בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

מפלגת נעם נגד יוטיוב: "סתימת פיות ומנגנון השתקה"

המפלגה מבית הר המור עותרת לועדת הבחירות כנגד יוטוב וחברות פרסום על שלא הסכימו לפרסם את תעמולת הבחירות של המפלגה הטרייה

חדשות כיפה
טו בתמוז התשעט
,
18 ביולי, 2019 8:15
מפלגת נעם

מפלגת נעםצילום: מפלגת נעם

מפלגת נעם תגיש היום (ה') עתירה דחופה לועדת הבחירות המרכזית כנגד חברת יוטוב וכנגד מספר חברות פרסום אשר סרבו למכור למפלגה שטחי פרסום. בנעם יבקשו מיו"ר ועדת הבחירות השופט מלצר להורות ליוטוב ולחברות הפרסום שלא לחסום את פרסומי המפלגה.

מדובר בחברה המשווקת את שילוט הענק על מלון פארק בירושלים, ועל חברת הפרסום המשווקת את הפרסום על אוטובוסים של חברת אגד הסעים אשר סרבו לאפשר למפלגת נעם להעלות קמפיין פרסומי אצלהם.

נזכיר כי מלון פארק הסיר לפני מספר חודשים בעקבות לחץ של ארגוני הקרן החדשה שלט ענק של תנועת חזון אשר נכתב עליו "אבא ואמא = משפחה" וזאת שעות בודדות לאחר שנתלה.

במפלגת נעם סיפרו כי גם הערך 'מפלגת נעם' הוסר מספר פעמים מאתר ויקיפדיה. במפלגה הסבירו שמדובר במתקפה מתוכננת נגדה, ובניסיונות לחבל במערכת הבחירות בישראל. 

בעקבות כך פתחו בנעם קבוצות וואטסאפ בהם חברים אלפי חברים אשר מפיצים את חומרי ההסברה ואת סרטוני המפלגה ברשתות. את העתירה יגיש עו"ד גיא בוסי מומחה לדיני מפלגות אשר נשכר ע"י המפלגה. 

ממפלגת נעם נמסר "סתימת הפיות ומנגנון ההשתקה הן בדיוק הסיבה שבגללה צריך "נעם" חזקה בכנסת. לא ייתכן שקבוצה קטנה תקבע לכולנו מה מותר לחשוב ומה אסור. נעם תמשיך להציג לציבור את האני מאמין שלה בגאון ובלא חשש. המרחב הציבורי שייך לכל עם ישראל. זוהי דוגמא מובהקת לניסיון לסתום פיות. לכן נעם תפנה בעתירה ליו״ר ועדת הבחירות המרכזית. כולם מוזמנים לקבל את חומרי המפלגה ברשתות החברתיות ובקבוצות הוואטסאפ."

18.07.2019

1. לא רוצים להיות נורמלים! (לא נורמלי)

מה זה משנה אם אנחנו נורמלים או לא? צריך לעשות את הדבר הנכון לא הנורמלי. יותר נכון לקרוא לזה 'בריא'. אם אברהם אבינו היה נורמלי היינו עובדים את שמש והירח עד היום....

דווח על תגובה לא ראויה
18.07.2019

2. עם לא נורמלי בארצנו (מהלוז)

לא עם נורמלי ככל העמים

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

3. ex love return back within 2 days love spell portion (Jemina)

היי חברים, השמות שלי הם Jimena Aslund, מ דור - ישראל, אני אחות רפואית במקצוע, לפני כמה ימים קראתי באינטרנט פורסמה תגובה על בלוג ייעוץ היחסים. גברת מאת מינכן מבוסס עיתונאי מגלה איך היא נרפא לצמיתות חלש זריקה & שפיכה מהירה בתוך שלושה שבועות לאחר אשתו עזבה אותו בגלל המחלה תוך כדי קריאת הסיפור שלה היא אמרה ... האיש שעזר לה להשיג את כל זה נקרא הכוהן הראשי Oduduwa להחזיר את אשתו לשעבר לאחר ההפרדה. אני בר מזל להעתיק את כתובת הקשר האישית Dr.Oduduwa כדי לתקשר איתו אישי לעזרה (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)
אני מתקשר עם הכומר אודודואה בגלל האתגרים שלי בחיי הנישואין. הייתי זקוקה לעזרה כה נואשת.
לפני כמה חודשים היה לי מאבק עם בעלי אנדרסון הוא הביט ישר לתוך העיניים שלי; אמר בינינו כי עשינו את יחסי הנישואין שלנו, הוא לקח את הבן שלי פליקס ולנסוע שלנו של המדינה כדי לחיות בספרד, מאז אני כבר מנסה להתקשר ולשלוח הודעות אליו באמצעות טלפונים, חברתי חציון ודוא"ל אבל הוא חסם לחלוטין את הקו שלי מלהגיע אליו, הייתי כל כך מתוסכל וזקק לעזרה כדי להגיע לפחות לדבר עם בננו פליקס, הייתי לקרוא להתנצל גם כאשר שנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא לקח את הבן שלי משם ממני במשך 7 חודשים אין מילים אין מכתב. מצב זה היה להרוג אותי כל יום הייתי מדוכא ואני זקוק נואשות לעזרה ופתרון כדי לפתור בעיה זו אז אני קשר כתובת דוא"ל של Oduduwa כפי שאני מאמין שהוא יכול רק מקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם הבן שלי. התקשרתי איתו והוא ד"ר Oduduwa הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי ואת הילד בחזרה הביתה, אני לציית ופעל הוראות צעד צעד. יומיים לאחר מכן אמר ד"ר אודודואה שהוא סיים לגמור את כוח האיות של אהבה לאוויר על רקתו, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק כדי לספק פריטים הנדרשים. באותו לילה טלפן אלי בעליו של אסלונד בטלפון הסלולרי כדי להתנצל, הוא דיבר אלי בחביבות רבה, הוא הצטער מאוד על כל מה שעשה כדי לפגוע בי. אנדרס לחזור הביתה אתמול לי עם הבן פליקס, אני כל כך שמח היום שיש לי המשפחה שלי משוחזר ובעלי ואני אוהב אחד את השני יותר מאי פעם בעבר. אני אהיה אסיר תודה על העזרה של עודדובה. אני מבטיח לחלוק את עדותי החדשות הטובות לחברי וכולם כאן. יש לי כוונה חיובית כי הדברים יעבדו בשבילי גם הבנתי שזה יהיה טוב לשתף אתכם כאן כמו שאני יודע שזה יהיה השראה לאחרים גם כמו שאני מוצא את עצמי לאחרונה, אני עד חי זה עובד עבור אני, בעלי חוזר הביתה בתוך שבעה ימים זה לא ייאמן ונס.
Oduduwa יש פתרון כדי לפתור את הבעיות הבאות אהבה: - * אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר * הצלחה & קידום קסם קסם * קסם מזל - עסקים STAR
* wards - הגנה Hook * פתרון הקללה, טיהור רוחני מ רוח רעה.
* שורשים מסורתיים ו herbals כדי לרפא מחלה, תרופה למחלות סרטן, תרופה HIV, לחץ דם גבוה.
* פוריות קסם - פירות נשים יש ילדים. * הקסמירה, הקסם LOTTERY & WIN-GAMES SPELL
אני עצמי הייתי נואש מספיק כדי לקבל את הפתרון המיידי שלי. מהיר ודחוף תשובות נואשות בודדים המבקשים פתרונות מיידי דחוף להחזיר שותף אהבה לשעבר, אני עצמי היה מאוד נואש לקבל בעלי בחזרה הביתה, זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד בשבילך גם הרבה יותר טוב.
(dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

דווח על תגובה לא ראויה
24.07.2019

4. הייתי עשיר הייתי עני ...יותר טוב עשיר (מייק)

כמה שונאים יש לרב כנראה עושה משהו נכון....

דווח על תגובה לא ראויה
26.07.2019

5. רוצה להאמין שלא כולם (דתי לאומי)

עדיין מאמין בקול הדתי לאומי השפוי...לא כולם תומכים בנעם! רוב הציבור הדתי אוהב אדם ולא מפיץ שנאה כמו מפלגה זו!
יהודי מאמין אמור לאהוב את כולם ולקבל את כולם ולא לשנוא.
המפלגה הזו לא מייצגת את הרוב השפוי

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ספר תורה ריק צילום: רוני ססובר

בבית ספר בתל אביב חילקו לתלמידים ספר תורה ריק

קרא עוד