בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

יו"ר הכנסת החל במהלך למניעת הבחירות

אדלשטיין החל לקדם מהלך שימנע את הבחירות, הכולל כינוס מזכירות הכנסת, חקיקת חוק שיאפשר את המהלך ברוב גדול, וגיבוש הסכמה על ממשלה רחבה. בליכוד מגיבים: "נבחן את ההצעה בימים הקרובים"

חדשות כיפה
כב בסיון התשעט
,
25 ביוני, 2019 20:06
יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין

יו"ר הכנסת, יולי אדלשטייןצילום: Yonatan Sindel/Flash90

יו״ר הכנסת, יולי אדלשטיין החל לקדם מהלך שימנע את הבחירות, כך פורסם היום לראשונה בחדשות 12. השלבים למהלך של אדלשטיין הם: כינוס מזכירות הכנסת על מנת לבטל את פגרת הבחירות, חקיקת חוק שיאפשר את המהלך ברוב גדול, וגיבוש הסכמה על ממשלה רחבה. 

במפלגת הליכוד הגיבו לתכניות של אדלשטיין ואמרו כי ראש הממשלה, בנימין נתניהו מתייחס בכובד ראש ליו״ר הכנסת אדלשטיין והוא יבחן את הצעתו בימים הקרובים. 

במפלגת כחול לבן טוענים כי מדובר בספין שנועד להשכיח מהציבור את העובדה שנתניהו נכשל בהקמת ממשלה. "נתניהו העדיף את טובתו האישית וגרר במו ידיו מדינה שלמה לבחירות מיותרות. נתניהו מבין שהוא עומד להפסיד את הבחירות ומחפש עכשיו פתרונות קסם. אנחנו הולכים לבחירות ובני גנץ יהיה ראש הממשלה הבא של ישראל".

מוקדם יותר היום, ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי "מי שייתן יד לביטול פיזור הכנסת יהפוך לשותף, הלכה למעשה, למעשה השחיתות מבית המדרש של נתניהו: שיעבוד המדינה, הממלכתיות והשיטה לתועלת אישית ולהישרדות אישית. מי שיתמוך בחרפה הזו להצלת נתניהו יגורש מהעיר".

25.06.2019

1. רק בתנאי שגנץ ודוקטור יאיר לפיד יהיו ראשי ממשלה, אם כבר אנרכיה אז עד הסוף. (שמוליק)

דווח על תגובה לא ראויה
25.06.2019

2. אם מבטלים את הבחירות אז הנשיא צריך לתת לגנץ לנסות להרכיב ממשלה, מה שהיה אמור לקרות לפי החוק לפני שנתניהו החליט לשבור את הכלים. (סמולני)

דווח על תגובה לא ראויה
26.06.2019

3. על מה הבחירות ? על קדושת החיים (אליהו)

על מה הבחירות ? על קדושת החיים.
יושב ראש הכנסת חי באשליות. הוא באמת חושב שהבחירות מיותרות. לא כך. הבחירות הם מועד ב' לאחר כישלון מחריד במועד א' . כן , נכשלנו בבחירות הקודמות להבהיר - על מה בוחרים. כל המפלגות סירבו להעמיד תנאי סף - לא נכנסים לממשלה שמחמשת רבי מרצחים שמבצעים רצח עם. כרגע , נעשים מאמצים להקים מפלגה שתבהיר - זו מאבק על נשמת ישראל..ה" בלבל את כל המערכת כי לא היינו ראויים לתקשר בשפה אחד. אגו ועוד אגו . להתפרנס מרצח נשים וילדים. להתיר לנו להנות מכספים של רבי מרצחים. יולי אדלשטיין , לא חש שירשנו מהפסים .

דווח על תגובה לא ראויה
26.06.2019

4. אדלשטיין. תתבייש. תורם להפקרות. (ק)

למי אתה עוזר אדלשטיין? לסוס מת?

דווח על תגובה לא ראויה
26.06.2019

5. אי אפשר לבטל את הבחירות - הזדמנות משמיים (אליהו)

חלילה לנו לבטל את הבחירות. קיבלנו בחסדי שמיים מועד בה, לאחר שנכשלו במועד א'.
עלמה , הבחירות , אם לא על קדושת החיים. כנסת ישראל אדישה ש382,000 נשים גברים ילדים ותינוקות נרצחו בדם קר גם עם נשק שלנו. לכן ה" בלבל אותנו , כדי להעניק לנו תקופה של חשבון נפש - בחירות.
יולי אדלשטיין שכח את השיר - " כחול ולבן זה צבע שלי , כחול ולבן צבעי אדמתי " - דגל ישראל , חזון ישראל - דגל טהור , חזון טהור - טמאתם את הדגל. הגיע זמן לטהר . חשוב לעצמנו. להיות עם ישראל - עם שאוהב כל אדם שנברא בצלם א-לוקים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ברכת כהנים בכותל. ארכיון צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי

ברכת הכהנים בכותל תתקיים במתכונת מצומצמת ותשודר בלייב

קרא עוד