בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

למרות ההזדמנות הנוספת, בנט קורא לביטול הבחירות

שר החינוך לשעבר מגיב לניסיונות למנוע מערכת בחירות נוספת ואומר: "ברמה האישית, הבחירות החוזרות האלו נפלו עליי מהשמיים כמו זכייה בלוטו. אבל צריך לבטל את הבחירות המטופשות האלה"

גלעד כהן, חדשות כיפה
כב בסיון התשעט
,
25 ביוני, 2019 21:21
נפתלי בנט

נפתלי בנט צילום: תומר נויברג/פלאש 90

שר החינוך לשעבר, נפתלי בנט קורא לראש הממשלה, בנימין נתניהו, וליו״ר כחול לבן, בני גנץ להתעשת ולא ללכת לבחירות חוזרות. בנט אומר את הדברים הערב (ג') לאחר הפרסום כי יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין פועל למנעית סיבוב נוסף של בחירות.

"מדינת ישראל אינה משחק ילדים", אומר בנט. "נתניהו גרר את אזרחי מדינת ישראל לבחירות מיותרות בשביל צרכים אישיים, ואז, חודש אחרי מחליט לבטלם, וכעת בני גנץ נלחם בביטול הבחירות המיותרות בגלל צרכים אישיים?", שואל בנט. "אתם משתקים את מדינת ישראל לשנה שלמה (שנת 2019 כולה תבוזבז בבחירות!), מגדילים את השנאה והקיטוב בעם שלנו, סתם. ללא שום צורך". 

לא שונא. נתניהו עם גנץ בימיו כרמטכ"ל

נתניהו עם גנץ בימיו כרמטכ"לצילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בנט מבהיר שברמה האישית, הבחירות החוזרות האלו נפלו עליו מהשמיים. "הבחירות החוזרות הן כמו זכייה בלוטו, אבל הם רעות רעות למדינת ישראל. תקבעו שניכם הערב, שבו כל הלילה, תסכמו על ממשלה נורמלית, ותבטלו את הבחירות המטופשות הללו. אם לא, אנחנו נגיע עם כל העוצמה שיש בנו, בעם ישראל, ונכניס לכנסת אנשים שלא רואים בזה משחק, אלא באים לעבוד למען עם ישראל".

25.06.2019

1. בנט שונא את נתניהו (יו יו, גם)

ויתור על הבחירות פרושו העברת הזכות להקמת ממשלה לגנץ ולפיד, בנט- כדי להתנקם בנתניהו שגנב לדעתו את מצביעי הימין החדש וגרם לכך שהמפלגה לא עברה את אחוז החסימה מוכן לתת את היכולת לכחול לבן להקים ממשלה דבר שיגרום למפלתו הסופית של נתניהו.

דווח על תגובה לא ראויה
25.06.2019

2. לא למרות ההפסד (יו יו, גם)

בגלל ההפסד- וכנקמה מאוחרת בנתניהו.

דווח על תגובה לא ראויה
26.06.2019

3. ספין של בנט (ספין)

בנט רוצה להצטייר כ'בוגר' ואראי. הוא מהמר שזה לא יצליח אבל שבכל מקום יאמר ויכתבשהוא תמך בכך. הוא היה מוכן ל'ויתורים' אישיים לטוהץהת המהינה. והאמת בשורה התחתונה של הפוסט, אם לא.... אז תצביעו לי ולא להם.

דווח על תגובה לא ראויה
26.06.2019

4. אם הבחירות מטופשות, ראוי שיתחייב לא לרוץ. (שמוליק)

הוא כנראה חושב שרוב העם טיפשים, הצביעות שלו מעלה כבס.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נתניהו וסער צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

סקר מנדטים: גדעון סער מביא לימין יותר מנדטים מנתניהו

קרא עוד