בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

זה השריון הנוסף של אורלי לוי אבקסיס במפלגת העבודה

מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון לשעבר ואיש מפלגת גשר, חגי רזניק, ישובץ במקום השביעי ברשימת מפלגתו של ח"כ עמיר פרץ לכנסת שאמר: "אנחנו מביאים את בשורת הביטחון החברתי"

חדשות כיפה
כ בתמוז התשעט
,
23 ביולי, 2019 17:32
מצטרף לעבודה. רזניק

מצטרף לעבודה. רזניקצילום: ששון תירם

מספר ימים לאחר שאורלי לוי אבקסיס הצטרפה לעמיר פרץ ומפלגת העבודה, נחשפה הדמות שאותו היא ביקשה לשריין - מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון לשעבר ואיש מפלגת גשר חגי רזניק מצטרף לעמיר פרץ ואורלי לוי ברשימת העבודה - גשר לכנסת.

רזניק ישובץ במקום ה 7 ברשימה  לכנסת וזהו המקום השני המשוריין על פי הסכם האיחוד עם מפלגת גשר של לוי אבקסיס

אנחנו מביאים את בשורת הביטחון החברתי לרשימה לכנסת", אמר ח"כ פרץ, "חגי הוא מנהיג חברתי שאינו מסתפק ברעיונות, אלא הופך אותם לתוכנית עבודה. כמנכ"ל משרד השיכון הניע מערכות רבות בהצלחה רבה".

‏אורלי לוי אבקסיס הוסיפה כי היא "גאה ושמחה על חזרתו של חגי רזניק אלינו. הוא מגיע עם ניסיון עשיר בניהול בכיר במערכות ציבוריות - בשלטון המקומי והארצי , איש של חזון ומקצועיות ובעל רגישות חברתית עמוקה. נער שיצא מביתו בצו בית משפט לקיבוץ בנגב, צמח עד לתפקיד של מנכ״ל ביצועי במשרד מוביל,  זאת כמובן גם בין יתר תפקידיו הציבוריים. אין ספק שרזניק ימשיך להקדיש את חייו ולהיות לגשר בין פרפרייה למרכז, בין אזרח לממסד ובין מעמדות".

רזניק עצמו אמר: "מודה על הזכות שניתנה לי. אני מצטרף לחיבור היסטורי שיביא את המהפך החברתי השני אחרי המהפך של בגין ב 77. אעשה כל מאמץ, הן בתקופת הבחירות והן לאחריה, כדי להיות לשליח ציבור המטפל בכלל האוכלוסיה בישראל, כמו גם בשכבות המוחלשות שלא מתועדפות באופן הנכון, הראוי והמתקן"

23.07.2019

1. חגי אדם ראוי ,רציני (דני שיש)

מהכרות שלי רבת השנים עם חגי רזניק אני יכול להגיד שהוא אדם אמין, רציני חכם . העבודה הרוויחו בגדול.

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

2. סומכים על פרץ ואורלי. (איציק)

מי שהעניין החברתי זורם בדמו חשוב שיבחר בעמיר ובאורלי לוי. אל תאמינו לאחרים כולם שקרנים כולל אלה שמנהלים את המדינה. שימו לב להבדל בין הניאו ליבראליים בהם גם מפלגות שמאל צבועות לבין פרץ ואורלי- עמיר דאג למעמד העובדים כולם ללא יוצא מן הכלל ואורלי לוי פעלה כך גם בנושאי חקיקה. בימיו של ביבי (שלא לדבר על מפא"י הגזענית) פערי השכר בשירות הציבורי ובקרב פנסיונרים של אותם מוסדות וארגונים בשירות המדינה- כולל צה"ל, משטרה, גופי ביטחון ובשכבת ההנהלה של ההסתדרות הפערים הם בלתי נסבלים. אל תאמינו לבכירי ההסתדרות ולא לנציגי ארגונים שיספרו לכם שפרץ ואורלי אינם מתאימים להנהגה, הם עושים זאת מאינטרסים אישיים, כמו פנסיה של שבעים אלף שקל ותנאים חלומיים נוספים. עמיר פרץ ואורלי לוי הם הבית, מסורתיים, אינם מושחתים המחזיקים חשבון דולרים ועושים קומבינות על מנת להתעשר ולשים את הכסף בפנמה, בג'רסי והשד יודע איפה. עזבו מפלגות תבחרו במי שאתם חושבים שהוא הגון, צנוע וישר. אני איש ארץ ישראל השלמה, אבל עדיין רואה היטב וגם לא מטומטם שהתעמולה הישנה אנסה לו את התודעה. יש מי שמנסה לכוון את הלך המחשבה שלנו, אבל דג חי יודע לזרום כנגד הזרם.

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

3. מה איכפת לשריין זה במילא מקום לא ריאלי ... (חוזה)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

4. בהצלחה (אוהב ישראל)

הגיעה השעה לממשלה חברתית בה הפוליטיקאים ילחמו למעננו.
אני מוכן לוותר על כמה רגבי אדמה תמורת שלמות העם.
בהצלחה לאורלי לוי

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

5. עבודה טובה (אבו נאצר)

פרץ מבחינתו החליף חדלות נשים, דוגמת מיכאלי ושפיר, בכוח חדש, רענן ויעיל בשורותיו.
מעבר לכך פעל בחוכמה שלא חיבר אליו את ברח, כל הכבוד!

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

6. אורלי (אורי)

צריך לקדם אותו לפני שמולי שפיר מיכאלי שלא שווים כלום

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

7. הצלחה וקידום טבעת קמיע * טבעת קסם מזל. (Laura)

חברים של יום טוב, שמי שרה לורה מירושלים, אני רופאה במקצועה, בת 45. אני רוצה לשתף את עדות חיי האמיתית, יש לי כוונה חיובית שמידע זה יעזור למישהו שקורא מאמר זה ברגע זה להחזיר את הנישואין השבורים ולהחזיר את יחסי האהבה האבודים תוך יומיים. אחרי שהיה שנים במערכת יחסים עם אב אריקסון, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, רציתי שהוא כל כך יחזור בגלל האהבה שיש לי אליו. שאלתי אותו עם הכל, הבטחתי אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה שלי לעמיתי בחברה לעבודה והיא הציעה שאני מעדיף ליצור קשר עם סלע כתיב אהבה שיכול לעזור לי לאיית זאת בחזרה, אבל אני מהסוג שלעולם לא חשב שמעולם לא קיים חלק של איות אהבה או עובד, היה לי אין ברירה אלא לנסות את זה, שלחתי בדוא"ל את ערוץ האיות והוא אמר לי שאין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור אלי לפני שלושה ימים, הוא השליך את חלק האיות של האהבה לאוויר ובאופן מפתיע היום השני, זה היה בסביבות השעה 06:00. בן זוגי לאהבת לשעבר התקשר אלי בטלפון הנייד שלי, הייתי כל כך מופתע שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר היה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו, שהוא כל כך אוהב אותי . כל כך שמחתי והלכתי אליו וכך התחלנו לחיות יחד בשמחה. (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
23.07.2019

8. חוצפה הכי הזויה . (ציפי )

יש לנו אדם עם רגשות עמוקים ונם. נפש עדינה איציק שמולי .
האדם הזה לוקח מקום מחבר מפלגת העבודה מקום 7 . ממש חוצפה ..עמיר פרץ בבקשה...רק מהעץ ...

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

9. העבודה גשר (אזרח ותיק)

עמיר פרץ אתה מוודה את קבורתה של הצפלגה האבודה.

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

10. ביטחון חברתי = עושק הציבור וחלוקה למקורבים (ישראל)

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

11. חיבורים הגונים חברתיים (אזרח מודאג )

אני מרוצה שהחיבור בין אורלי לוי ופרץ יצא לפועל חיבורים הגונים ים תקוה ללא שחיתות .אני בוחר בפרץ ואורלי ופורש מהליכוד

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

12. תתרכז (אורי)

ממש מצחיק עמיר פרץ
הלו כאן לא מרוקו הרסתם את המפלגה

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

13. אין על אורלי (יוסי)

אני חושב שאורלי אבקסיס היא האישה הנכונה בזמן הנכון. הכנסת בלעדיה זה בכלל לא כנסת , אורלי היא נסוג המנהיגים הנדירים שיכולים להוביל את מדינת ישראל מהיום אל המחר(בלעדיה נחזור לאתמול) היא תעשה הכל להכנס לכנסת ובכלל לא משנה מאיזו מפלגה ואפילו אם בל"ד או דע"אש יקבלו אותה היא בכייף תצטרף רק להכנס לכנסת

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

14. אין על אורלי (יוסי)

אני חושב שאורלי אבקסיס היא האישה הנכונה בזמן הנכון. הכנסת בלעדיה זה בכלל לא כנסת , אורלי היא נסוג המנהיגים הנדירים שיכולים להוביל את מדינת ישראל מהיום אל המחר(בלעדיה נחזור לאתמול) היא תעשה הכל להכנס לכנסת ובכלל לא משנה מאיזו מפלגה ואפילו אם בל"ד או דע"אש יקבלו אותה היא בכייף תצטרף רק להכנס לכנסת

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

15. ex love return back within 2 days love spell portion (Obase)

מהתבוננתי שמתי לב שרוב האנשים חושבים שליהוק כישוף הוא הכל ורק דואר זבל. כן אתה יכול לומר שכמעט כל דבר באינטרנט הוא פחות או יותר דואר זבל בימינו. העתקתי מתגובה אחת שפורסמה על ידי גברת מארצות הברית, היא נתנה את האמל לד"ר אודודואה Love Spell Portion כתובת ליצירת קשר אישית: dr.oduduwaspellcaster@gmail .com
לפני כן הייתי אבא ובעל טוב. כמעט איבדתי את כל מה שהיה לי. למען האמת, איבדתי את כל מה שהיה לי. איבדתי את שני ילדיי ואת אשתי ואת העבודה שלי כי אני אלכוהוליסט. תמיד הייתי שיכור לאורך כל היום, דחפתי את כולם שבאמת רצו לעזור לי, לאשתי, לחברים שלי, לאמא שלי, אני פשוט עוסק באלכוהול. במשך שנתיים חייתי פשוט כשהייתי שיכור שלא היה לו אף אחד ושלא היה לו בשביל מה לחיות, הייתי חסר תועלת לחלוטין. כשהבנתי את עצמי זה היה מאוחר יותר, גם אחרי שהפכתי להתפכח והתחלתי לתקן את חיי. היא נישאה בשנית וחיה באושר ולא רצתה שום קשר איתי. רציתי את אשתי בחזרה ורציתי להיות חלק מחיי ילדי. אני רוצה להחזיר את המשפחה שלי לא היה רק ​​צעד להחזיר את חיי לחיים ביחד, זה היה גם צעד להוכיח לאשתי למרות שאני אלכוהוליסט, אני יכול להישאר מפוכח ולהיות אחראי עליה ועל ילדי. גן עדן יודע שניסיתי כל מה שיכולתי להוכיח לה שהשתניתי ואני מוכן לאהוב אותה בחיי ממש כמו שהיה לפני שהרסתי את זה. החזרתי אותה אפילו בעזרת ד"ר אודודה גלגלת כישורים שאליהם התייחסתי בבלוג האינטרנטי פורסם קטע תגובות בדיוק כך. כל מה שהוא עשה בשבילי גרם לאשתי ולילדי לחזור אלי. כל מה שנדרש ממני היו חומרים הדרושים ליציקת כישוף. הלוואי ואוכל לכתוב בפירוט כיצד כל זה קרה כדי לגרום לאלה הזקוקים לעזרה להאמין שליהוק כישוף יכול להניב תוצאה טובה אבל זה באמת על הלב אם אתה חושב שדודודווה יכול לעזור לך בבעיה שלך ליצור איתו קשר באמצעות השימוש בכתובת פורסם בתגובה זו, הודעות דוא"ל הן אמצעי תקשורת טוב עם Dr.Oduduwa:
הערה: הייתי מאוד נואש להשיג תוצאה דחופה, התוצאה המוצלחת מגיעה מהר יותר לאנשים שהם באמת נחושים ומיואשים מספיק לפיקוד על עלילות. כוח הליהוק של ד"ר אודודואה אינו מזיק ואינו משפיע על תופעות לוואי. הוא פועל באופן מיידי להחזרת אהבה ואמון לנישואים וקשרי אהבה המוחזרים לשלום ואהבה.
(dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
25.07.2019

16. פוזאיסט שהתקדם בעזרת פוזאיסט אחר(גלנט) (יוסף)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

סטטיק צילום: Hadas Parush/Flash90

הקשר המפתיע של סטטיק עם הזוג הדתי

קרא עוד