סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

ברק הציג לחברי רשימתו סקר: אני מביא יותר מנדטים מעמיר פרץ

יו"ר ישראל דמוקרטית אמנם הצהיר כי יהיה מוכן להיות סגנו של יו"ר העבודה, מסקר מיוחד שהזמין עלה כי במידה והוא יוביל רשימה מאוחדת בין שתי המפלגות , היא תקבל 14 מנדטים לעומת 11 במקרה שפרץ יוביל

חדשות כיפה
ח בתמוז התשעט
,
11 ביולי, 2019 9:53
לא יוותר בקלות. אהוד ברק

לא יוותר בקלות. אהוד ברקצילום: פלאש 90

יו"ר העבודה ח"כ עמיר פרץ ויו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק נפגשו אמש (ד') באופן חשאי כדי לנסות ולקדם מהלך איחוד בין שתי המפלגות. בנוסף, הציג ברק לחברי רשימתו סקר ולפיו במידה והוא יעמוד בראשות האיחוד, הוא יזכה ביותר מנדטים מאשר פרץ.

בעבר היו בין השניים מתיחות ויריבות גדולה, בזמן ששניהם התמודדו על ראשות העבודה, אך אמש הם ניסו, הרחק מאור הזרקורים, לנסות לקדם שיתוף פעולה בין מפלגתי.

עמיר פרץ עם אהוד ברק ב-2008

עמיר פרץ עם אהוד ברק ב-2008צילום: רוני שוצר, פלאש 90

ברק הכריז בימים האחרונים כי יהיה מוכן לשמש כמספר 2 של פרץ, אך כפי שדווח בידיעות אחרונות הוא חשף בפני חבריו לרשימה סקר ולפיו במידה הוא זה שעומד בראש שתי המפלגות היא תקבל 14 מנדטים לעומת 11 במקרה שיריבו יוביל את האיחוד.

נתון נוסף שעלה באותו סקר לימד כי בין מצביעי גוש המרכז-שמאל בני גנץ הוא המועמד המוביל לתפקיד ראש הממשלה עם 34%, אך ברק דולק בעקבותיו עם 28% תמיכה. עמיר פרץ, לפי הסקר, מקבל 7% בלבד.

13.07.2019

1. לעמיר פרץ (נחשון)

אל תתפתה לתת את ההובלה לאהוד ברק, שהוכיח את עצמו בפוליטיקה ככשלון וכאחד שפגע במפלגת העבודה בחי להניד עפעף. התנהגותו בימים האחרונים של אדם בן 77 מציגה אותו באור הנכון: ילדותי, מגוכך, מעבר להיותו גם פזיז, הפכפך.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

קו הרקיע של דובאי. במרכז - בורג' חליפה, המבנה הגבוה בעולם צילום: shutterstock

צפו: בית הכנסת במדינה המוסלמית נחשף לראשונה

קרא עוד