סגור
חדשות כיפה

סמוטריץ' נגד היועמ"ש: במקום לשלוח לי תשובה - הדליף לתקשורת

יו"ר האיחוד הלאומי פנה למנדלבליט בבקשה לחקור ניסיון 'לתפור לו תיק'. היועץ השיב כי אין מקום לחשד כזה, וסמוטריץ' טוען כי מנדלבליט עיכב את התשובה, וכי הדליף אותה לתקשורת במקום להעביר לו אותה ישירות

בצלאל סמוטריץ

בצלאל סמוטריץ'צילום: shutterstock

ניסיון לתפור תיק לסמוטריץ'? לא לפי אביחי מנדלבליט. היועץ המשפטי לממשלה מסר את תשובתו ליו"ר האיחוד הלאומי, בצלאל סמוטריץ', שטען כי גורמים בפרקליטות הדליפו מסמכים במטרה לתפור לו תיק פלילי ולמנוע את מינויו לשר המשפטים.

מנדלבליט כותב בתשובתו כי "המסמך הוצג בהליך שמתנהל בדלתיים סגורות והדבר שולל כל עילה לבדיקה או חקירה. ההאשמות בלתי מבוססות", כך היועץ המשפטי. עוד מוסיף מנדלבליט כי מערכת הבחירות הביאה עמה "התבטאויות חסרות תקדים בחריפותן נגד מערכת אכיפת החוק", וכי הוא מקווה כי שר המשפטים החדש יביא עמו מדיניות "שתכבד את מערכת אכיפת החוק והמשפט".


להורדת הקובץ

בתגובה לפרסום המכתב בכלי התקשורת מאשים סמוטריץ' כי היועץ המשפטי הדליף את תשובתו לכלי התקשורת, במקום להעביר אותה אליו, וכן כי היא הגיע באיחור: "לו רק הייתי שדולת הנשים מנדלנבליט היה עונה לי תוך 24 שעות ולא תוך חודש" כתב סמוטריץ', "ובעיקר מעביר לי את המכתב ישירות ולא דרך התקשורת... אבל אל דאגה, כפי שהוא מסיים את מכתבו, פניי לדיאלוג מכובד ולשיתוף פעולה איתו בתור שר המשפטים בקידום התיקונים הדרושים במערכת המשפט", סיים.

בואו לבחור את אנשי השנה שלכם
22.05.2019

1. סמוטריץ איש פלגן בכיין קטנוני ותחמן (יעקב)

כמו רבותיו הפלגנים רודפי המדון

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2019

2. תגובה ל1 (אני)

אני מוחה כאן ועכשיו על כבוד הרבנים!!!!! תיזהר מדין שמיים!!!! ולעניינינו - סמוטריץ לראשות הממשלה!!!!!!!!

דווח על תגובה לא ראויה
22.05.2019

3. מנדלבליט תלוש (בן משה)

היעמ"ש לא הפנים שאבוד לו, איש לא מאמין לך לאחר שנשבה בשחיתות של שי ניצן. מערכת המשפט לא ראויה להגנה אלא לרפורמה ובדחיפות.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' צילום: גילי יערי, פלאש 90

סמוטריץ עונה לנעם: "תופעת נעם היא אפיזודה פוליטית חולפת"

קרא עוד