סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

צפו: אהוד ברק מסביר איפה יעבור הגבול הישראלי

יו"ר ישראל דמוקרטית סייר באריאל והתחייב: "תוך שנתיים יהיה למדינת ישראל גבול". יוסי דגן בתגובה: "אהוד ברק הוא פירומן חסר בושה"

חדשות כיפה
יג בתמוז התשעט
,
16 ביולי, 2019 22:01
אהוד ברק

אהוד ברקצילום: פלאש 90

אהוד ברק, יו"ר ישראל דמוקרטית, סייר היום (ג') באריאל והתחייב לכונן הסדר עם הפלסטינים בתוך שנתיים: "אם אפשר יהיה לעשות הסדר, וזה רחוק מלהיות וודאי, נגיע לסיכום הגבול בהסדר. אם לא יהיה ניתן להגיע להסדר, מדינת ישראל תצטרך להחליט איך היא מונעת את המדרון החלקלק של מדינה או לא יהודית או לא דמוקרטית או שתיהן". 

"מתחייבים תוך שנתיים, מכינון ממשלה שאנחנו נוטלים חלק ממנה בהקמתה, לכך שיהיה למדינת ישראל גבול שיכיל את כל האינטרס הביטחוני שלנו, שבול שיכיל רוב יהודי מוצק לדורות וגבול שימנע את הצורך לספח מיליוני פלסטינים למדינת ישראל", כך אמר ברק בהצהרתו לעיתונאים בסיורו ביהודה ושומרון. 

עוד הוסיף ברק: "בתוך הגבול הזה יהיו גושי היישובים- גוש עציון, מעלה אדומים, גבעת זאב ואריאל. מעבר לגבול הזה יהיה שטח שבוא העת, אם וכאשר יבשילו התנאים, תוקם בו מדינה פלסטינית. אנחנו נפרדים מהפלסטינים, אבל השליטה הביטחוניים בכל השטח כולל מעבר לגבול הזה עד נהר הירדן כולל הפיקוח על מעבר4י הגבול עם ירדן יישאר בידיי ישראל כל טווח הנראה לעין". 

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון תוקף את הגעתו של אהוד ברק לאריאל:"אהוד ברק הציע לארכי טרוריסט יאסר ערפאת יותר מקו אריאל, והביא עלינו את מלחמת אוסלו-האינתיפאדה השניה, עם אלפי הרוגים ועשרות אלפי פצועים. לאחר שאזרחי מדינת ישראל הראו לו את הדרך החוצה, האומץ שלו לבוא אל השומרון ולתת עוד קצת מעצותיו "הטובות" מעורר השתאות על מושג החוצפה ועזות הפנים. אזרחי מדינת ישראל מאסו באהוד ברק הפירומן, המתעקש פעם אחר פעם לנסות להצית את המזרח התיכון מחדש". 

16.07.2019

1. שיבוא ליפו, ללוד ולעכו ויסביר איפה הגבול צריך לעבור שם. (שמוליק)

ביהודה ושומרון יכולה לקום מדינה מוסלמית רק על חורבותיה של מדינת ישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
19.07.2019

2. ex love return back within 2 days love spell portion (Laura)

אני חווה תוצאה מיידית בתוך 3 ימים של אהבה חלק איות קסם שהושק בשמי על ידי אשם Dr.oduduwa, הייתי נואשות המבקשים פתרון מיידי להחזיר את שותף האהבה לשעבר שלי. ניסיתי כל כך הרבה אחרים ערוצי כישוף באינטרנט אף אחד לא היה מסוגל לעזור לי, עד חבר שלי תרזה יעץ לי ליצור קשר עם אהבה אמיתית איות גלגלית Oduduwa, נתתי לו ניסיון אחרון לשלוח הודעה לכתובת Dr.Oduduwa כתובת בדוא"ל למטה:

dr.oduduwaspellcaster@gmail. com

היום אני מאוד שמחה להעיד כי סיפור האהבה שלי יש שינוי לטוב. בעלי לשעבר חוזר הביתה אתמול אחרי כמה חודשים של ניתוק. Dr.Oduduwa קסם קסם קסם הוא עובד חזק אמיתי באופן מיידי בתוך 3 ימים של אהבה חלק איות ההפעלה. זה עובד כמו קסם בשבילי לשחזר בחזרה אהבה אבודה אמון לתוך בית הנישואין. אני מאוד ממליץ Oduduwa אהבה ערוץ האיות לכל המבקשים להתפייס עם אהבה לשעבר, אהבה לחשוף כדי להפוך את אהבתך שותף אכפתיות קסם הקסם love למציאת אהבה אמיתית חדשה. תוצאה מיידית שחזור של אהבה אבודה ואמון בנישואין, אני בכנות יעץ לך לשלוח הודעה ODoduwa אישי WhatsApp לא: +79268011965

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

הרב רפי פרץ  צילום: כיפה

רפי פרץ עוקץ את החרדים: "כששומרים על הכללים - הסיכוי להדבקה יורד"

קרא עוד