סגור

נתניהו בבית אל: "היום נפל עוד קורבן בבניין הארץ למשפחה שכבר ידעה שכול"

צפו: ראש הממשלה, הניח את אבן הפינה ליחידות דיור חדשות בבית אל, והתייחס לפיגוע הדקירה בגוש עציון: "זה היה אמור להיות יום של שמחה"

חדשות כיפה
ז באב התשעט
,
08 באוגוסט, 2019 10:45
נתנינהו, גלנט וקיש בביקור בבית אל

נתנינהו, גלנט וקיש בביקור בבית אל צילום: דודי אביטן

ראש הממשלה נתניהו ממשיך את סבב הביקורים ביהודה ושומרון, ואחרי שביקר בשבוע שעבר בגוש עציון הגיע הבוקר (ה') ליישוב בית אל להנחת אבן פינה להקמת שכונה של 650 יחידות דיור חדשות ביישוב. 

״הבטחנו לבנות בבית אל מאות יחידות דיור - היום אנחנו עושים זאת, גם מפני שהבטחנו וגם מכיוון שהייעוד שלנו הוא לבסס את עם ישראל בארצו, להבטיח את הריבונות שלנו במולדת ההיסטורית שלנו", אמר ראש הממשלה. 

צילום: דודי אביטן

עוד אמר נתניהו: "אנחנו יודעים שארץ ישראל נקנית בייסורים. היום נפל עוד אחד מטובי בנינו, למשפחה שכבר הקריבה קורבן כבד למען ארץ ישראל. המחבלים הנפשעים הללו, הם באים לעקור - אנחנו באים לנטוע. הם באים להרוס - אנחנו באים לבנות. ידינו תשיג את מבקשי נפשנו ואנחנו נעמיק את השורשים שלנו במולדת שלנו, בכל חלקיה״.

צילום: דודי אביטן

08.08.2019

1. עוצמה יהודית תחזיר את פעולות התגמול, בבחירות רק עוצמה יהודית. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

2. רק עוצמה יהודית תשנה פה משהו (אבישי)

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

3. בית המשפט לעניינים מנהליים במעלה אדומים פסל את הרב בראלי כרב ישוב בית אל ומועצה (בית אל מסרבת לציית)

בית המשפט לעניינים מנהליים במעלה אדומים פסל ביום 30.7.19 את הרב בראלי (מישיבת הסדר שדרות) לשמש כרב הישוב בית אל וכן פסק שאין ולא היה למועצה בית אל למנות את הרב בראלי כרב הישוב.
יחד עם זאת, המועצה המקומית מסרבת לקבל את החלטת בית המשפט, וכתבה לציבור שהרב בראלי ישמש כמרא דאתרא החל מחודש אלול

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

4. למגיב 3 אם הדברים שאתה כותב נכונים . זאת בושה לרב בראלי שהוא מסכים לשמש בתפקיד מרא דאתרא ולשתף פעולה בקומבינה אם בית המשפט קבע שאינו רב הישוב (אפרת)

בית אל אתם האלופים לקומבינות !! מזל שאיני גרה שם, ואיני מבין איך אשתו של הרב בראלי ומשפחתו מסכימים לעבור לבית אל , אם אכן יש פסק שפסל אותו כרב הישוב שלכם ?

דווח על תגובה לא ראויה
09.08.2019

5. יחי מורנו ורבנו הגאון הרב אריאל בראלי שליט"א. (ידידיה שילה)

תפסיקו לבלבל את המוח. כמו שיישוב יכול למנות לעצמו חזן ולשלם לו משכורת, כך יישוב יכול למנות לעצמו רב. זה שבמשרד הדתות מעכבים את התקן של רב בבית אל זה לא מעכב את תושבי בית אל להחליט שהוא הרב שלהם. בית משפט לא פסל את הרב בראלי זה שקר. הוא רק פסק שהמינוי שלו הוא לא יכול להיות רשמי. אז זה עניין פנימי של היישוב בית אל מי הרב שלו, כל עוד היישוב מממן את המשכורת שלו. תפסיקו לבזות תלמיד חכם בתשעת הימים. בושו והיכלמו.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ארכיון צילום: Wisam Hashlamoun/Flash90

פלשתינים תקפו מתיישבים בשומרון: "ניסיון לינץ'"

קרא עוד