אין איחוד: עוצמה יהודית תרוץ לכנסת לבדה. ח"כ זנדברג: "נעתור לועדת הבחירות בדרישה לפסול את עוצמה יהודית"

נכשלו המגעים: איתמר בן גביר נכנס לועדת הבחירות המרכזית והגיש את רשימתה הסופית של מפלגתו לכנסת ה-22. ברשימה נמצאת גם הד"ר אדווה ביטון

מירב כהן, חדשות כיפה
כט בתמוז התשעט
,
01 באוגוסט, 2019 21:54
אין איחוד, איתמר בן גביר בוועדת הכנסת

אין איחוד, איתמר בן גביר בוועדת הכנסתצילום: כיפה

נכשלו המגעים: עו"ד איתמר בן גביר (עוצמה יהודית) הגיש לוועדת הבחירות המרכזית את רשימת עוצמה יהודית לבחירות לכנסת ה-22. בן גביר טוען כי מי שעומד מאחורי הכישלון באפשרות לחיבור בין עוצמה יהודית לבין הימין המאוחד, הוא יו"ר הימין החדש לשעבר, נפתלי בנט. בן גביר אמר הערב: "אני לא דואג לאיתמר בן גביר, אני דואג למצביעים שלי. המצביעים שלי לא יצביעו בשביל מוטי יוגב או בשביל עידית סילמן".


 

שר התחבורה ויו"ר האיחוד הלאומי צייץ הערב (ה'): "עוצמה עדיין חושבים לעשות דווקא, לא לקחת את ההצעה שלנו שמכניסה להם ח"כ וודאי לכנסת, ללכת להרפתקה חסרת סיכוי שתשאיר אותם בחוץ ורק תזרוק קולות ימין לפח? והכל רק בגלל אגו? אם זה כך אז הם באמת לא בשלים ציבורית כדי להיכנס לכנסת. נקודה".

אנשי עוצמה יהודית אחרי הגשת הרשימה

אנשי עוצמה יהודית אחרי הגשת הרשימהצילום: כיפה

כזכור, המחלוקת העיקרית שעמדה במשא ומתן בין הימין המאוחד לבין עוצמה יהודית היא עניין המיקומים. בימין המאוחד הציעו לעוצמה יהודית את המקום השמיני, אך במפלגתו של עו"ד איתמר בן גביר סירבו להתברג אחרי מתן כהנא ועידית סילמן. ברשימת עוצמה יהודית לכנסת מופיעה גם אישה, הד"ר אדווה ביטון ששכלה את בתה אדל בפיגוע הרצחני בפיגוע האבנים בשומרון. האותיות שיופיעו על פתק ההצבעה של עוצמה יהודית יהיו: 'כף'. 

ח״כ תמר זנדברג הודיעה בעקבות הגשת הרשימה של עוצמה יהודית לכנסת: ״אין מקום לכהניסטים בכנסת ישראל. נעתור לועדת הבחירות בדרישה לפסול את עוצמה יהודית״.

01.08.2019

1. אולי שקד ובנט יצליחו להעלות את השמאל לשלטון, כל הכבוד להם על הנחישות. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

2. חוששני שהשאיפה של בנט לראשות הממשלה עוברת דרך הפלת נתניהו. הלוואי שאני טועה. (ידידיה שילה)

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

3. אני אצביע רק עוצמה יהודית (יוסי)

אכן במפלגות הימין יש חוצפה גדולה או עזות
היה חובה עליהם לכבד את עוצמה יהודית במקום 4 אבל הכבוד שלהם לא נותן להם ולכן עדיף שמפלגת עוצמה יהודית תלך לבד

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

4. בטח סמוטריץ בשל שהסכים ל700 יחידות לפלשתין (חחח)

כבר נתניהו כופף את סמוטריץ

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

5. סמוטריץ' הזוי (רותי)

סמוטריץ' אתה בכלל לא מכיר את אנשי עוצמה יהודית אם אתה טוען שבגלל אגו
הם לא מצטרפים. הם האחרונים עלי אדמות שיש להם אגו שמניע אותם.

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

6. על בן גביר צריך לומר (הצבעתי לימין החדש )

ברוך שפטרנו מעונשו של זה
תודה לבנט ושקד

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

7. דווקא בגלל זה אני אצביע לעוצמה (לילי)

בגלל הנחישות ואי ההתקפות בפני בנט ואיילת האופורטוניסטים שלא ברור איך סמרטוטריץ ופרץ הגישו להם את הלחי השניה אחרי שהם כבר ניצלו וזרקו אותם פעם אחת.

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

8. תזכורת לזנדברג: אנחנו מדינה דמוקרטית בה לכולם יש זכות להביע עמדה גם אם היא לא מוצאת חן בעינינו. כמו כן, אני צריך להזכיר לך שיש בג"ץ והוא שלטון הח (אבל אולי אם כבר, תפני לבג"ץ גם נגד בל"ד ממנו יצאו )

שלא לדבר על המייסד שנחשד בריגול וברח ממשפט (בניגוד לנתניהו שאולי לא עושה מה שהיית רוצה אבל לא בורח מהארץ וההאשמות נגדו רחוקות מ"רגיול בעת מלחמה") וזה קרה בתקופת החיים שלנו ולא על "דיבורים מלפני 30 שנה" שזה תכלס כל מה שיש לכם נגד עוצמה יהודית.
אני לא תומך עוצמה יהודית, אני אפילו לא ממהר להזדהות עם הימין.
אבל כמו שאמרו לפני: "אני אמנם לא מסכים איתך אבל אני אלחם על הזכות שלך להביע את עמדתך"
קוראים לזה דמוקרטיה, פלורליזם וחופש הביטוי.
הגיע הזמן שתלמדי את המושגים הללו.

דווח על תגובה לא ראויה
01.08.2019

9. עןצמה יהודית חדלון וטיפשות מי יצביע (אורי)

לאן יגיעו אנשי עוצמה יהודית ל3 מנדטים נו לפח ...

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

10. בן גביר מזלזל באינטיליגנציה של המצביעים שלו (שמחתי לעזור)

בן גביר מייחס למצביעים שלו תכונות הזויות, של כאלו שאם הוא יהיה מקום 5 יבואו, ואם הוא יהיה מקום 8 לא יבואו, כך הוא אמר היום.. איזו טענה מופרכת... מכאן שמי שמזלזל בבוחרים שלו הוא דווקא בן גביר.. אז עכשיו אחרי שכולנו לקחנו אוויר והעשן התפוגג השאלה נשארת: האם האנשים שבן גביר טוען שרק בגלל שהציעו לו מקום 8 ולא מקום 5 יישארו בבית, אכן יבואו ויצביעו לו ויסכנו את הבתים שלהם, של החברים שלהם, את הכל, רק כדי להראות לבנט.. אם כן יוכח שלא רק בן גביר הוא בשיטת תמות נפשי עם פלישתים, ומעדיף להתקרבן מחוץ לכנסת מאשר להיות בה, אלא גם אותם מצביעים. אני רוצה לקוות ולהאמין שהשכל הישר יגבר עליהם, והם יעדיפו להצביע למפלגה שתאפשר לשמור להם על הבית מאשר לבכות ולהאשים את כל העולם כשהטרקטורים יבואו להרוס להם את הבתים.

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

11. למספר שמונה (ש)

מעניין איך בחרו את האותיות של הרשימה - כף. להזכירך תנועת כך הוכרזה כארגון טרור אחרי שנים רבות של פעילות אלימה והסתה מהסוג הנבזי ביותר. אני בעד חופש הביטוי ואלחם איתך ביחד. האם תילחם גם זכותה של רשימה של הג'יהאד האיסלאמי?

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

12. ל-10 המבולבל (אבישי )

בן גביר לא אומר שטויות. גם אני וגם מצביעי עוצמה נוספים היינו מרגישים מושפלים . ואני אישית הייתי במקרה כזה מתלבט בין אגודה מצד אחד ופייגלין מהצד השני - מה שבטוח לא הייתי נותן להם את הכוח .
רוב מוחלט של הפעילים והבוחרים של עוצמה שמחים (ביחס לאופציות שהיו) על ההחלטה.

ואם בא לך לעשות לי מבחן אינטליגנציה אני אשמח.

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

13. עוצמה יהודית והר הבית (צבי הקטן)

‏עוצמה יהודית צריכה להרים את דגל הר הבית, עצירת התעללות הוואקף ביהודים העולים, צפצוף משטרת ישראל על החלטת בית משפט וחופש פולחן ליהודים וככה להצטיין כמפלגת ימין אמיתי ‎#ימין

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

14. תוכיח לכולם כמה היא שווה (עוצמה יהודית תוכיח את עצמה בבחירות הבאות)

בעזרת ה- עוצמה תכניס לפחות 4 חברי כנסת לפחות

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

15. נסיעות בזמן (אני)

צריך לחזור לנבואה דחוף מתנת אלוה זו. על כן להישתחרר מהכהונה האהרון ברקית והגמרתית שטמנה לנו מלכודת. כל העולם עובד אלילים פגני. לא להאמין עכשיו מבינים את המושגים אחרית הימים המישפט האחרון . העולם חזר לתקופת אברהם אבינו מבירת האלילות הפגנית ארצות הברית. הנוצרים בחגורת התנך מדברים על זה בליסוף בשירהם ומיתגעגים הבייתה לגן עדן התנכי. הכהונה שמיצתה עצמה הביאה עלינו את הזרות שבחוץ כי היא קשורה בהמון כסף.
על כן הפיתרון אחרי שיבעים שנה שזה כמו אלפיים שנה חדשות להבין שהכהונה לסוגיה לא מדברת שפת אדמה עיברייה זו ולהביא לה גמר. אולי אבא אלוהים יעשה זאת בתהליכים שנעבור. הרי כתוב צרוף אחר צרוף. המטרה להחיות מחדש את עידן הנבואה התנכי . להקים לתחייה מחדש מימד זמן תנכי זה שמסמל את גן עדן. שבת שלום

דווח על תגובה לא ראויה
02.08.2019

16. אם עוצמה תיפסל זה רק יחזק את הימין בשורה התחתונה (זנדברג טיפשה)

זנדברג עוזרת לימין (ובן גביר מחליש את הימין!)

עולם הפוך...

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2019

17. עוצמה יהודית (יוסי)

בגללם ביבי לא יוכל להרכיב ממשלה כי הם זורקים קולות של הימין לפח

דווח על תגובה לא ראויה
04.08.2019

18. אל תגזים עם הפעולות של "כך". הם לא פוצצו אוטובוסים ולא חטפו מטוסים (ההתנהלות שלהם היתה פסולה אבל אל תתן לשנאה לעוור את עיניך ולה)

כמו כן, אכן הם הוצאו מהחוק לפני 30 שנה, אבל הנציגים היום שינוי את דרכם. אלמלי זאת, לא היו מאשרים אותם (להזכיר, היה דיון על כך רק לפני כמה חודשים). אולי האמירות שלהם לא מוצאות חן בעיני או דרכם הפוליטית, אבל זו זכותם, בדיוק כמו של מרץ ואחרים.
אם יהיו אנשי הג'יאהד האסילאמי שיענו על כל הגדרות החוק הישראלי וימנעו במפעולות טרור - זכותם לרוץ לכנסת.
מפלגת בל"ד הוקמה על ידי אדם שעדיין חי וברח מהארץ לאחר שהואשם בריגול בזמן מלחמה. בגידה מהסוג הנבזי והגרוע ביותר (שבארץ, למיטב ידיעתי עדיין "מזכה" בעונש מוות על פי חוק). זה לא לפני 30 שנה אלא לפני פחות מ-15 שנה, במלחמה בה שירתתי. הם לא התנערו ממנו. בנוסף, היתה להם ח"כ שהשתתפה במשט לא חוקי ותמכה בפועל בהתארגנות של גורם טרור הנלחם נגד המדינה. לא התנערו ממנה. ח"כ החדיר טלפונים למחבלים בכלא הישראלי וישב במאסר על כך. זה לא לפני 30 שנה ולא לפני 20 שנה... אני כבר לא מדבר על כך שהם באופן מובהק לא מקבלים את המדינה כמדינה יהודית ולכן פי החוק אינם מפלגה לגיטימית.
בבחירות הקודמות משני מקורות שונים הובהר שבן גביר ובן ארי מתנגדים להרג ערבים חפים מפשע, מתנגדים לפגיעה בחיילים או לקיחת החוק לידיים (כגון תג מחיר). אז גם אם בעבר הם היו בעלי פעילות פסולה, הם התנערו ממנה.
אז מודה ועוזב - ירוחם. כאשר הג'יאהד האיסלאמי (או פלגים אחרים של תנועות איסלאמיות שאכן ישנן בארץ) יקיימו בעצמם כנ"ל, ויקבלו את העקרון שהמדינה הזו היא מדינה יהודית ומדינה דמוקרטית ויענו על כל שאר ההגדרות בחוק - זכותם לרוץ כמו כל מפלגה אחרת. דבר איתי כשזה יקרה...

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סטטיק צילום: Hadas Parush/Flash90

הקשר המפתיע של סטטיק עם הזוג הדתי

קרא עוד