סגור

בנט וסער ללפיד: נסכים לשיתוף פעולה עם רע"מ

יו"ר ימינה ויו"ר תקווה חדשה הבהירו ליו"ר יש עתיד כי לא יסכימו להישענות על הרשימה המשותפת, אך כן יסכימו לשיתוף פעולה עם ח"כ עבאס | בנוסף, פורסם כי רק לאחר כישלון נתניהו, בנט יסכים להצטרף ללפיד

שירה שור, חדשות כיפה
כד בניסן התשפא
,
06 באפריל, 2021 20:58
סער ובנט. ארכיון

סער ובנט. ארכיוןצילום: מרים אלסטר/פלאש90

בחירות 2021: עם השבעת הכנסת ה-24 מוקדם יותר היום (ג') ועל אף שהנשיא ריבלין העניק את המנדט על הקמת הממשלה על ראש הממשלה נתניהו, המגעים להקמת ממשלה בגוש השינוי ממשיכים במלוא המרץ. על פי פרסום בכאן חדשות, יו"ר ימינה, ח"כ נפתלי בנט ויו"ר תקווה חדשה, ח"כ גדעון סער, הבהירו ליו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד, כי הם לא יסכימו להישענות על הרשימה הערבית המשותפת, אך כן יסכימו לשיתוף פעולה עם מפלגת רע"מ והעומד בראשה ח"כ מנסור עבאס.

 

(השבעת הכנסת ה-24)

 

בתוך כך, בערוץ 13 התפרסם כי בנט אמר בשיחות סגורות שיחכה לכישלון נתניהו בהקמת ממשלה, ורק לאחר מכן יקים ממשלה עם לפיד. במפלגת ימינה מכחישים לחלוטין את הדיווח.

במפלגת הציונות הדתית הגיבו לפרסום בחריפות: "החתירה של בנט ושקד להקמת ממשלת שמאל עם לפיד מטרפדת את הסיכוי להקמת ממשלת ימין". 

עוד הוסיפו במפלגה של סמוטריץ': "בנט ושקד עושים הכל כדי שנתניהו יכשל ואז יגידו שאין ברירה אלא להקים ממשלה עם השמאל ותומכי הטרור. אנחנו קוראים לבנט ושקד לשים בצד את השאיפות האישיות הלא ראליות להיות ראש ממשלה עם 7 מנדטים, להבהיר שלא ישבו בשום ממשלה שאינה ממשלת ימין ולשלב ידיים עם שאר מפלגות המחנה הלאומי במאמצים להקמת ממשלת ימין".

כזכור, כל אחד משלושת ראשי המפלגות המליצו על מועמד אחר אצל הנשיא בתחילת השבוע. בנט ולפיד המליצו על עצמם ואילו סער ומפלגתו לא המליצו על אף מועמד ואמרו כי ימשיכו לפעול למען הקמת ממשלה של כל המפלגות המתנגדות לנתניהו.

 

מנסור עבאס. נאום היסטורי

מנסור עבאס. צילום: Flash90

06.04.2021

1. העולם זז קדימה ורק בישראל הפוליטיקה משותקת מסקנה : שינוי שיטת הבחירות לשני גושים הגוש השמרני והגוש המתירני סוציאלי קומוניסטי (דויד)

אז תבוא התקוה

דווח על תגובה לא ראויה
06.04.2021

2. בנט ושקד וסער חבורת צבועים (אריק)

גנבתם קולות מהימין והמסורתיים לטובת הרע השמאל והאנטי. עם ישראל יבוא מולכם חשבון

דווח על תגובה לא ראויה
06.04.2021

3. נתניהו אנחנו אוהבים! (בני)

דווח על תגובה לא ראויה
07.04.2021

4. תפסיקו להפיץ שקרים , ככה לא בונים מדינה (א.ד)

דווח על תגובה לא ראויה
07.04.2021

5. עבאס (שולמן)

מחמוד עבאס צריך להיות ראש ממשלה וסמן טרחת השר למחרטות ציבוריות

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

פרויט מאז שעזבת צילום: סטודיו כיפה

מאז שעזבת: פרויקט מיוחד ליום הזיכרון

קרא עוד