סגור

בעז ביסמוט לבנט וסער: "לא מאוחר מידי אנא חיזרו הביתה"

עורך ישראל היום אמר בראיון לחדשות כיפה כי המצב הביטחוני דורש הקמת ממשלת ימין: "שכל מי שמדבר על ממשלה טכנו-קרטית, כאילו היינו בלגיה ושהיא תעסוק רק בצרכי השעה, אז לא! צריך ממשלה שתשמור על יכולת ההרתעה שלנו"

עדיאל שביט, חדשות כיפה
כט באייר התשפא
,
11 במאי, 2021 10:15
בעז ביסמוט בראיון לחדשות כיפה

בעז ביסמוט בראיון לחדשות כיפהצילום: כיפה

אירועי יום ירושלים תשפ"א התנהלו בשונה משנים עברו, בעיקר בשל המצב הביטחוני שהחל לסלים משעה 18:00 בערב. כמידי שנה בישיבת מרכז הרב בירושלים עורכים כנס מיוחד בנוכחות ראש הממשלה, פוליטיקאים נוספים ובכירים מהרבנות בישראל. אך בשל המצב הביטחוני ראש הממשלה, בנימין נתניהו, נעדר מן האירוע. מי שכן נכח הוא עורך ישראל היום, בעז ביסמוט, שהייחס לאירוע ואמר: "איך אפשר שלא לשמוח כשנמצאים במקום קדוש כזה".

בראיון לחדשות כיפה התייחס ביסמוט לניסיונות להקמת ממשלת בנט-לפיד, אך עדיין סבור כי ממשלת ימין היא דבר אפשרי שיקום. "אני לא אסתיר את הרצון והשאיפה שלי ושל כל מי שמשתייך לגוש הימין לממשלת ימין, בעיקר ממשלת ימין הגיונית קוהרנטית" אמר ביסמוט. אך למרות זאת ביקש לשמור על אווירה חיובית: "מצד שני אסור לשכוח דווקא ביום ירושלים שכולנו אחים, וזה מאוד מצער ומאכזב לראות אנשים מהגוש שרועים בשדות זרים, יש לקוות שהם יתעשתו ויחזרו הביתה לגוש".

האם המצב הביטחוני שקורה בירושלים והשינויים שנעשו בעקבות כך הן כניעה לטרור?

"מצד אחד יום ירושלים זה יום שמציין כי אנו הריבון בארצנו, ואנחנו כאן בבירתנו הנצחית וחוגגים בישיבת מרכז הרב - כל אלה עושים אותי מאושר. מצד שני שוב ירי לעבר ישראל, שוב הפרת השקט, שוב התגרות בירושלים כמו הניסיון היום ללינץ' מזעזע והירי טילים. אז הדיסוננס הזה הוא מצער וכואב אך לא תיפול רוחנו, היינו בסבבים כאלה בעבר וכנראה נהיה גם בעתיד, צריך ללמוד את הלקח וזה שישראל צריכה לשמר או לחזק את כוח ההרתעה שלה ולסמוך על הריבונות שלה. בשביל שכל זה צריך ממשלה יציבה, ממשלת ימין. אז מה למדנו מהיום הזה? שכל מי שמדבר על ממשלה טכנו-קרטית, כאילו היינו בלגיה ושהיא תעסוק רק בצרכי השעה, אז לא! אנחנו עם ישראל בארץ ישראל וצריך ממשלה שתנהל אותנו בכל התחומים, כולל שמירה על יכולת ההרתעה שלנו. ולכן אני מקווה שתקום לנו ממשלת ימין מלא מלא".

צילום: כיפה

אם אכן לא תוקם ממשלת ימין על מי תיפול האשמה לדעתך?

"אנחנו לא נמצאים כרגע בשלב של להאשים, בטח לא ביום ירושלים, זה לא היום להגיד 'אני מאשים' אלא היום להגיד 'אני מחבק'. אני רוצה שכל עם ישראל יחבק זה את זה, ימין-שמאל, חילונים-דתיים. אני לא אאשים, להיפך, אני אגיד לחברי בימין לא מאוחר מידי אנא חיזרו הביתה, למען כל ישראל ימין ושמאל יהודים וערבים".   

11.05.2021

1. בניגוד לממשלה שהיתה ב 20 שנה האחרונות???? (אריה )

ביסמוט גר במדינה אחרת (וגם כותב על מדינה אחרת)
20 שנה ה"ימין האמיתי" - ליכוד / דתיים לאומיים / חרדים בשלטון
רקטה ראשונה נפלה לפני ההתנתקות בזמן שלטן הימין - 2003
כל ראשי הליכוד בשלטון הצביעו על ההתנתקות (כולל המלך הלא טועה - נתנייהו)
מלבד עופרת יצוקה שהיתה בזמן ממשלת ימין לא מובהקת (קדימה) כל אירועי עזה ב 20 שנה האחרונות היו בזמן שלטון הימין. בזמן שלטון הימין היתה בנייה מסיבית של מבני בטון ברחבי הדרום כדי ליצור מצב שווא של ביטחון ולקבל שקט מבפנים. ומעביר כסך לחמאס בעזה לקנות שקט מבחוץ.
שלטון הימין הוא אלוף במיגננה. עוד ועוד בטון. עוד ועוד תרומות לבתי ספר וישיבות וגני ילדים שייבנו כמבצרי בטון והיו בשקט.
איזה סיפור ביסמוט מספר לנו ומליון בוחרים מאמינים לו.

דווח על תגובה לא ראויה
11.05.2021

2. לאריה: קודם כל, לא ממשלה אלא ממשלות. רק חלק מהן היו ימין. (אזרח שזוכר)

ראש הממשלה בשנת 2000 היה אהוד ברק, ממש לא ימין. בימיו נזרעו זרעי הפורענות - הנסיגה מלבנון, אירועי אוקטובר שיצרו את הנתק בין המשטרה לציבור הערבי ופרצה האינתיפאדה השניה.
לאחריו עלה שרון - אכן ימין, אבל המדיניות שהוביל (ההתנתקות) היתה של שמאל.
קדימה אל היתה ימין ולא ימין מובהק - היא איתה מרכז. חברו אליה פוליטיקאים מימין ומשמאל.
מלחמת לבנון השניה והצרות של אחרי ההתנתקות.
נתניהו, שאותו אתה תוקף, חזר לראשות הממשלה רק ב-2009. בינתיים היה צוק איתן וכשסיימנו אז מילואים, האופטימיים אמרו שנחזור אחרי שנתיים. בינתיים עברו כמעט 7 שנים. זה יותר זמן מאז הנסיגה מלבנון ועד לבנון השניה.
ואני כבר לא מדבר עם הביטחון המופרז בימי אוסלו העליזים...

דווח על תגובה לא ראויה
12.05.2021

3. לא להאמין (אלי יוסף)

לא להאמין - בנט וסער ממשיכים במגעים עם רעם להקים ממשלה. רעם לא מגנה את הפורעים. פשוט הפקרות

דווח על תגובה לא ראויה
13.05.2021

4. marriage solution (Isabella Ethan)

“החיים שלי חזרו !!! אחרי 14 שנים של נישואים שבורים, בעלי עזב אותי ואת שני התאומים שלנו. הרגשתי שחיי עומדים להסתיים כמעט והתאבדתי, הייתי במצב רגשי הרבה מאוד זמן. אבל בזכות גלילת איות בשם ד"ר אלאבה אותה פגשתי ברשת ביום נאמן אחד כשדפדפתי באינטרנט וחיפשתי גלגול כישוף טוב שיכול לפתור את הבעיות שלי נתקלתי בכל עדויות על גלגול הקסמים המסוים הזה. יש אנשים שהעידו שהוא החזיר את אהובתם לשעבר, יש שהעידו שהוא משחזר רחם, מרפא הרפס ומחלות אחרות, יש שהעידו שהוא יכול להטיל כישוף להפסקת גירושין וכן הלאה. נתקלתי גם בעדות מסוימת, מדובר באישה בשם סוניה, היא העידה על האופן שבו ד"ר אלאבה החזירה את אהובה לשעבר בפחות משבעה ימים והפכה את ההשפעה של סרטן ילדיהם הקטנים, ובסוף עדותה היא הפיל את כתובת הדואר האלקטרוני של ד"ר אלאבה. לאחר שקראתי את כל אלה החלטתי לנסות את ד"ר אלאבה. יצרתי איתו קשר בדוא"ל והסברתי לו את הבעיה שלי. ותוך 3 ימים בלבד בעלי חזר אלי ופתרנו את הבעיות שלנו, ואנחנו אפילו יותר מאושרים מבעבר. ד"ר אלאבה הוא באמת אדם מחונן ואני לא אפסיק לפרסם אותו כי הוא אדם נפלא ... אם יש לך בעיה ואתה מחפש גלגיית כישוף אמיתית ואמיתית שתפתור לך את כל הבעיות שלך. נסה את ד"ר אלאבה בכל עת, אולי הוא התשובה לבעיות שלך. הנה איש הקשר שלו {dralaba3000@gmail.com} או WhatsApp אליו באמצעות איש הקשר שלו למטה +2349039885856 תודה לך ד"ר ALABA.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

דרך חברון צילום: Nati Shohat/Flash90

ניסיון לינץ' בירושלים | ח' הותקף באכזריות: "חבורת ערבים תקפה אותי ושוחררה"

קרא עוד