בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הרב פרץ: "עכשיו הזמן לאיחוד גדול בימין"

ראש הממשלה זימן לפגישה את יו"ר הבית היהודי, והשניים צפויים לדון באיחודים במפלגות הימין. לא ברור האם נתניהו ידחוף לאיחוד גדול מימין לליכוד, או שהוא מעדיף שתי מפלגות. הרב פרץ: "בנט ושקד מוזמנים לאיחוד כבר הערב"

חדשות כיפה
יח בתמוז התשעט
,
21 ביולי, 2019 15:15
הרב רפי פרץ ונתניהו

הרב רפי פרץ ונתניהוצילום: נעם רבקין פנטון, פלאש 90

נתניהו ילחץ על הרב רפי פרץ להתגמש לטובת איחוד בימין? ראש הממשלה זימן את יו"ר הבית היהודי לפגישה, בשעה 18:30 הערב (א'), הצפויה לעסוק באיחודים במפלגות הימין. הפגישה נקבעה עוד לפני ההודעה של איילת שקד על מסיבת עיתונאים הערב.

בתוך כך, הרב רפי פרץ אמר לאחר דבריו של נפתלי בנט, על הצורך באיחוד גדול בימין: "שמח לראות שאנשי הימין החדש מגיעים להסכמה ביניהם. עכשיו הגיע הזמן לאיחוד אמיתי בימין. איילת ונפתלי, מוזמנים כבר הערב למו"מ לאיחוד".

על פי דיווח ב'וואלה', נתניהו צפוי ללחוץ על הרב פרץ להתאחד עם עוצמה יהודית, במטרה למקסם קולות בימין, אך לאור ההתפתחויות, השניים ככל הנראה ידונו גם באפשרות של חיבור עם הימין החדש, אז, כידוע, דורשת שקד את המקום הראשון ברשימה. 

על פי הדיווח טרם ברור האם נתניהו יתמוך באיחוד כולל, וייתכן כי הוא מעדיף דווקא שתי מפלגות שירוצו מימין לליכוד, האחת דתית-שמרנית והאחת ליברלית, שתשאב, כך מקווה נתניהו, קולות מישראל ביתנו של ליברמן.

 

 

21.07.2019

1. יהיה איחוד אם בענווה-תפנה את מקומך (הרב פרץ)

מראש הרשימה למקום שני.
ובכך יהיה איחוד טוב לימין

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

2. רק איחוד של כל יראי ה' עם תנועת נעם! למסור את הנהגת הדור בידי משמשי גדול הדור! (יניב)

תנועת נעם (לא מפלגה של פלג - אלא תנועה המאחדת את העם) תזכה בלי כל ספק, למספר גדול מאד של קולות, שחלקם יעבור אפילו מהשמאל. הראיה הכלל ישראלית ולא המגזרית, ההנהגה הצמודה של גדול הדור, וחידוד הנושאים הכואבים לרוב מוחלט של הציבור, כבר מעוררים תהודה גדולה ומביאים רבים לחשיבה שניה על הצבעתם. המהלך של הקמת נעם הוא שינוי עצום בכל המערכת חברתית פוליטית. אין לנו רשות להמנע מפעולה למען הצלחת התנועה ופעם ראשונה לשים חזון יהודי על סדר היום!

דווח על תגובה לא ראויה
21.07.2019

3. פרץ מולך לחטוף בערב מביבי (יעקב דינור)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מי יעמוד בראש? צילום: יח"צ

סקר בחירות: מי הייתם רוצים שיעמוד בראש מפלגה דתית מאוחדת?

קרא עוד