סגור

ח"כ עידית סילמן לכיפה: "חוק החסינות לא נמצא על השולחן מבחינתנו"

חברת הכנסת הטרייה אומרת לכיפה כי הדרישות של הבית היהודי-האיחוד הלאומי אינן מוגזמות. סילמן שוללת גם את ההיתכנות להליכה לבחירות חוזרות

משה ויסטוך, חדשות כיפה
טו באייר התשעט
,
20 במאי, 2019 17:55
ח"כ עידית סילמן

ח"כ עידית סילמןצילום: כיפה

ח"כ עידית סילמן (הבית היהודי) אמרה היום (ב') כי היא לא מאמינה שנלך למערכת בחירות חוזרת וכי הדרישות של הבית היהודי הם הגיוניות. 

"אנחנו מצפים שהמשא ומתן יתקדם הלאה", אומרת ח"כ סילמן. "אני לא מאמינה שנלך לבחירות חוזרות. הדרישות שלנו לא מופרזות, אנחנו מבקשים את מה שהיה בידנו, ללא תיק החקלאות. יש לנו גם את הדרישות הבסיסיות שלנו בנושא התיישבות, רווחה ובנושא של דת ומדינה".

מוקדם יותר היום, תקף ח"כ יאיר לפיד את השותפים למשא ומתן הקואליציוני עם הליכוד וכינה אותו "שוחד", זאת בעקבות חוק החסינות. ח"כ סילמן טוענת מנגד כי חוק החסינות לא נמצא על השולחן מבחינת הבית היהודי. "אנחנו מתעסקים כרגע במשא ומתן. אנחנו מצפים לראות ממשלה מתפקדת כבר בזמן הקרוב".

לגבי החוק להגדלת שרי הממשלה והטענה כי הוא חוק שיגרום לבזבוז כספי הציבור אומרת ח"כ סילמן כי גם ללכת לבחירות חוזרות זה בזבוז כספי ציבור. "בסופו של דבר המטרה שלנו זה להשיג ממשלה יציבה. גם אם זה על ידי הגדלת הממשלה".

20.05.2019

1. מכניסים לה שקרים לפה והיא מדקלמת (מסכנה סילמן)

באמת רחמים איך סמוטריץ חתרן ומאלף אותה.

דווח על תגובה לא ראויה
20.05.2019

2. יש לי משהו להגיד לך! (דן)

את גם כל המפלגה שלך תפסיקו להגיד לחילונים תעשו המה אתם רוצים בבית הפרטי לא מתעסקים תשנו את הדיסק!! אתם חונקים אותנו החילונים דרך חוקים בכפייה גם אותו משפט לא יעזור לכם!! בוסים שלך לא שומעים חילונים רק שומעים את החרדים אף פעם ישבתם עם חילונים מחללי שבת להגיע לעמק השווה זאת מדינת יהודית נכון אבל להגיד בפרטי תעשו מה אתם רוצים לא קובעים לנו הנושא דת למדינה לעולם לא יפתור!! את אוהבת להיות עם משפחה שלך בבית שלך חילונים רוצה לבלות עם המשפחה בחוץ יש אנשים אין להם רכב פרטי אם היו קמים בצעקה גדולה נגד כפייה דתית שלכם מזמן היה מלחמת אחים החסות מפלגת הימין לחרדים

דווח על תגובה לא ראויה
20.05.2019

3. סמוטריץ קובע שתהיה חסינות..לא את.. (אבי)

עם על הכבוד !

דווח על תגובה לא ראויה
20.05.2019

4. תגובה למס 2 - דן ...ליברמן אשם (ציון)

ליברמן בוגד בכל בוחריו...שוב..הוא רץ לממשלה ומשקר בתקשורת

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

ח"כ אורלי פרומן  צילום: כיפה

"הציבור לא יודע אם ההחלטות שמתקבלות הן לטובתו, נתניהו חושב רק על עצמו"

קרא עוד