סגור

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד: ממשיכים להקים ממשלה

ח"כ לפיד מתייחס הבוקר לנושא הרכבת הממשלה ומאשים את חוסר החזון של נתניהו במצב: " אין לי שום כוונות לעצור את התהליך הדמוקרטי של הרכבת ממשלה חדשה בגלל החמאס. זה יהיה פרס לטרור, והגיע הזמן שישראל תפסיק לתת פרסים לטרור"

חדשות כיפה
א בסיון התשפא
,
12 במאי, 2021 11:13
בנט ולפיד

בנט ולפיד צילום: Gershon Elinson/Flash90

ח"כ יאיר לפיד, יו"ר יש עתיד מתייחס הבוקר למו"מ שמתקיים על הקמת הממשלה וכותב : "החמאס לא ינהל לנו את החיים. הפורעים בלוד ובעכו לא ינהלו לנו את החיים. האלימות לא תנהל לנו את החיים. אירועי השבוע האחרון – מהר מירון עד שייח׳ ג׳ראח, מעזה ועד עכו – לא יכולים להיות תירוץ להשארת נתניהו וממשלתו במקומם. בדיוק להיפך: הם בדיוק הסיבה למה צריך להחליף אותו מה שיותר מהר. אנחנו ניתן גיבוי מלא לכוחות הבטחון ולשוטרים לפעול בכל דרך להחזרת השקט. הנסיון מלמד שארגוני טרור מבינים רק כוח, וצריכים לדעת שנפעיל כוח ללא היסוס. במקביל נמשיך את המאמצים להקים ממשלה חדשה, מפני שאנחנו פועלים בקודים אחרים: אנחנו לא מפחדים מהם, והם לא ינהלו לנו את החיים. "

לפיד ממשיך ומאשים את ראש הממשלה נתניהו במצב ובהסלמה בשטח ומבהיר: "מה שראינו והרגשנו ביומיים האחרונים הוא תוצר של ההזנחה וחוסר החזון של נתניהו. אם ארגון טרור איסלאמי אינו פוחד לירות טילים על ישובי העוטף, ירושלים ותל אביב, ופורעים ערבים לא פוחדים לשרוף בתי כנסת בלוד, אז אין הרתעה, אין מדיניות, אין ממשלה שאפשר לסמוך עליה. את זה צריך לשנות. ועכשיו. ישראל זקוקה יותר מתמיד לממשלת אחדות שתאפשר לנו להתמודד יחד עם האתגרים. אין לי שום כוונות לעצור את התהליך הדמוקרטי של הרכבת ממשלה חדשה בגלל החמאס. זה יהיה פרס לטרור, והגיע הזמן שישראל תפסיק לתת פרסים לטרור.

מדינות אינן מפסיקות להתקיים ברגע שיורים עליהן. הן יודעות לפעול במקביל. גם כשמשגרים טילים וזורקים אבנים, הרופאים והאחיות בבתי החולים ממשיכים לעבוד, הרפתנים בעוטף עזה קמים לפרות שלהם, ההיי-טק הישראלי אינו שובת. גם הדמוקרטיה הישראלית אינה נבהלת מאיומים ואינה פוסקת מעבודתה. צריך לקחת נשימה עמוקה ולהרגיע את הילדים שנבהלו מהפיצוצים מעל הבית, אבל במקביל אנחנו ממשיכים במאמץ להקים ממשלת אחדות ישראלית."

12.05.2021

1. שרי ביטחון בפלסטין (תומך לפיד)

אוי יאיר אחמד טיבי וחברי הכנסת הערבים מבקשים שר ביתיים טיבי שר משטרה שר הפנים ושר המשפטים כדי שהם ישלחו את שר הביטחון לשעבר בנט ליברמן וגנץ שעכשיו שר ביטחון לבית המשפט בהולנד בתמיכה של הורוביץ מיכאלי וגולן הם יגיעו לבית המשפט לעזור לשופטים להכניס אותם לכלא על פשעי מלחמה

דווח על תגובה לא ראויה
12.05.2021

2. לפיד בנט (רפפורט)

אין לי מילה לתאר אותכם פשוט נבלות!! אנשים נהרגים המדינה בתוהו ואתם עוד מעיזים להקים ממשלה עים אויבים תתבישו לכם!

דווח על תגובה לא ראויה
12.05.2021

3. בנט (ענבל)

תראה מה קרה לשרון
לאולמרט
וכו

תתעורר
עוד לא מיואשים ממך.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר