סגור

גדעון סער נחוש: הסתה ואיומים לא יעבדו

בכיר הליכוד, שהתבטא נגד חוק החסינות שראש הממשלה מתכנן להעביר, סופג התקפות ברשתות החברתיות, וכתב כי "מתחוללת הסתה ברשת. שיטות של הסתה, הפחדה ואיומים לא יעבדו"

חדשות כיפה
יד באייר התשעט
,
19 במאי, 2019 11:05
ח"כ גדעון סער

ח"כ גדעון סערצילום: Yossi May photo

גדעון סער במגננה. לאחר שהתבטא בסוף השבוע נגד חוק החסינות, אותו על פי פרסומים מתכנן ראש הממשלה להעביר בקרוב, החוק שימנע הגשת כתב אישום והעמדה לדין של ראש ממשלה מכהן, הותקף סער על ידי תומכיו של נתניהו.

בתמונה ששיתף היום (א') סער בחשבון הטוויטר שלו הוא נראה בכאפייה, והוא מכונה 'בוגד' ו'זרוע השטן'. סער כתב בתגובה כי מדובר ב"דוגמא אחת מני רבות להסתה המשתוללת ברשת מאז סוף השבוע. שיטות של הסתה, הפחדה ואיומים לא יעבדו".

כזכור, ח"כ סער אמר בראיון בחדשות 12 כי העברת החוק איננה מעשה נכון, והוסיף כי גם ללא חוק חסינות נתניהו יכול להמשיך לכהן תחת כתב אישום: "החוק קובע בפירוש שהוא יכול. הציבור שידע את החשדות ערב הבחירות, הצביע ביודעו את הדברים האלה. לכן, אני לא חושב שיש שום דבר למפריע לראש הממשלה להמשיך ולכהן בתפקידו". אמר

הראשון לעלות למתקפה היה ח"כ דוד אמסלם, שכתב בטוויטר "תתבייש לך" לאחר דבריו של סער. בהמשך תדרך גורם בליכוד ואמר כי ''לא לחינם תקשורת השמאל לא מפסיקה לחבק את גדעון סער, משום שהוא לא מחמיץ אף הזדמנות לחתור תחת נתניהו ולנסות להפיל אותו". סער הותקף גם ברשתות החברתיות, כשלעתים תומכיו של ראש הממשלה כינו אותו 'בוגד' וכינויים דומים, כפי שנראה בציוץ שהעלה הבוקר.

19.05.2019

1. טוב נו גורמים מישפחתיים צמיד יותר חזקים מאידיאולוגיה (שרי )

דיי ברור מה ההשמעה של אשה ..או ילדה יקרה ...או גם וגם יכולים לרסק ולהמיר את דתך לא רק מיפלגתך... יניקח עוד גורמים ..שמסבירים יפה את ההיתיפיפות....נתנהו מיתנהג ברומה כרומאי אם הכלים שהישתמשו ליתפור התיקים ..כשרים חא תמימים קנונייתיים....אז מחזיר גם הוא בקלף מישלו ...גם לציבור נימאס לישמוע איך מסיתים נגדו ואיפה ואיפה ..העיקר רוצים השילטון ...אויויו הביט לעבר מאיה ...אויויו חמגשיות ......כמה צביעות

דווח על תגובה לא ראויה
19.05.2019

2. הבת שלו שהולכת עם מוסלמי (ג)

דווח על תגובה לא ראויה
19.05.2019

3. הוא אדם הגון לא עשה שום רע, ותרדו ממנו לגבי הבת שלו! הוא מחובר לדת, ולחרדים שאוהבים אותו ,ויהיה ראש ממשלה טוב! (מדוע רודפים אותו? )

דווח על תגובה לא ראויה
24.05.2019

4. אכשיו הימין הביבוני הברברי היהודו נאצי ממציא עלילות על ביתו? מזכיר את העלילה שאמא של פרס ערביה, ממש תעמולה נוסח הרייך השלישי, הנביא ישעיהו ב, ח (עובדות, ומיהו ביבי.)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

יפו. אפלייה של העירייה? צילום:  Yossi Aloni/Flash90

חבר הכנסת מש"ס נגד עיריית תל אביב: "אפליה בוטה ופומבית"

קרא עוד