בן גביר הגיש תלונה במשטרה נגד איימן עודה: "לא נשארתי חייב"

אחרי שח"כ עודה תקף באלימות פיזית חריגה את ח"כ איתמר בן גביר כשהגיע לבקר אסיר חמאס בבית החולים, הערב בן גביר הגיש תלונה במשטרה נגד עודה: "להעמיד אותו לדין פלילי"

עמיאל ירחי, חדשות כיפה 19/10/21 23:03 יג בחשון התשפב

בן גביר הגיש תלונה במשטרה נגד איימן עודה: "לא נשארתי חייב"
בן גביר, צילום: פלאש 90, יונתן סינדל

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיש תלונה נגד ח"כ איימן עודה בגין תקיפתו היום בבית החולים קפלן. התלונה הוגשה בתחנת משטרת ירושלים במגרש הרוסים. בתלונה מייחס ח"כ בן גביר לעודה תקיפה והתנהגות פסולה במקום ציבורי. 

לאחר התקיפה האלימה שנרשמה היום (ג') בבית החולים קפלן ברחובות מצד עודה ח"כ איימן עןדה, הגיש ח"כ איתמר בן גביר תלונה במשטרה נגדו. מוקדם יותר היום יו"ר הרשימה המשותפת ניסה למנוע מבן גביר את הגישה למחלקה שבה מאושפז אסיר חמאס מוקדד אל קוואסמי ודחף אותו באלימות שתועדה בסרטונים.

ח"כ בן גביר מסר בעת הגשת התלונה: "כולנו ראינו את התמונות המדהימות של איימן עודה תוקף אותי. אמנם לא נשארתי חייב, אבל זה מצביע בדיוק על ההתנהלות ועל הלך הרוח בקרב חברי הכנסת מהמשותפת ומרע"מ, הם מרגישים שהם בעלי הבית. עודה עשה מעשה פלילי וחמור, ועל משטרת ישראל והיועמ"ש להעמיד אותו לדין פלילי".

יו"ר הכנסת, ח"כ מיקי לוי הגיב על האירוע ומסר, "אני מגנה בתוקף את האלימות שבה נקט היום ח"כ איימן עודה בבית החולים קפלן כלפי ח״כ בן גביר. הרמת יד של ח״כ על ח״כ אחר היא חצייה של כל הקווים האדומים".

ח"כ יבגני סובה עקץ: "נסעתם עד לבית חולים ״קפלן״ בשביל מכות? יכולתם לעשות את זה פה. חבל על הדלק".


(בן גביר מגיע אל בית החולים).

כתבות נוספות

המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר