סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

שקד יו"ר הימין החדש: "בהנהגתי נהפוך לכוח משמעותי וחזק"

שרת המשפטים לשעבר הוכרזה רשמית כיו"ר הימין החדש. לוגו המפלגה עוצב מחדש עם הסלוגן: "איילת שקד - ימין באחריות". שמו של בנט הוסר ובאולם נמצאות תמונותיה של שקד בלבד, שקראה לאחדות

מירב כהן, חדשות כיפה
יח בתמוז התשעט
,
21 ביולי, 2019 20:02
איילת שקד

איילת שקדצילום: כיפה

איילת שקד היא יו"ר הימין החדש. במסיבת עיתונאים שקיימה מפלגת הימין החדש הערב (א'), הכריזה שקד כי היא לוקחת את הנהגת המפלגה בבחירות הקרובות. כזכור, כבר ביום רביעי דיווחנו כי שקד תוצב בראש הימין החדש.

הלוגו של מפלגת הימין החדש עבר שינוי וכעת הוא כולל את שמה של שקד בלבד, לאחר שבבחירות האחרונות גם נפתלי בנט וגם שקד הוכרזו כיו"רים. גם בתמונות שהוצבו באולם מסיבת העיתונאים נמצאת תמונתה של שקד בלבד.

רק שקד. פעילי הימין החדש הערב

רק שקד. פעילי הימין החדש הערבצילום: חדשות כיפה

בנאומה הראשון כיושבת ראש המפלגה אמרה שרת המשפטים לשעבר כי: "דפי ההסטוריה של תולדות עם ישראל, מגוללים את עלילות הגבורה של שופטים, נביאים ומלכים, שעיצבו את דמותו של עם ישראל, ממשה רבנו ועד דוד בן-גוריון. אך גם מקומן של נשים אמיצות, נועזות וגיבורות חיל, לא נפקד מספרי דברי הימים של עם ישראל – מדבורה הנביאה, עבור דרך שלומציון המלכה ועד גולדה מאיר". שקד הזכירה כי היא האישה היחידה העומדת בראשות מפלגה כלשהי ואמרה: "אני רוצה לפתוח שער לנשים רבות אחריי – ומבקשת את אמונכם היום".

למרות הביקורת שנשמעה היום בצהריים מפי שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', אמרה שקד כי בימין החדש למדו מהטעויות והפיקו את הלקחים. "נציב בפניכם מנהיגות ברורה. באומץ לב פוליטי ואישי, בחר שותפי לדרך, נפתלי בנט, שרק לפני שבוע ראינו לאילו תוצאות טובות הוא הוביל את מערכת החינוך, לוותר על מקומו כמספר אחד, אך לא על מקומו בחזית הנושאים באלונקה".

"אני קוראת מכאן לשותפיי לדרך, לראשי המפלגות האידיאולוגיות מיָמין לליכוד, שחלקם חברים טובים שלי, נכון, יש בינינו מחלוקות, אבל אל מול האתגרים שלפנינו, הן בטלות בְּשישים. חיבור הוא תעודת הביטוח של היָמין הערכי והאידיאולוגי, עלינו לעשות זאת. יחד בהנהגתי נהפוך לכוח משמעותי וחזק, כוח שיוביל את עם ישראל בעוז וּבְאמונה. איחוד אחד גדול, איחוד של אנשים טובים, של ערכים בריאים וּמעשים אמיצים".

פינה את מקומו, נפתלי בנט

פינה את מקומו, נפתלי בנטצילום: כיפה

שקד דאגה להזכיר שמדובר במפלגה דתית ואמרה בנאומה הראשון כיו"ר הימין החדש: "אם אתם מאמינים כמונו בחזון הציוני, בִּמדינת ישראל כִּמדינה יהודית ודמוקרטית, בִּזכותו של עם ישראל על ארץ ישראל, בִּמדינה חזקה הנשענת על השקפת עולם יהודית, לאומית, ימנית וליברלית; עם המון אהבה וְכָבוד לַמסורת היהודית, המכבדת, המקרבת, הנותנת טעם לחיינו כאן, מתוך דאגה לִכְלל חלקי העם והבנה שיש משמעות לשַבָּת, אבל שאפשר אם רוצים למצוא פתרונות לחיים משותפים. וּבְעיקר אם אתם מאמינים שאנחנו יכולים לממש את כל אלו, שזו העת שלנו למשול, שאין מישהו אחר שיעשה את העבודה עבורנו, שזוֹ העת שלנו להפוך אידיאולוגיה לתכנית עבודה, הרי שמקומכם איתנו, עם היָמין הֶחדש".

22.07.2019

1. איילת ונפתלי - שני פחדנים ! (אליהו)

שני פחדנים - איילת ונפתלי !
ביליתי שתי שבתות וליל הסדר מול ביתו של נפתלי בנט. במוצאי שבת , הוא באמת בא לדבר אתי. פשוט , התחננתי אליו. איילת שקד חסמה פעמיים אותה הצעת חוק . פעם ראשונה , תמר זנדברג הגישה ,ופעם שנייה יהודה גליק. איילת בהיותה יושבת ראש ועדת שרים לענייני חקיקה דאגה שהקואליציה תצביע נגד החוק. יהודה גליק קיבל בנוסף איומים מחיים כץ ופחד להביא את זה להצבעה במליאת הכנסת. פעמיים אותה הצעת חוק. ומה אומרת אותה הצעת חוק. תרגום של החוק האמריקאי. לא לחמש ולאמן כוחות שמבצעים רצח עם ופשעים נגד האנושות .ונפתלי בנט אומר לי באותו מוצאי שבת. "אני אדבר עם איילת ". וכלום. ואני יושב עם איילת לפני שלושה וחצי חודשים שעה בלשכה שלה. מסביר לה השיטה - איך אנחנו מחמשים רבי מרצחים. 382000 נרצחו בדרום סודן עם הרבה נשק שלנו. ואיילת אומרת לי - " אני אדבר עם היועץ המשפטי ". וכלום.
ואני שואל - כמה אומץ צריך כדי - how many times can a man turn his head and pretend that he just doesnt see.
כמה פעמים נסובב את הראש ונעמיד פנים שפשוט לא רואים .סליחה , אין כאן אומץ. יש כאן , רצון להיבחר. יש כאן רצון להעלים מהציבור .פחד להביט בסבל של יתום שבוכה לאחר שרצחו את אמא שלו במיאנמר עם נשק שלנו. יש כאן פחד לבקש מהציבור מנדט לחמש רוצחים. נפתלי בנט ואיילת שקד שני פחדנים ויחד עם עוד 118 - הולכים 120 פחדנים להיבחר לכנסת ישראל

דווח על תגובה לא ראויה
22.07.2019

2. שקד בנט וקצת נימוס (משה)

אתמול הם ירקו עלינו מהמקפצה--אנו נכנסנו הם נשארו בחוץ--עד היום לא היה להם האומץ להתנצל על מה שעשו לבית היהודי--כעת יש להם את החוצפה לדרוש שוב את ההובלה של המחנה--לדעתי כל זמן שלא יתנצלו אין לנהל איתם שום קשר שיתבשלו במיץ של עצמם--מה עוד שהם תמיד מצהירים שהם בעצם ליכוד ב'.

דווח על תגובה לא ראויה
30.07.2019

3. בנט שקד (יוסי)

בהצלחה לכם והפעם בלי פחדנות
נפתלי היה פחות אימפולסיבי ובלי פלגנות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

האוניברסיטה העברית. מוקיעה את האמירות הבוטות צילום: פלאש 90. הדס פרוש

האוניברסיטה העברית יוצאת נגד דברי המרצה שהזהיר מ"מנשקי המזוזות"

קרא עוד