סגור
בחירות 2019 סיקור מיוחד בכיפה

סער נגד חוק החסינות: "יפגע בליכוד - ולא יועיל לראש הממשלה"

גדעון סער תוקף את הניסיונות במו"מ הקואליציוני לחוקק את חוק החסינות: "מישהו נתן לראש הממשלה עצה לא טובה". גורם בליכוד: "סער לא מחמיץ אף הזדמנות לחתור תחת נתניהו ולנסות להפיל אותו"

חדשות כיפה
יא באייר התשעט
,
16 במאי, 2019 20:26
 נתניהו וסער

נתניהו וסערצילום: פלאש 90. מרים אלסטר

חבר הכנסת  גדעון סער, שחזר לשורות הליכוד לפני הבחירות, יוצא נגד חוק החסינות באולפן חדשות 12, שצפוי לעזור לראש הממשלה נתניהו מול תיקי החקירה העומדים מולו. 

לטענת סער החוק לא יועיל לנתניהו ואף יפגע בליכוד: "תיקון לחוק החסינות- מקסימום נזק ומינימום תועלת. חקיקה פרסונלית פוגעת באמון הציבור. לו אמרנו שנעשה זאת לא היינו מקבלים אותו אמון. החוק הזה יפגע בנתניהו". 

חבר הכנסת, שתקף את ראש הממשלה גם לאחר ההסלמה האחרונה בדרום הוסיף: "מישהו נתן לראש הממשלה עצה לא טובה. זה יפגע בליכוד ולא יועיל לנתניהו. אני לא היחיד שמוטרד מזה בסיעה". סער רמז במהלך הראיון כי הוא עשוי להצביע בעד שמירה על חסינותו של נתניהו, אבל במסגרת החוק הקיים ולא המוצע. 

גורם בליכוד תוקף את סער על דבריו: "לא לחינם תקשורת השמאל לא מפסיקה לחבק את גדעון סער, משום שהוא לא מחמיץ אף הזדמנות לחתור תחת נתניהו ולנסות להפיל אותו".

במסגרת המשא ומתן הקואליציוני, מגבשים ראשי הקואליציה העתידית תיקון לחוק החסינות כפי שהונהג עד 2005. על פי החוק החדש כדי להסיר את חסינותו של חבר כנסת או שר מהגשת כתב אישום, יהיה צריך רוב בכנסת. היום אין צורך ברוב כזה. 

 

16.05.2019

1. גדעון סער איש אמת (דוד)

דווח על תגובה לא ראויה
16.05.2019

2. סער הוא ימני אמיתי (משה)

דווח על תגובה לא ראויה
17.05.2019

3. כל הכבוד לסער (נתנאל)

דווח על תגובה לא ראויה
18.05.2019

4. תמשיך להביע את דעתך .לא צריך לפחד מביבי (אלי אמוראי)

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה

המשך באמצעות

שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון

יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

 צילום: דובר צה"ל

אלופי צה"ל נחשפו למפות הריבונות והחלו להערך לתרחישים אפשריים

קרא עוד