סמוטריץ' עונה לנתניהו: "ביבי מזלזל בכל מי שהוא יהודי מאמין"

מריבות סביב שולחן הממשלה. אחרי שראש הממשלה תקף את שר התחבורה, סמוטריץ' לא נשאר חייב ואומר: "יש גבול לזלזול באינטליגנציה שביבי מייחס לציבור הדתי"

חדשות כיפה
ו באב התשעט
,
07 באוגוסט, 2019 22:37
הסתבך שוב?  סמוטריץ

הסתבך שוב? סמוטריץ'צילום: פלאש 90. מרים אלסטר

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הגיב בדף הפייסבוק למתקפה התקשורתית של ראש הממשלה נתניהו נגדו

"אז ראש הממשלה באנגלית מצוחצחת ומשויפת בדיוק כמו שהוא אוהב  ירד עלי ואמר שדברים שאמרתי המשקפים בעיניי כמיהה של כל יהודי דתי הם ״דברי הבל מוחלטים, בלבול מוח ומגוחכים״ (אני יודע שבאנגלית של ביבי זה נשמע הרבה יותר טוב).ברוח ימים אלה כבר מודיע שאני מוחל. אתגבר", כתב סמוטריץ'.

סמוטריץ' תקף את ראש הממשלה לאחר שהאחרון תקף את אמירותיו של סמוטריץ' על 'מדינת הלכה, בכנס לחברי המפלגה הדמוקרטית: "חבר בקואליציה, לא מהליכוד- ממפלגה אחרת, אמר שהוא רוצה שתהיה פה מדינת הלכה. זו שטות מוחלטת. זה בולשיט מוחלט".

שר התחבורה הוסיף: "ביבי לא זלזל בי או בדבריי, ביבי מזלזל בכל מי שהוא יהודי מאמין. השיקולים של ביבי הם אך ורק אלקטורליים ללא שום גרעין של אמת המחוברת ליהדות. כך היה, כך הווה וכך יהיה".

"ביבי רוצה לפנות היום לקהל חילוני כדי לגרד משם עוד מנדט או שניים ולכן היום נוח על הגב של סמוטריץ׳ להוכיח עד כמה הוא נאור ומתקדם ושחלילה אף אחד לא ירתע מדגל של מדינה יהודית שמישהו מרים", המשיך השר סמוטריץ'.

השר סמוטריץ' טען כי זה עוד ספין שיוצא מבית בבלפור: "אל תדאגו, תוך יום יומיים ביבי ירדוף אחרי המצביעים הדתיים, ימרח מודעות בכל עלוני השבת והעיתונות המגזרית ויבטיח להם הרים וגבעות. שהליכוד היא היא הבית האמיתי של הציונות הדתית, של ההתיישבות ושל הימין כולו. אבל בבחירות הקרובות הציבור הדתי לא יקנה את מניפולציות השתיה והגוועלד של ביבי. כי יש גבול לזלזול באינטליגנציה שביבי מייחס לציבור הזה ואני משוכנע שהגבול הזה כבר כאן".

 

07.08.2019

1. עוצמה יהודית לא יקלידו תגובות, עוצמה יהודית יכפו על נתניהו כספים קואליציוניים לחיזוק הזהות היהודית. בבחירות רק עוצמה יהודית. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

2. נתניהו סוס מת (יעקב)

כול חיי הצבעתי למפלגות הימין,ב
כיום איני יכול להצביע לממשלה מסואבת מושחתת,שיונק. טובות הנאה בצורה ברוטלית ונבזית-!!!!!!!!!!הלו,גם אני עם,מושיטים הביתה או לכלא נמאסתם,זבלין

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

3. אנשים שהם דתיים לא מצביעים ליכוד. נקודה. (חיים)

צריך להפסיק את הטפשות הזו. הליכוד מקדם רק את מה שחשוב לו ובעיקר לביבי. לא ייתכן שאדם דתי ירא שמיים יניח בקלפי פתק מחל ויתמוך בביבי בשום צורה. הוא לא שונה בהרבה מליברמן.
צריך להתעורר. הימין יהיה בשלטון גם על ביבי קטן יותר.

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

4. בצלאל היקר .... (צופה מהצד )

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

5. סמוטריץ מנסה לחתוף מכל הבא לקלפי (יוסי)

סמוטריץ עשית תפדיחה שלך העם לא רוצה לא את בנט ולא את רפי פרץ יש לכם מפלגות חלופיות
יש עוצמה יהודית יש זהות ויש נעם
אני שהצבעתי לליכוד בפעם האחרונה הפעם אצביע כף עבור עוצמה יהודית לחזק מפלגה כזאת שאתם מנסים להרוס

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

6. חייבים נעם חזקה בכנסת❗ (יהודה)

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

7. ליכוד נייט (ישראלית)

דתי שמצביע לליכוד טועה בגדול. ראו למשל איך נתניהו מתנהג לציפי חוטובלי שעשתה עבודה נפלאה כסגנית שר החוץ.

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

8. די כבר לירות בתוך הנגמ"ש (תגובה לסמוטריץ)

לא מצאת על מה לתקוף את גנץ? את לפיד? רק לתקוף את השותף הטבעי שלך?
נראה אותך מחזיר את הלייטים שברחו לכחול לבן, מסביר להם שכחול לבן זו מפלגה אנטי דתית. ושהמפלגה שלך כבר מכילה בתוכה את הלייטים הכי לייטיים.
נראה אותך מחזיר את המסורתיים שהולכים עם אורלי לוי, ומסביר להם שעדיף להם להצביע למפלגה שתומכת במסורת ולא תומכת בנשים שמכניסות ספר תורה לשרותים.
נראה אותך הופך אנשים לא מאמינים, שמצביעים למחנה האנטי דמוקרטי, לאנשים מאמינים, שמאמינים באלקים ובתורתו. זה אפשרי, אם פועלים מתוך שכל, ולא אפשרי אם פועלים מתוך שנאת חינם.
ואנא ממך, אל תנסה "לקרוא את המחשבות" של ביבי, שהוא עצמו אדם מאמין, נקודה.

דווח על תגובה לא ראויה
08.08.2019

9. שימו ???? (שושו השועל)

שימו לב כפי שאמרנו לכם סמוטריץ התחמן יעשה הכל לפלג בין החרדלים. כל התגובות לטובת נעם/זהות של יחצנים מטעמו, שמנסים ליצור מצג שב כאילו יש פילוג בתוך החרדל. נעם לא מתכוונים לרוץ עד הסוף, הם רק רוצים להעלות את המסרים שלהם לתודעה... מצביעי נעם מצביעים תומכים בעוצמה יהודית. כל השאר זה פייק ניוז מבית מדרשו של סמוטריץ.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

תפילה בימי הקורונה. נישאר בחוץ צילום: דוד כהן, פלאש 90

תשעה באב: פרופ' גמזו מתנגד להגדלת מספר המתפללים בבתי הכנסת

קרא עוד