סגור

העקיצה של הרב פרץ ליאיר לפיד

בתגובה לשאלה בטוויטר של יו"ר יש עתיד על קידום החלטה במשרד החינוך השיב לו שר החינוך החדש: "היה שר חינוך מיש עתיד שהתעכב בהחלטה"

חדשות כיפה
כז בסיון התשעט
,
30 ביוני, 2019 14:41
הרב רפי פרץ מגיע לישיבת הקבינט, הבוקר

הרב רפי פרץ מגיע לישיבת הקבינט, הבוקרצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הרב רפי פרץ עוקץ את לפיד. בימים האחרונים פורסם כי שר החינוך החדש שוקל לחייב מוסדות חינוך מכל הזרמים, גם ערבים וחרדיים, להניף את דגל ישראל מעל המוסד, כפי שמתחייב בחוק. בתגובה לפרסום כתב יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, בטוויטר, כי הוא לא מבין מדוע שר החינוך מתעכב עם ההחלטה בנושא: 

"מה יש לשקול? דגל ישראל צריך להתנופף מעל כל מוסד חינוכי בישראל. לא מבין למה שר החינוך מתעכב בהחלטה. אם יש חוק צריך לאכוף אותו ואם לא, אז הגיע הזמן". כתב לפיד.

העקיצה של הרב פרץ ללפיד

העקיצה של הרב פרץ ללפידצילום: צילום מסך, טוויטר

הרב רפי פרץ לא נותר חייב, ובציוץ תגובה עקץ את לפיד, והשיב לו כי מי שהתעכב בקבלת ההחלטה הוא שר החינוך ממפלגתו של לפיד עצמו - הרב שי פירון: "יאיר, היה אחד, שר חינוך מיש עתיד, שהתעכב בהחלטה..." כתב הרב פרץ והוסיף: "תודה, אנחנו ממשיכים מכאן".

30.06.2019

1. זאת עקיצה זאת?! (סתם התחמק)

מילא היה אומר ללפיד שהוא שמח לשמוע שהוא בעד הנפת דגל ישראל, אבל ללכת להאשים את שי פירון, כאשר אחריו היו ארבע שנים של בנט?! לפי התשובה אין לפרץ כל כוונה לחייב את מוסדות החינוך להניף את הדגל.

דווח על תגובה לא ראויה
30.06.2019

2. תגובה קצרה ולעניין! (במיוחד הסיומת...)

דווח על תגובה לא ראויה
30.06.2019

3. ל-1: זאת עקיצה כי יאיר לפיד תוקף את הנוכחי על מה ששר החינוך מטעמו לא עשה... (אם בנט היה תוקף את שר החינוך הנוכחי אז היה שייך להעיר כך. מה)

דווח על תגובה לא ראויה
30.06.2019

4. הרב רפי on fire (יהל)

דווח על תגובה לא ראויה
30.06.2019

5. מה יועיל דגל ישראל (אבי)

צריך להכניס תכנים ואנושיות למערכת החינוך הכושלת. הילדים הפכו לזומבים עם האייפונים שהוריהם דוחפים להם מגיל צעיר ביותר.בושה

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אביתר בסכנת פינוי צילום: Hillel Maeir/Flash90

בכיר במג"ב לכיפה: פינוי אביתר בי"ז בתמוז

קרא עוד