סגור

יתד נאמן במתקפה חריפה על סמוטריץ' , שלא נותר חייב

קריקטורה שהתפרסמה בעיתון החרדי מציגה את יו"ר "הציונות הדתית" כמציל את ארץ ישראל מבית כנסת בוער ולא את ספר התורה שנשאר בפנים ועולה באש. סמוטריץ': "שנאה, הסתה ושקרים"

שירה שור, חדשות כיפה
כז בניסן התשפא
,
09 באפריל, 2021 10:45
סמוטריץ

סמוטריץ'צילום: פלאש 90. יונתן זינדל

בחירות 2021: לאחר אמירותיו הנחרצות של סמוטריץ', כי לא יכנס לממשלה הנשענת על רע"מ, ובייחוד בעקבות העברת קולות חרדים למפלגתו "הציונות הדתית", חלק מהתקשורת החרדית לא מהססת לתקוף אותו. 

העיתון החרדי "יתד נאמן" פרסם היום (ו') קריקטורה המציגה את יו"ר "הציונות הדתית" כמי שמעדיף להציל את ארץ ישראל מבית כנסת בוער ולא את ספר התורה שנשאר בפנים ועולה באש. סמוטריץ' הגיב לכך בחריפות: "מבין שיתד נאמן הוא הישראל ביתנו של החרדים. שנאה, הסתה, ושקרים", כתב בחשבון הטוויטר שלו. "מה שבעיקר עצוב זה שעורכי הפרבדה הזה מזלזלים בציבור החרדי וחושבים שהוא טיפש ואפשר לשטוף לו את המוח בקמפיין הסתה מלא שנאה" הוסיף יו"ר הציונות הדתית.

 

 

עוד אמר סמוטריץ': "אני משוכנע שהציבור החרדי ‏חכם ובריא הרבה יותר, והוא מבין מצויין ששיתוף פעולה עם תומכי טרור ומחבקי מחבלים שידיהם מגואלות בדם יהודים הוא בזוי ומקולקל, וגם אם יביא עוד קצת "דמים" ללימוד תורה זה יהיה "אתנן זונה ומחיר כלב". מה גם שההתנגדות שלי להקמת ממשלה שתסתמך על תומכי טרור היא מה שתציל את עולם התורה מממשלת ‏שמאל-ערבים שתקום חלילה בשל קוצר הרואי הזה ותחריב אותו חלילה". 

סמוטריץ' לא בחל בביקורת קשה כלפי "יתד נאמן": "אם בערכי התורה עסקינן, אז בתורה שלי כתוב שמוטב לאדם שיפיל עצמו לכבשן האש ואל ילבין פני חברו ברבים. העיקר שליתד נאמן יש "וועדה רוחנית"... עורכי הבטאון הזה הם לא אנשים חרדים, לא אנשים דתיים ולא אנשי תורה".

בדבריו, יו"ר הציונות הדתית הכריז על עקרונותיו: "‏אמשיך לשאת בגאון וללא מורא את ערכי התורה כולם, כשלמות אחת כוללת ואינה סותרת חלילה. בין אדם למקום ובין אדם לחברו. לימוד התורה ומצוות ישוב הארץ. תורת ישראל וארץ ישראל ועם ישראל. ומי להשם והחרדים לדברו באמת אלי".

לבסוף, אמר סמוטריץ' כי הוא מוחל "מחילה גמורה" לעורכי יתד נאמן והוסיף: "השם הטוב יכפר וישיבם בתשובה שלמה".

 

 

 

 

09.04.2021

1. היתד הנאמן (FABBY)

שורו וראו - כשהשטן נחלק על ביתו שלו...

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

2. הקריקטורא אנטישמית ורשעית (מאיר)

רשעות לשמה.

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

3. הקרב האחרון (מאיר -עברי אנכי)

נגד הערב רב!!!

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

4. כחרדית שהצביעה לסמוטריץ' אני מזועזעת מהתקפה זו (רונית לוי)

אין לי צל צילו של ספק שבצלאל סמוטריץ' הוא איש שחי מן התורה ורגליו נטועות בתורתנו הקדושה שאם לא כן לא היה צל צילו של סיכוי שאצביע עבורו. נכון.... לא את כולם אני אוהבת שם וקרוב לוודאי שבבחירות הבאות אחזור להצביע למפלגה חרדית אבל כולנו וגם התוקפים יודעים שסמוטריץ' איננו כפי שמתארים אותו. התקפה כזו רק מרחיקה מכם מצביעים. תתנצלו! אני בטוחה שימחל לכם כדרך גוברין יהודאין.

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

5. גם אני שלחתי לצייר הרשע מייל אישי (הצטרפתי למחאה)

מי שיכול להשיג הטלפון שלו שיפרסם כאן ולבינתיים קל למצא המייל שלו ... וכל אחד ישלח לו הודעה אישית- תסתום את הפה שלך. רשע.
נודע לנו שבשנאתו של " הצייר" הוא ביצע הציור ללא תמורה מהעיתון... סימן שבאמת צריך לטפל בו, ואם יש מישהו עורך דין- שיגיש תלונה על הסתה

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

6. סמוטריץ השתמט משירות צבאי והלך במקום זה לעשות תואר במשפטים. (לא שוכחים)

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

7. יוני גרשטיין הוא חוזר בתשובה שעף על עצמו (דדי)

באותם החוזרים בתשובה של שנות ה 70 שיצאו מכליהם כדי להוכיח את נאמנותם למגזר החרדי ובתוך כך רמסו את עברם.

דווח על תגובה לא ראויה
10.04.2021

8. זו נבילה וזו טריפה (ש)

שבוע טוב. כמו שאמר בגין ז"ל אני מאחל בהצלחה לשני הצדדים.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

עמית סגל צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

עמית סגל אומר תודה

קרא עוד