

מאחורי פרסומי ההסתה נגד נתניהו - תושבת חוץ

קרא עוד