סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

הרב רפי פרץ: "היעד שלנו - 12 מנדטים"

יו"ר הבית היהודי דיבר בכינוס מרכז המפלגה, שאישר מוקדם יותר את הקפאת הרשימה מהבחירות הקודמות: "נעשה הכל כדי שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב". מנכ"ל המפלגה ניר אורבך: "הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד"

מירב כהן, חדשות כיפה
טז בסיון התשעט
,
19 ביוני, 2019 20:46
הרב רפי פרץ בכינוס המרכז, הערב

הרב רפי פרץ בכינוס המרכז, הערבצילום: יהודה חיים, פלאש 90

"נעשה הכל כדי שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב". כך אומר הערב (ד'), שר החינוך המיועד, ח"כ הרב רפי פרץ, בכינוס מרכז הבית היהודי באוניברסיטת בר אילן.

יו"ר הבית היהודי הוסיף כי המפלגה תחתור לאיחודים בימין: "ממחר בבוקר אנחנו נעשה מאמץ להכניס את כולם מתחת לאלונקה. היעד שלנו 12 מנדטים", אמר.

מוקדם יותר אישרו חברי המרכז את קיבוע הרשימה שנבחרה על ידי המועצה הציבורית ומרכז המפלגה לבחירות לכנסת ה-21, באופן שהרכב הרשימה ישאר זהה גם בבחירות לכנסת ה-22. עוד אישר המרכז כי במידה ויוחלט על איחודים עם רשימות נוספות הדבר יבוא לאישור תוך פרק זמן של 48 שעות. 

הרב רפי פרץ אמר בנאומו: "אני אומר לכם הערב בצורה ברורה נעשה כל מאמץ שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב. הערב הזה הבית היהודי בראשותי יוצא בקריאה לאחד את השורות מתוך רצון להקים ממשלת ימין חזקה ויציבה. ממחר בבוקר נתכנס עד שכל אחד ידע את מקומו מתחת לאלונקה. אנחנו יוצאים למסע של אחדות וחיבור. סוחבים יחד את האלונקה שתביא את הציונות הדתית באחדות בדרך ליעד של 12 המנדטים".

על כניסתו למשרד החינוך אמר הרב פרץ: "לפני היותי מפקד וטייס, אני קודם כל מחנך שבחר לעסוק בחינוך מתוך אמונה שזו הדרך לחבר בין עולמות זו הדרך לפתוח הזדמנויות למימוש עצמי על בסיס הערכים של אהבת האדם, אהבת העם והארץ. נניף את דגלי הציונות הדתית בגאון. אהבת תורה, אהבת העם והארץ ואמון מלא במדינת ישראל ראשית צמחית גאולתנו".

מנכ״ל הבית היהודי ניר אורבך אמר: "יש לציונות הדתית בית חזק ואיתן ולבית הזה יש מנהיג חזק. יו"ר הבית היהודי ואיחוד מפלגות הימין הרב רפי פרץ - מי שינהיג אי"ה את הרשימה שלנו גם בבחירות הבאות.
חברים, הציבור זועק אחדות. הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד. מוטל לפתחינו אתגר עצום ואנו נעמוד בו בעז"ה".

19.06.2019

1. אסור לסמוך על רפי פרץ (מינה)

אסור להצביע לו. הוא לא מקיים הסכמים עם "עוצמה". גם מההסכם עם האיחוד הלאומי-סמוטריץ, הוא התעלם וניסה להיפרד מהאיחוד ולקחת את 4 נציגיו, עד שהוכרז על פיזור הכנסת. הוא רמאי.

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

2. שיזוז מהכסא הדביק - ואולי יש סיכוי (איש כל-כך צנוע)

דווח על תגובה לא ראויה
19.06.2019

3. להקים גוש כתום (איצ'ה)

צריך להקים רשימה על בסיס הרוח הכתומה שנאבקה בגרוש
להקים גוש כתום מול כחול לבן וחלק מהליכוד

דווח על תגובה לא ראויה
20.06.2019

4. לא יהיה אחדות (אליהו)

כי אתם חבורת מבולבלים. שאתם מזלזלים בקדושת החיים , תומכים בסיוע צבאי למדינות רצחניות . 382000 נרצחים בדרום סודן גם עם נשק שלנו. וזה לא מזיז לכם. אז ה" מבלבל אותכם. צר לי - אבל זה קץ הציונות הדתית שאין לה זכות קיום שהיא מחללת את קדושת החיים. די לחילול ה'".

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

אילוסטרציה צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

כתב אישום בגין שוחד, מרמה והפרת אמונים הוגש נגד רב השב"ס לשעבר

קרא עוד