הרב פרץ משיב לניצן הורביץ: "סימנת את הציונות הדתית"

לאחר שהשתלח ברבנים וכינה את הרב פרץ בובה, יו"ר הבית היהודי יוצא בהתקפה חסרת תקדים נגד יו"ר המחנה הדמוקרטי: "אתה פריבילג ומתנשא שרק מפיץ שנאה נגד כל מה שקשור ביהדות ובמסורת"

חדשות כיפה
כז באב התשעט
,
28 באוגוסט, 2019 18:09
שר החינוך הרב רפי פרץ

שר החינוך הרב רפי פרץצילום: גילי יערי, פלאש 90

אחרי שיו"ר המחנה הדמוקרטי, ניצן הורוביץ תקף את רבני הציונות הדתית, הרב סדן והרב אליהו, עכשיו הוא עובר לתקוף את שר החינוך הרב רפי פרץ. יו"ר הבית היהודי לא נשאר חייב ומיהר לתקוף בחזרה: "אם היית עושה חצי ממה שאני עשיתי עבור מדינת ישראל הייתה לך הזכות לדבר"

"כשאתה הגשת תכניות ברדיו אני חילצתי פצועים מסולטן יעקב ומכביש ביירות-דמשק. אתה פריבילג ומתנשא שרק מפיץ שנאה נגד כל מה שקשור ביהדות ובמסורת. סימנת את הציונות הדתית, אנשים שתורמים ומסורים לעם ולמדינה רק כדי לקושש עוד קולות לשמאל הפוסט-ציוני, ענה שר החינוך  להשתלחויות של יו"ר המנה הדמוקרטי. 

הרב פרץ הוסיף: "אנחנו נמשיך עם האמת שלנו וככה, כמו בפעמים הקודמות, גם ננצח. אתה תמשיך לרטון ואנחנו נמשיך לעשות".

מוקדם יותר הבוקר (ד') תקף ניצן הורביץ את פרץ לאחר שפורסמו נתוני ה-OECD  ב"דה מארקר", שהראו שתלמידי ישראל לומדים לימודים דתיים פי שלוש מבכל מדינה: "לשר החינוך הזמני זה לא משנה שהתלמידים נכשלים במדעים, במתמטיקה ובהבנת הנקרא". 

הורביץ הוסיף: "ככה נראה שר חינוך זמני שהוא בובה. שחושב, ופועל, על פי תכתיבים של רבנים קיצוניים, בדיוק כמו ה"רב" שמואל אליהו, שאמר על החילוניים שצריך ״לטחון להם את הראש, להחזיר להם את הילדים בתשובה. רפי פרץ כבר פותח שנת לימודים אחת. אם אנחנו לא נתעורר, הוא יפתח עוד שנת לימודים, ועוד אחת, ויכניס עוד ועוד כפייה לבתי הספר".

28.08.2019

1. אנטי דת (דוד)

הוא סימן את הציונות הדתית כי הוא (בניגוד לאחרים, גם בציונות הדתית) מבין שהם מייצגים את הזהות היהודית של המדינה ועל זה הוא בא להלחם.
רק נועם יענו תשובה לניצן הורביץ ולשאר הנאבקים ביהדות.

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

2. יש פתרון (חתום)


הרב רפי צודק, אין רבים שפעל לטובת עמ"י כמוהו. זה אדם שפעל על פי ערכי הציונות הדתית. עכשיו צריך את הציונות הדתית במקום אחר, במקום שבאמת יוכל להלחם במה שדוחף את ניצן הורוביץ, במפלגת נעם.
noamparty.org.il

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

3. רפי, שב בשקט ! (המעניש)

חמור גרם, פחדן, הדברים האלה הם על סף הסתה חמורה ביותר וגובלים בבגידה בערך צה״ל. תתפטר !!

״אסור להתקרב לחילונים": כך נשמעו השיעורים במכינה של רפי פרץ
עד לפני כמה חודשים עמד שר החינוך בראש מכינת "עוצם". כשנבחר לראשות המפלגה נמחקו מהרשת מאות מההרצאות במוסד, שבהן נשמעים רבנים באמירות חריפות - חלקן נגד גיוס לצבא. "יהיו בתי"ס לנבואה"

השר פרץ אומר: "אנחנו בצעדי ענק של החזרת הנבואה לישראל, במקום אוניברסיטאות יהיו בתי ספר לנבואה, לאט לאט אנחנו נגיע גם לזה".

בחלק מהתיעודים נראה כי התלמידים מנסים להבין מדוע החילונים מוצגים כרשעים, כמעט אויבים, והם מתווכחים איתו על דבריו. אחד התלמידים נשמע שואל "הרשעים זה החילונים?" הרב נאמבורג עונה בלי להסס: "כן, החילונים." התלמיד חוזר ומוודא: "אסור להתקרב אליהם?". הרב משיב: "אסור להתקרב לחילונים". לבסוף התלמיד שואל: "אסור להיכנס לצבא?" והרב משיב כי "אסור להיכנס לצבא"

דווח על תגובה לא ראויה
29.08.2019

4. תגובה ל3 (נעם ש)

מדינת ישראל חייבת להשאר מדינת היהודים אחרת אין לה זכות קיום. היא קמה כדי להיות מדינת היהודים ולכן אנו חייבים להילחם על יהדותה. ומותר לרב, או אפילו מוטל על רב ללמד את תלמידיו איך להישאר דתי ולא להפוך ללפלף שמתנהג כמו גוי עם תרבות של גויים! חבל שאני לא יכול להביא לך סתירה כמו שהרב קוק עשה כשאחד התחצף לרב לידו!

דווח על תגובה לא ראויה
29.08.2019

5. ענה כסיל כאיוולתו (החכם מכל אדם )

יישר כח לרב שענה להורביץ כדבעי. יש אנשים שהגיע הזמן להכניס אותם לפרופורציות.

דווח על תגובה לא ראויה
29.08.2019

6. מה אתה עשית בשביל מדינה??? (גבריאל)

כשניצן הורוביץ טוחן לכל הצעירים את המוח על ה"נומליות" של קהילת הלהט"ב זו לא שטיפת מוח גם כשהם עושים זאת באגריסביות ואלימות.
תמיד מה שעושים רבנים זו שטיפת מוח.

דווח על תגובה לא ראויה
29.08.2019

7. מעניין שהרב פרץ עונה רק כשתוקפים אותו אישית (חח)

איפה הוא היה כשתקפו את הרב סדן והרב אליהו?
האם רק לטייסי קרב לשעבר יש זכות קיום??

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתב"ג בימי הקורונה. יחזור לפעילות? צילום: משה שי, פלאש 90

מכרז הקמת מעבדת הקורונה בנתב"ג יצא לדרך

קרא עוד