הרב רפי פרץ: "היעד שלנו - 12 מנדטים"

יו"ר הבית היהודי דיבר בכינוס מרכז המפלגה, שאישר מוקדם יותר את הקפאת הרשימה מהבחירות הקודמות: "נעשה הכל כדי שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב". מנכ"ל המפלגה ניר אורבך: "הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד"

מירב כהן, חדשות כיפה 19/06/19 20:46 טז בסיון התשעט

הרב רפי פרץ: "היעד שלנו - 12 מנדטים"
הרב רפי פרץ בכינוס המרכז, הערב, צילום: יהודה חיים, פלאש 90

"נעשה הכל כדי שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב". כך אומר הערב (ד'), שר החינוך המיועד, ח"כ הרב רפי פרץ, בכינוס מרכז הבית היהודי באוניברסיטת בר אילן.

יו"ר הבית היהודי הוסיף כי המפלגה תחתור לאיחודים בימין: "ממחר בבוקר אנחנו נעשה מאמץ להכניס את כולם מתחת לאלונקה. היעד שלנו 12 מנדטים", אמר.

מוקדם יותר אישרו חברי המרכז את קיבוע הרשימה שנבחרה על ידי המועצה הציבורית ומרכז המפלגה לבחירות לכנסת ה-21, באופן שהרכב הרשימה ישאר זהה גם בבחירות לכנסת ה-22. עוד אישר המרכז כי במידה ויוחלט על איחודים עם רשימות נוספות הדבר יבוא לאישור תוך פרק זמן של 48 שעות. 

הרב רפי פרץ אמר בנאומו: "אני אומר לכם הערב בצורה ברורה נעשה כל מאמץ שהציונות הדתית לא תהיה מחולקת שוב. הערב הזה הבית היהודי בראשותי יוצא בקריאה לאחד את השורות מתוך רצון להקים ממשלת ימין חזקה ויציבה. ממחר בבוקר נתכנס עד שכל אחד ידע את מקומו מתחת לאלונקה. אנחנו יוצאים למסע של אחדות וחיבור. סוחבים יחד את האלונקה שתביא את הציונות הדתית באחדות בדרך ליעד של 12 המנדטים".

על כניסתו למשרד החינוך אמר הרב פרץ: "לפני היותי מפקד וטייס, אני קודם כל מחנך שבחר לעסוק בחינוך מתוך אמונה שזו הדרך לחבר בין עולמות זו הדרך לפתוח הזדמנויות למימוש עצמי על בסיס הערכים של אהבת האדם, אהבת העם והארץ. נניף את דגלי הציונות הדתית בגאון. אהבת תורה, אהבת העם והארץ ואמון מלא במדינת ישראל ראשית צמחית גאולתנו".

מנכ״ל הבית היהודי ניר אורבך אמר: "יש לציונות הדתית בית חזק ואיתן ולבית הזה יש מנהיג חזק. יו"ר הבית היהודי ואיחוד מפלגות הימין הרב רפי פרץ - מי שינהיג אי"ה את הרשימה שלנו גם בבחירות הבאות.
חברים, הציבור זועק אחדות. הפעם הציבור לא יקבל ריצה ביותר ממפלגה אחת מימין לליכוד. מוטל לפתחינו אתגר עצום ואנו נעמוד בו בעז"ה".

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר