בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הרב רפי פרץ: "איילת שקד תעמוד בראש איחוד מפלגות הימין"

יו"ר הבית היהודי הודיע כי "מתוך אחריות לאומית ודאגה לממשלת הימין והציונות הדתית", איילת שקד תעמוד בראש איחוד מפלגות הימין. הרב פרץ הוסיף כי הערב ייסגרו פרטי הריצה המשותפת

יהונתן קליין, חדשות כיפה
כה בתמוז התשעט
,
28 ביולי, 2019 19:07
הרב רפי פרץ ואיילת שקד

הרב רפי פרץ ואיילת שקדצילום: יהודה חיים, פלאש 90

יש איחוד. יו"ר הבית היהודי, שר החינוך הרב רפי פרץ, כתב הערב בחשבון הטוויטר שלו: "שמח לבשר ששוחחתי עם איילת שקד לפני דקות אחדות, הסכמנו כי מתוך אחריות לאומית ודאגה לממשלת הימין והציונות הדתית איילת תעמוד בראש איחוד מפלגות הימין. אחדות היא מטרה משותפת של כולנו, הערב נתכנס לסגור את פרטי הריצה המשותפת ונצא לדרך".

במהלך הימים האחרונים יצאו הודעות סותרות רבות בנוגע למשא ומתן בין הימין החדש לבית היהודי ולאיחוד הלאומי, כשכל צד מתבצר בעמדתו ובדרישותיו בנוגע להרכב הרשימה. אמש אף פורסם כי מקורביו של הרב רפי פרץ איימו כי יפרוש מהפוליטיקה אם לא יעמוד בראשות הרשימה, דיווח שהוכחש בתוקף. 

לפני השיחה בין שקד לרב פרץ הערב נפגש שר החינוך עם אנשי צוותו ועם צוות המו"מ של הבית היהודי, ושם התקבלה ככל הנראה ההחלטה הסופית לוותר על המקום הראשון לטובת שקד, החלטה מתבקשת על סמך הסקרים שהתפרסמו בשבועות האחרונים, שחלקם העניקו לרשימה בראשות שקד עד 16 מנדטים. בהמשך הערב ייפגש שר החינוך עם נפתלי בנט, המנהל את המו"מ מטעם הימין החדש, לדון בפרטי ההסכם הסופי.

28.07.2019

1. איזה נפילה! הקול שלי ילך לש"ס או לנעם (חיים)

התפללנו להנגה של אנשים יראי שמים, קיבלנו דוגמנית תל-אביבית. עצוב מאוד

דווח על תגובה לא ראויה
28.07.2019

2. סופסוף (אמת)

השפיות הגיעה.. שקד בהצלחה!

דווח על תגובה לא ראויה
28.07.2019

3. עצוב מאוד. הסוף של המזרחי. אך זרח השמש במפלגת נועם- המזרחי החדש. בית יעקב לכו ונלכה באור ד' (מומו)

דווח על תגובה לא ראויה
29.07.2019

4. הרבנים ביקשו שאישה לא תיהיה בראש. איפה הציות לרבנים? (יוסף)

דווח על תגובה לא ראויה
29.07.2019

5. אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר (Tamar)

קראתי בתגובה בפייסבוק ברשת של עיתונאית מבוססת ארצות הברית ואמריקה חשפה כיצד היא מוצאת את החבר לשעבר לאהבה חודשיים אחרי שנפרדה. אני שולח הודעת דוא"ל ליצירת קשר עם אותו ד"ר אודודואה, אני מאמין שהדברים יסתדרו לטובתי, אני יודע שעדויות הן מוכחות מהחיים האמיתיים. הבנתי שזה יהיה טוב לשתף כאן בקטע התגובות בבלוג, כדי לעזור לכל מי שרוצה למשוך אהבה ואמון בחזרה לבית הנישואין, מכיוון שאני יודע שזה יעורר השראה גם באחרים להחזיר את בן זוגו לאהבה לשעבר בדחיפות תוך 3 ימים. .
התמזל מזלי לרשום את דוא"ל קשר הדוא"ל באופן מקוון. אני מתקשר עם ד"ר אודודואה תוך יומיים כדי לעזור בהשקת כישוף אהבה להחזרתו של איש האהבה שלי הביתה. הוא הבטיח לעזור לי והוא אסף כמה שמות מידע ותצלום תמונה של שני האוהבים שהם מצטרפים לתפילת חלק קסם . היום אני מעיד בשמחה ובאושר לעולם ... זה אחד הרגע הכי משמח בחיי. דוקטור אדודווה הכישוף הגדול-אהבה, הקסם ארוחת אהבת מטעמי להחזיר את בעלי לשעבר עם תפילת הקסם שלו-קסם אהבה.
{dr.oduduwaspellcaster@gmail. com}

דווח על תגובה לא ראויה
29.07.2019

6. זו העת לצפות שנועם יתאחדו עם אלי ישי או דמות פוליטית מנוסה וקרובה לעמדות שלנו (מאוכזב)

אפשר אפילו להחזיר את יחד. הפעם זה כן יצליח !

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: Roy Alima/Flash90

אל תחמיצו: הערב - שיא מטר המטואורים של אוגוסט

קרא עוד