פייגלין הודיע: ביום ראשון - פריימריז לראשות זהות

יו"ר 'זהות' משה פייגלין, הודיע כי ביום ראשון הקרוב יתקיימו בחירות לראשות המפלגה, בניסיון לסיים את המשבר בו היא נמצאת. בנוסף, הודיע פייגלין מה תהיה הרשימה לכנסת - אם ייבחר

חדשות כיפה 17/07/19 12:09 יד בתמוז התשעט

פייגלין הודיע: ביום ראשון - פריימריז לראשות זהות
יו"ר מפלגת זהות, משה פייגלין, צילום: פלאש 90

המשבר ב'זהות' מתקרב לסיום? יו"ר המפלגה, משה פייגלין, הודיע הבוקר (ד') כי ביום ראשון יתקיימו פריימריז לראשות מפלגת זהות. כזכור, בשבועות האחרונים פרץ משבר חריף בזהות, לאחר שפייגלין הודיע כי ישריין את מקורבו שי מלכה במקום השני ברשימה, על אף שלא נבחר בפריימריז. ההודעה הביאה לפוסט משותף של שניים מחברי הרשימה נגד פייגלין, ולסערה במפלגה.

בניסיון לפתור את המשבר, הודיע היום פייגלין כי יתקיימו בחירות לראשות הרשימה. בנוסף, הודיע מה תהיה רשימת המפלגה לכנסת, אם ייבחר לראשות, כששי מלכה משובץ בה במקום השלישי.

בהודעת מפלגת זהות נאמר כי הבחירות לראשות התנועה יתקיימו ביום ראשון הקרוב י"ח תמוז תשע"ט, 21.07.19 בהצבעה ממוחשבת. כמו כן לבוחרים המעוניינים בכך תוצב קלפי ידנית במטה המפלגה ברחוב המלאכה 23 ראש העין - קומה 1.
 
הבחירות תתקיימנה בין השעה 8.00 בבוקר ל 20.00 בערב. הגשת המועמדות תיעשה עד ליום חמישי 18.07.19 בשעה 10:00 בבוקר. ספר הבוחרים ינעל ביום רביעי (כלומר הלילה) י"ד תמוז תשע"ט , 17.07.19 בחצות.
 

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר