סגור

ניצן הורוביץ נגד הרב סדן: "גזען ומיזוגן"

יו"ר המחנה הדמוקרטי מצא יעד חדש להשתלחות: ראש המכינה בעלי, הרב אלי סדן: "אם אנחנו לא נקום ונציב אלטרנטיבה - נמצא אנשים כמו הרב אלי סדן לא רק לוקחים לנו את הכסף, אלא גם מחנכים לנו את הילדים"

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כו באב התשעט
,
27 באוגוסט, 2019 10:45
 הרב אלי סדן

הרב אלי סדןצילום: צילום מסך מיוטיוב

יו"ר המחנה הדמוקרטי, ניצן הורוביץ, מסמן את רבני הציונות הדתית. לאחר שהשתלח בבוטות בתחילת השבוע ברב העיר צפת, הרב שמואל אליהו, וכינה אותו "גזען שיש לו תפקיד", הוא מפנה את חיציו הפעם לעבר ראש מכינת עלי, הרב אלי סדן, ומכנה אותו בכינויים דומים.

"תכירו - אלי סדן, ממייסדי מכינת "בני דוד" שבהתנחלות עלי", כתב הורוביץ. "ולמה הוא צריך לעניין אתכם? כי את שיעורי הגזענות והמיזוגניה שלו, הרב אלי סדן מעביר על חשבון המדינה. כן, רק ב-3 השנים האחרונות המדינה העבירה למכינה שלו יותר מ-10 מיליון ש"ח מהכיס שלי ושלכם.

"אבל זאת רק ההתחלה. כי אלי סדן הוא רב מוכר ומשפיע בתוך הימין. פוליטיקאים שרוצים להתקדם עולים לרגל לבית שלו, ומתחנפים אליו כדי שיתמוך בהם. כן, גם נתניהו מגיע לבקר אצלו, מתחבק איתו ומצטלם איתו כדי לחזק את עצמו פוליטית ולהציל את עצמו מהכלא". 

ניצן הורוביץ

התבטאויות מסיתות. ניצן הורוביץצילום: פלאש 90, גילי יערי

"אם אנחנו לא נקום ונציב אלטרנטיבה לשלטון המושחת הזה, אנחנו נמצא אנשים כמו הרב אלי סדן לא רק לוקחים לנו את הכסף, אלא גם מחנכים לנו את הילדים". כותב הורוביץ בהתנסחות שמזכירה עידנים אפלים בתולדות העם היהודי.

"התשובה היחידה היא "המחנה הדמוקרטי". רק אנחנו נעמוד מול נתניהו והשותפים הקיצוניים שלו, נוציא אותם ממערכת החינוך ונפסיק את התקצוב המביש של המכינות ההזויות שלהם. כי אנחנו לא מתביישים להגיד שאנחנו מאמינים בחינוך חילוני, חופשי ודמוקרטי, ואנחנו מתכוונים להילחם על זה בכל מקום - זה אומץ".

27.08.2019

1. "לא רק לוקחים לנו את הכסף" - יש לך את זה ביותר אנטישמי ומסית? (לא מיצינו את הקטע הזה של יהודים/דתיים גונבים את הכסף לכולם?)

דווח על תגובה לא ראויה
27.08.2019

2. עם הסתה או בלי הסתה, ספק רב אם המחנה הדמוקרטי יעבור את אחוזהחסימה. (יוא"ב)

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

3. אא (איתן)

מפלגה בלי דרך צריכה ללכלך על אחרים. למחנה הדמוקרטי אין מה למכור. ואם יש, זה לא מה שהציבור רוצה לקנות.

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

4. ילדים אמרת . הומו . (חחחח.....)

אתה האחרון תטיף על חינוך ילדים . תמות לבד בלי להשאיר אחריך כלום . בלי זכר. חצוף על רב שזכה בפרס ישראל .

דווח על תגובה לא ראויה
28.08.2019

5. מה לא נכון בדבריו של ניצן הורוביץ? (איתן)

דווח על תגובה לא ראויה
01.09.2019

6. לאתר כיפה אל תצנזרו (איליה לבנה)

אחד מרבניהם הוקלע כשהוכ מדריך איך נגנוב להם חילוניים את הילדים.רבנים חרדליים חשוכים חסרי השכלה כללית מינמלית מאיימים להחזיר אותנו אלפי שנה אחורנית.לא ניתן.תתרכזו בעזאות הזרמים הדתיים ואל תשלחו ידכם אל זרם החינוך היחיד שלנו החילונים.אנחנו נמשמך לחיות במאה ה21 ואנחנו הרוב במדינה. מי שמכם מיעוט שבמיעוט לכפות על הרוב חינוך משיחי הזוי ??

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

השבעת הכנסת ה-24 צילום: Marc Israel Sellem/POOL

מערכת הבחירות עדיין כאן | סיכום השבוע הפוליטי

קרא עוד