סמוטריץ': אנו מחויבים להתגבר על האגו וללכת ביחד

יו"ר האיחוד הלאומי באמירה אמיצה. "האחריות הכבדה על הכתפיים שלנו מחייבת אותנו להתרכז במשותף וללכת ביחד. אהיה הראשון לוותר על תפקידי האישי כדי שההליכה המשותפת הזו תצליח"

גלעד כהן, חדשות כיפה
י בסיון התשעט
,
13 ביוני, 2019 18:42
מוכן לוותר על מקומו בצמרת. ח"כ סמוטריץ

מוכן לוותר על מקומו בצמרת. ח"כ סמוטריץצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

ח"כ בצלאל סמוטריץ' מצהיר כי יוותר על מקומו בצמרת המפלגה על מנת לייצר איחוד לקראת הבחירות. את הדברים אמר בוועידה השנייה של נוער הריבונות שהתקיימה באוניברסיטת בר אילן. "האנרגיות כאן חזקות כי לכל הישובים כאן יש מטרה משותפת והיא הריבונות. כולנו מאוחדים והאחדות הזו נותנת לנו את הכוח והאנרגיות. אחדות היא כוח ערכי ופרקטי".

סמוטריץ' התייחס לאופציה שבה ייווצר חיבור עם מפלגת הימין בחדש, אותה מפלגה שהתפלגה מהבית היהודי על ידי נפתלי בנט ואיילת שקד. "המחלוקות ביננו הן שוליות. אנחנו ציבור אידאולוגי וככאלה יש בינינו וויכוחים נוקבים וצריך לנהל אותם מתוך הבנה שאלה ואלו דברי אלוקים חיים. האחריות הכבדה על הכתפיים שלנו מחייבת אותנו להתרכז במשותף, להתגבר על אגו וללכת ביחד. אהיה הראשון לוותר על תפקידי האישי כדי שההליכה המשותפת הזו תצליח"."בימים האלה יש לנו מטרה משותפת אדירה לשמירה על שלטון הימין על ארץ ישראל ועל זהותה היהודית של מדינת ישראל", אמר יו"ר האיחוד הלאומי. "בשבועות האחרונים במסגרת המו"מ שניהלנו עם הליכוד על הממשלה שרצינו שתקום ראינו כמה חשוב שמימין ללכוד תעמוד מפלגה חזקה שתעמוד על התנגדות לנסיגות, שתיאבק בהשתלטות הערבית על שטחי סי, שהמנהל האזרחי ייסגר והאחריות תעבור למשרדי הממשלה ושתחול ריבונות מלאה על כל מרחבי יו"ש. על כל אלה הליכוד סירב במהלך המו"מ, גם על חיזוק מוסד המשפחה ועוד סוגיות בנושאי זהות יהודית".

סמוטריץ ובנט. לא מתרוממים לחוד

סמוטריץ ובנט. ישובו להיות יחדצילום: פלאש 90. יונתן זינדל

ח"כ בצלאל סמוטריץ' הזכיר כי כבר וויתר בעבר. "עשיתי זאת כשוויתרתי לרב רפי ידידי על המקום הראשון כבר בפגישה הראשונה. עשיתי את זה כשוויתרתי בשמחה על תיק החינוך למרות שהוא חשוב כי האחדות חשובה הרבה יותר. אעשה זאת שוב ושוב בשמחה וגם ללא מחיאות כפיים כדי שכל מי שמימין לליכוד וכל הצינות הדתית החזקה עם האנרגיות האדירות הללו תלך עם פתק אחד ובעזרת ה' תצליח ותחזור עם כוח גדול לקדם את מה שחשוב לנו, הריבונות. הקמת ממשלת ימין אחרי הבחירות הקרובות לא מובנת מאליה. נצטרך לעבוד קשה מאוד. אעבוד קשה כדי להביא אחדות של כולם". דברי סמוטריץ'.

את הדברים אמר ח"כ בצלאל סמוטריץ' בוועידה השנייה של תנועת נוער הריבונות המקדמת בשורת פעילויות ומיזמים את הטמעת תודעת חזון הריבונות בציבור ובהנהגה בישראל. הוועידה, שכותרתה 'ריבונות – הדור הבא של הציונות', התקיימה במרכז וואהל באוניברסיטת בר אילן והשתתפו בה מאות בני נוער וצעירים מכל רחבי הארץ.

13.06.2019

1. על מה האחדות - על שמותר לסייע לרצח עם (אליהו)

לפני 10 דקות : כנס - "ריבונות " באוניברסיטת בר אילן ( מעז וואהל )
חבר כנסת בצלאל סמוטריץ עולה לנאום ואני מתפרץ -" מי אישר לך לחמש מדינות רצחניות. 382,000 נשים גברים וילדים נרצחו בדרום סודן גם עם נשק שלנו. מה עם " ריבונות על הערכים שלנו ".
בצלאל סמוטריץ מנסה להרגיע - " האדם הזה צודק , אסור בשביל כסף לתת נשק למדינות כאלה " - והוא מבקש "מחיאות כפיים " בשבילי.
אך , אני יודע שהוא עושה הצגה זולה - אינני מסכים לצאת , ואני שואל השאלה המהותית - " האם תשב בממשלה שממשיך לחמש רבי מרצחים." עברנו שואה. הבית היהודי חסם את החוק של יהודה גליק שבא לאסור עלינו לחמש מדינות רצחניות " .
עכשיו בתוך המהומה - נדיה מטר לוקחת את המיקרופון ומטיחה בי - " אתה מגיע לכל כנס להפריע - נתנו לך לדבר - עכשיו צא " .
ואני משיב - " רגע אחד נדיה , את עושה לי טובה. אתם מעלימים את זה מהנוער. (מסמנים להוציא אותי בכח ) ואני פונה לנוער - " עברנו שואה , אנחנו יהודים אסור לנו לסייע לרצח עם ".
ועכשיו הנוער מבולבל , לפני חמש דקות התבקשו למחות לי כפיים והם מחאו ,ועכשיו אני האדם שמוציאים החוצה בכח. די לצביעות בבית היהודי ובכל המפלגות בישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
13.06.2019

2. מחזקים את בצלאל. כנסו כולם (רק בצלאל)

זה הזמן לחזק את בצלאל במכתבי תמיכה והערכה שלכם אל מול התוקפים והמתלהמים. שלחו לנו מייל forbezalel@gmail.com ונדאג לחזק אותו בדברים שלכם.

דווח על תגובה לא ראויה
13.06.2019

3. צריך אחדות של כולם כאשי אחד בדעה אחת - להתבטל בפני הוראותיו הנהגותיו של מורה הדור מרן הגה"צ טאו שליט"א! (יניב) (למערכת - נפלה תקלה בכותרת הקודמת יש לבטלה מייד כי זה אבק ביז)

על כל מי שזיק יהדות בו להתבטל לחלוטין בפני בעל ה"לאמונת עיתנו" ולמלא הוראותיו! וכל מי שלצערנו חס וחלילה רואה עצמו שחולק על הרב , יקבל לעשות תשובה. יורה לעצמו למלא חסרונו בלימוד או למלא חסרונו בעבודת המידות עד שיגיע בעמל ובטרחה להבין את הרב על פי הגעת שכלו ויתאמץ לכך. לחשוב שאפשר לא להסכים עם הרב זו בושה וחרפה שיש רק להתבייש בה עמוקות.

דווח על תגובה לא ראויה
13.06.2019

4. סמוטריץ מנהיג ערכי באמת. אחריך לאחד את המחנה ולהעיז להנהיג באמת. (שולי)

דווח על תגובה לא ראויה
15.06.2019

5. סמוטריץ חתרן (שמואל)

ושתול של בנט,עובדה שבנט הזמין אותו לפגישה אצל הרב דרוקמן להודיע על הפיצול,והרב דרוקמן הולך אחרי התקציבים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

נשיא המדינה ראובן ריבלין וראש הממשלה בנימין נתניהו צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

נתניהו החזיר את המנדט לנשיא

קרא עוד