סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

נתניהו: "אני רואה חשיבות בהכשרת דור ההמשך של ההנהגה"

רגע לפני שיהפוך למי שכיהן כראש ממשלה יותר מכל אחד אחר לפניו, מתייחס ראש הממשלה לשריונה של איילת שקד בליכוד, למתחרו בני גנץ ואיך הוא רואה את דור ההמשך

חדשות כיפה
טו בתמוז התשעט
,
18 ביולי, 2019 8:35

צילום: פלאש 90

בסוף השבוע הקרוב יציין בנימין נתניהו הישג אישי מבחינתו, כאשר יהפוך למי שכיהן בתפקיד ראש הממשלה בישראל מספר הימים הרב ביותר, וישאיר במקום השני את דוד בן גוריון. נתניהו אומר בראיון מיוחד ל"ישראל השבוע": "הפכנו את ישראל לכוח עולמי עולה. גילינו שאנחנו יכולים למנף את תכונות היסוד של העם הזה לכדי עוצמות בלתי רגילות. העם הזה - יש לו עוצמות בלתי רגילות בכלכלה, בביטחון, במדינאות. הוכחנו שאפשר להפוך את ישראל ממדינה קטנה שנמצאת בפינה של המזרח התיכון לכוח מרכזי בעולם".

במהלך הראיון נשאל נתניהו כיצד, בראי הזמן, הוא מתייחס לאלו שאמרו בעבר שישראל היא מדינה שמערערת את היציבות במזרח התיכון והוא השיב: "פעם גם אמרו שכל הבעיות של המזרח התיכון הן תוצר של הבעיה הפלשתינית, היום אין מי שיטען את זה ברצינות. אפילו אויבינו המושבעים מתביישים להגיד את זה, מפני שהמאבק כאן הוא בין ימי הביניים לבין המודרניזם – בין העריצות של האסלאם הקיצוני לבין כוחות החופש. זה המאבק הכי פשוט. לעמוד מול הפונדמנטליזם האסלאמי שרוצה להשתלט קודם על המזרח התיכון ואחר כך על העולם כולו". 

נתניהו מרבה לאורך השנים לדבר על איראן, על ההתבטאויות המסוכנות המגיעות מטהרן, ועל הסכנות הנשקפות מפרויקט הגרעין שלה לישראל ולעולם כולו.

על השאלה אם מבחינתו היעד כרגע הוא הפלת המשטר האיראני או לחילופין הגעה למשא ומתן על שיפור הסכם הגרעין, אומר ראש הממשלה: "אני לא אתאבל אם המשטר יפול; אבל יכול לבוא גם שינוי בתוך המשטר".

ראש הממשלה קיווה לאחר הבחירות האחרונות להקים ממשלה יציבה ולהמשיך איתה לעוד ארבע שנים, אלא שהכנסת ה-21 החליטה לפזר את עצמה וללכת לבחירות חוזרות. בראיון הוא הסביר:  "הבחירה בבחירות הקרובות תהיה לגבי מי יהיה ראש הממשלה הבא. אני, עם היכולות שלי, אובני גנץ שהוא חסר ניסיון. גנץ אינו יכול לפעול בזירות השונות. הוא גם לא שותף לאותן תפיסות מדיניות ובטחוניות, גם אם ינסה לטשטש את זה. כדי להיות היום מנהיג מדינת ישראל צריך להיות מסוגל לשחק במגרש העולמי. אם הוא אינו יכול לפעול בארצות הברית מול הכוחות השונים, ומול גורמים אחרים בעולם – ישראל לא תמשיך להתקדם בנתיב הנוכחי".

נתניהו נמנע מלהתייחס לשריונה של איילת שקד ברשימת הליכוד:  "צברתי ניסיון מדיני, בטחוני, כלכלי ופוליטי. והניסיון הפוליטי שלי אומר שלא צריך לענות על השאלה הזאת". 

לגבי העתיד אמר: "אני רוצה עוד להכשיר את דור ההמשך של ההנהגה", והדגיש כי הוא מייחס למאמץ הזה חשיבות רבה בקדנציה הבאה.

18.07.2019

1. ביבי את מי אתה רוצה להכשיר את יאיר שלך? (אני)

נו באמת. בן של מושחת עם תכונות דומות יהיה הבא בתור? עוד לא שמת לב שאתה בדרך החוצה? האמת שעשית בשכל שהלכת לבחירות חוזרות. זה הצאנס להיפטר ממך סופית.

דווח על תגובה לא ראויה
18.07.2019

2. יכשיר את ישראל כץ, את ניר ברקת, יריב לוין (תגובה)

נתניהו יכשיר להמשך את ישראל כץ, יריב לוין, ניר ברקת, יואב קיש, אולי גם את מירי רגב.

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

3. הצלחה וקידום טבעת קמיע * טבעת קסם מזל. (Aslund)

היי חברים, השמות שלי הם Jimena Aslund, מ דור - ישראל, אני אחות רפואית במקצוע, לפני כמה ימים קראתי באינטרנט פורסמה תגובה על בלוג ייעוץ היחסים. גברת מאת מינכן מבוסס עיתונאי מגלה איך היא נרפא לצמיתות חלש זריקה & שפיכה מהירה בתוך שלושה שבועות לאחר אשתו עזבה אותו בגלל המחלה תוך כדי קריאת הסיפור שלה היא אמרה ... האיש שעזר לה להשיג את כל זה נקרא הכוהן הראשי Oduduwa להחזיר את אשתו לשעבר לאחר ההפרדה. אני בר מזל להעתיק את כתובת הקשר האישית Dr.Oduduwa כדי לתקשר איתו אישי לעזרה (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
אני מתקשר עם הכומר אודודואה בגלל האתגרים שלי בחיי הנישואין. הייתי זקוקה לעזרה כה נואשת.
לפני כמה חודשים היה לי מאבק עם בעלי אנדרסון הוא הביט ישר לתוך העיניים שלי; אמר בינינו כי עשינו את יחסי הנישואין שלנו, הוא לקח את הבן שלי פליקס ולנסוע שלנו של המדינה כדי לחיות בספרד, מאז אני כבר מנסה להתקשר ולשלוח הודעות אליו באמצעות טלפונים, חברתי חציון ודוא"ל אבל הוא חסם לחלוטין את הקו שלי מלהגיע אליו, הייתי כל כך מתוסכל וזקק לעזרה כדי להגיע לפחות לדבר עם בננו פליקס, הייתי לקרוא להתנצל גם כאשר שנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא לקח את הבן שלי משם ממני במשך 7 חודשים אין מילים אין מכתב. מצב זה היה להרוג אותי כל יום הייתי מדוכא ואני זקוק נואשות לעזרה ופתרון כדי לפתור בעיה זו אז אני קשר כתובת דוא"ל של Oduduwa כפי שאני מאמין שהוא יכול רק מקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם הבן שלי. התקשרתי איתו והוא ד"ר Oduduwa הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי ואת הילד בחזרה הביתה, אני לציית ופעל הוראות צעד צעד. יומיים לאחר מכן אמר ד"ר אודודואה שהוא סיים לגמור את כוח האיות של אהבה לאוויר על רקתו, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק כדי לספק פריטים הנדרשים. באותו לילה טלפן אלי בעליו של אסלונד בטלפון הסלולרי כדי להתנצל, הוא דיבר אלי בחביבות רבה, הוא הצטער מאוד על כל מה שעשה כדי לפגוע בי. אנדרס לחזור הביתה אתמול לי עם הבן פליקס, אני כל כך שמח היום שיש לי המשפחה שלי משוחזר ובעלי ואני אוהב אחד את השני יותר מאי פעם בעבר. אני אהיה אסיר תודה על העזרה של עודדובה. אני מבטיח לחלוק את עדותי החדשות הטובות לחברי וכולם כאן. יש לי כוונה חיובית כי הדברים יעבדו בשבילי גם הבנתי שזה יהיה טוב לשתף אתכם כאן כמו שאני יודע שזה יהיה השראה לאחרים גם כמו שאני מוצא את עצמי לאחרונה, אני עד חי זה עובד עבור אני, בעלי חוזר הביתה בתוך שבעה ימים זה לא ייאמן ונס.
Oduduwa יש פתרון כדי לפתור את הבעיות הבאות אהבה: - * אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר * הצלחה & קידום קסם קסם * קסם מזל - עסקים STAR
* wards - הגנה Hook * פתרון הקללה, טיהור רוחני מ רוח רעה.
* שורשים מסורתיים ו herbals כדי לרפא מחלה, תרופה למחלות סרטן, תרופה HIV, לחץ דם גבוה.
* פוריות קסם - פירות נשים יש ילדים. * הקסמירה, הקסם LOTTERY & WIN-GAMES SPELL
אני עצמי הייתי נואש מספיק כדי לקבל את הפתרון המיידי שלי. מהיר ודחוף תשובות נואשות בודדים המבקשים פתרונות מיידי דחוף להחזיר שותף אהבה לשעבר, אני עצמי היה מאוד נואש לקבל בעלי בחזרה הביתה, זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד בשבילך גם הרבה יותר טוב.
(dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

בידוד. אילוסטרציה צילום: shutterstock

מסוף השבוע - עשרות אלפים נשלחו לבידוד: "מציל חיים"

קרא עוד