בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

התקדמות באיחוד בשמאל: בשלב זה ללא אהוד ברק

במפלגת מרצ הזמינו סקר ממנו עלה כי חיבור עם העבודה יניב בבחירות הקרובות 14 מנדטים, גבוה בשני מנדטים מריצה עצמאית של שתי המפלגות. ח"כ לשעבר שי: "עמיר פרץ חייב להוביל את מחנה השמאל. אם ברק רוצה להצטרף, הוא מוזמן"

חדשות כיפה
יג בתמוז התשעט
,
16 ביולי, 2019 9:27
יו"ר מרצ, ניצן הורוביץ ויו"ר העבודה, עמיר פרץ

יו"ר מרצ, ניצן הורוביץ ויו"ר העבודה, עמיר פרץצילום: הותר לשימוש

המגעים בשמאל צברו היום (ג') תאוצה לאור סקר חדש שהזמינה מפלגת מרצ, אשר בחן את נושא החיבור למפלגת העבודה. כרגע מסתמן כי גם אם יווצר איחוד הוא יהיה ללא אהוד ברק.

בידיעות אחרונות פורסם כי מהסקר שהוזמן על ידי מפלגתו של ניצן הורוביץ עלה כי ריצה נפרדת תעניק למפלגה 7 מנדטים לעומת 5 לזו של עמיר פרץ.

לא יוותר בקלות. אהוד ברק

לא מוותרים לו על הבכורה. אהוד ברקצילום: פלאש 90

לעומת זאת, ריצה משותפת של שתי המפלגות תניב 14 מנדטים. בשלב זה לא נבחנה האפשרות לצרף לחיבור גם את מפלגת ישראל דמוקרטית בראשות ברק, שם חשים חלק מאנשיה כי אין כוונה לקדם את המגעים לחיבור עמם

מי ששפך מים צוננים על איחוד כולל בשמאל היה ח"כ לשעבר נחמן שי שאמר לרדיו 'קול חי' כי "עמיר פרץ והעבודה חייבים להוביל את מחנה השמאל. אם ברק רוצה להצטרף, הוא מוזמן. הוא כח. גם הקמפיין שלו מרשים ויעיל. אבל התפקיד המוביל צריך להיות של העבודה".

16.07.2019

1. גנץ ברק. (צ.ב.ש)

ברק , קח את גאנץ, תלבשו פיז'מות ותלכו לישון....
חבל לכם על המאמץ....

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

מעון ראש הממשלה החדש, פרויקט אלמוג צילום: מאת אלון איזנמן - Alon Eisenman - צילום, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=80803136

דו"ח המבקר: כשלים בבניית מעון ראש הממשלה החדש

קרא עוד