סגור

"ההומוסקסואלים סוטי המין": ההתגנבות של נעם לכנסת

מפלגת הקצה בציונות הדתית הצליחה לרכוב על הצלחת הקמפיין של סמוטריץ' ונתניהו, וגם בזכות שתיקתו של יו"ר המפלגה. איך קרה שמפלגה שעיקר מטרה הוא להילחם בהכרה בלהט"בים, הצליחה להגיע להישג זה? מודעות עצמית, והימור נכון

עדיאל שביט, חדשות כיפה
יב בניסן התשפא
,
25 במרץ, 2021 13:29
אבי מעוז. יו"ר מפלגת נעם

אבי מעוז. יו"ר מפלגת נעםצילום: דוברות

בחירות 2021. ספירת המעטפות הכפולות בעיצומה, והתוצאות מתחילות להתגבש לכדי תמונה ברורה, ונראה כי רשימת הציונות הדתית אכן תישאר על 6 מנדטים. התוצאה למפלגה המגזרית היא מפתיעה, בהתחשב בכך שהסקר נתנו למפלגה לא יותר מ-5 מנדטים. הרשימה כזכור מורכבת משלוש מפלגות: האיחוד הלאומי, עצמה יהודית ונעם, כאשר קבלת המנדט השישי מאוד משמעותית עבור המפלגה האחרונה.

אבי מעוז יו"ר המפלגה מוקם במקום השישי ברשימה המאוחדת, ונכנס בידיעה כי הסבירות שאכן יכנס לכנסת נמוכה. לפי התחזיות הציפייה הייתה שהדרך היחידה להכניס את מעוז לכנסת זה במידה והציונות הדתית תקבל 5 מנדטים, תכנס לקואליציה ותפעיל את החוק הנורווגי, לאחר מינוי של סמוטריץ' לתפקיד שר. אך לפי התוצאות כל הסיבוך הזה נראה מיותר, ומעוז יהיה חבר כנסת לא משנה לאן ילכו פני המפלגה. הצלחת הציונות הדתית בבחירות למעשה הצליחה להמליך שני ראשי מפלגות נוספים שראו את אחוז החסימה רק מלמטה. אך בעוד שבן גביר היה באופן יחסי פופולרי, ושווי מפלגתו היא בין 2-3 מנדטים, מפלגת נעם נמנתה בין מפלגות קטנות וביזאריות כמו הפיראטים.

מפלגת נעם למעשה קמה כיוזמה משותפת של ראשי עצמה יהודית, מיכאל בן ארי ובן גביר, יחד עם רבני ישיבת הר המור ובראשם הרב צבי טאו. התקופה הייתה אחרי סבב הבחירות הראשון, עצמה יהודית התאחדה עם הבית היהודי והאיחוד הלאומי, אך נותרה ללא נציג בכנסת. במשא ומתן לריצה משותפת גם לסבב השני, נוצר משבר בין בן גביר והרב פרץ סביב שריון ברשימה לברוך מרזל והאיחוד פורק. עצמה יהודית ניסתה להגדיל את כוחה, הניסיון היה להקים מחדש את מפלגת יחד של אלי ישי בשיתוף פעולה עם עצמה יהודית ותחת ברכתו של הרב טאו.  

לאחר שבועיים הוחלט להקים מפלגה תחת נשיאות ישיבת הר המור שנקראה "נעם" תחת הסיסמה "עם נורמלי בארצנו", סיסמה שרומזת על עוד תנועה שעומדת מאחורי המפלגה, תנועת חזון. תוך זמן קצר שחררה המפלגה סרטון שמביע לטענתם את הבעיה המרכזית בישראל - ההכרה במשפחות חד מיניות. הביקורות מתוך המגזר ומחוצה לו לא איחרו לבוא, אך מפלגת נעם הודיעה כי רצה לבחירות. באופן טבעי עצמה יהודית שהייתה שותפה לרעיון להקים את המפלגה פנתה לנעם לקריאה לשיתוף פעולה, ושתי המפלגות הגיעו להסכם ראשוני. אלא שהמשא ומתן עלה על שרטון לאחר שבעצמה יהודית רצו לשבץ מועמד חילוני ברשימה, דבר שלא היה מקובל על אנשי נעם, אותו חילוני היה אורן חזן. 

מפלגת נעם החלה לעשות בירור עצמי לאחר ההכרזה כי תרוץ בנפרד וגילתה כי היא רחוקה מאוד מלעבור את אחוז החסימה, ומתוך מודעות עצמית פרשה מהמרוץ. בסבב הבחירות השלישי, שגם הוא לא אחר להגיע, מפלגת עדיין הרגישה שהיא לא ערוכה לכדי ריצה לפוליטיקה ובפעם ההיא אפילו לא יצאו בהכרזות כי יתמודדו. השנה האחרונה של המפלגה הייתה בשינוי ניהול האסטרטגיה, וזה החל בשינוי יו"ר המפלגה מהרב אריה דרור שנתפס כאדם לוחמני יותר, לאבי מעוז בעל האופי המתון. המפלגה לא נסוגה מעמדותיה האנטי-להט"ביות, וגם הייתה עדיין באמונה כי אסור שנשים תהיינה חלק מהרשימה, כי לטענתם פוליטיקה היא מקצוע גברי.

נעם קיבלה בזרועות פתוחות את עצמה יהודית שננטשה על ידי הרב רפי פרץ בדקה ה-90 ונכשלה כישלון חרוץ בבחירות. לקראת הסבב הנוכחי הבינו השתיים כי עליהם לחבור יחד, אך על מפלגת נעם היה לרדת מעט מדרישותיהם, וזה המוכנות לקבל נשים כחלק מהרשימה. מעוז שכאמור מעט מתון יותר, קיבל את התנאי ויחד כמפלגה מאוחדת הם פנו לסמוטריץ' שהתנתק מימינה. כאן מפלגת נעם פעלו באסטרטגיה נכונה בכך שהפכו את בן גביר לפני המפלגה, ואכן הביקורת כלפי האיחוד עם סמוטריץ' בתקשורת ובציבור הייתה כלפי התבטאויותיו של בן גביר וכמעט התעלמו לגמרי מנעם הנמצאת מאחור. 

אבי מעוז בעת חיבור המפלגה הראה שוב מודעות עצמית, כשקיבל את המקום ה-6 ברשימה, מה שהעיד מצד אחד את הבנת כוחו במאזן הכוחות אך עדיין מיקום שלא יבזה אותו. לאורך הקמפיין מעוז לא התראיין כלל, למעט ראיון אחד במקור ראשון, ולמעשה השכיח מהציבור את נוכחותה של נעם, אם היה פועל הפוך היה יכול להזיק למפלגה. הסיוע של ראש הממשלה לדאוג שהציונות הדתית תעבור את אחוז החסימה התגלה כמוצלח מעל למצופה, כל כך מוצלח שהמפלגה קיבלה 6 מנדטים. וכך בשקט עם לא מעט מזל ומודעות עצמית, נציג של מפלגה עם שווי של חצי מנדט נכנס לכנסת.

אמש (ד') בערוץ 12 דאגו להזכיר לציבור מה הפירוש של כניסת נעם לכנסת, כאשר חשפו הקלטות של הרב צבי טאו מנהיגה הרוחני של המפלגה. "ההומוסקסואלים האלה, סוטי המין האלה, הם אנשים אומללים" אמר הרב טאו בישיבה סגורה של ראשי המפלגה. עוד אמר הרב בישיבה ובכך הזכיר את עמדות המפלגה: "הם מציעים עכשיו הצעה שלא יגידו 'אבא ואמא'. אתה יכול להגיד 'הורה ראשון' ו'הורה שני'. 'אבא ואמא' זה נקרא משפחה משולבת. אסור להגיד משפחה נורמלית, כי אתה פוגע בהומואים ובלסביות. מה זה פוגע בהם? הם פוגעים בעצמם בצורה איומה כזאת, עד שאסור לרפא אותם. הם מחדירים למשרד החינוך, בכיתות הכי נמוכות, שעוד אין לילדים מושג בכלל, בכיתה א'-ג', מכניסים כבר ערכים של הפוסט-מודרנה, 'ערכים', רעל של הפוסט-מודרנה, מי שמכם? את מי שאלתם?". 

25.03.2021

1. ברוך ה' , זכינו לגדול דור שרואה למרחקים גדולים. (גלעד , תל אביב)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

2. איש אוממל, חשוך וגזעני שכמוך!!!! (מוטי)

איש חולה ואומלל. תתקדם ותכיר בכל בני האנוש בעולם כבני אדם, אדם שפל ומגעיל שכמוך.
מקומך בטח לא בכנסת ישראל המייצגת את כלל האוכלוסייה, אולם מקומך בכלא על אמירות גזעניות וחשוכות שכאלו. איש אומלל, מיותר ומסכן שכמוך!!! אתה גרוע יותר מההומופוב שהיה שם לפניך!!!

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

3. שמחים מאוד לשמוע שאנשים נפלאים שלא פוחדים ואומרים את האמת לטובת עם ישראל נכנסים לכנסת. בהצלחה רבה! (חנן)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

4. קשה להאמין שרוב הדתיים והחרדים מקבלים בשאט נפש את קהילת הלהט"ב כאילו מדובר באבקת חלב עכו"ם (פלא)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

5. בהצלחה לאבי מעוז (עמיחי)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

6. את קשתי נתתי בלהט"ב (נח המבול והקורונה)

ר' אומר: מבול של כל בשר אין, אבל מבול של יחידים יש, כיצד? נפל לים ומת, טבעה ספינתו בים ומת, זהו מבולו. ר' יהודה אומר: מבול של מים אין מביא, אבל מבול אש וגפרית מביא כדרך שהובא על סדומים. ר"י אומר: מבול של מים אינו מביא, אבל מבול של דבר מביא על עכו"ם לימות המשיח, שנאמר: "ואקח את מקלי את נועם ואגדע וגו' ותופר ברית ביום ההוא".

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

7. כתבה בזויה מפיצת שנאה (מר פ)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

8. אנחנו גאים בנעם (שמואל)

מבחינתנו התנגדות ללהטבים זו מעלה

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

9. אנחנו גאים בנעם (שמואל)

מבחינתנו התנגדות ללהטבים זו מעלה

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

10. עיקר מטרות נעם להלחם בלהט"ב???? מה השטות הזו? (בן דוד)

נכון שנעם מתנגדת לאורח החיים הלה"טבי המוחצן אבל בשום פנים ואופן לא לאנשים בעלי נטייה זו כבני אדם ופרטים ולנעם יש מטרות רבות אחרות הרבה לפני עניין אורח החיים האנטי-משפחתי לגווניו וממש לא רק להט"ב - מאיפה ההמצאות המטופשות האלה?

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

11. אינני יודע מי הכותב ומה מניע אותו (אביחי)

כל הפוליטיקה והרכבת הרשימות לכנסת היא מלאכת שיבוץ וחיבור בין בעלי עניין שונים המתאחדים לרשימה אחת וזה לגיטימי לגמרי.

האם בימינה החיבור של כל המועמדים מצביע על זהות, האם כל אחד מהם לחוד היה עובר את אחוז החסימה ? וכנ"ל במפלגת העבודה ובמרץ ובמפלגת סער וכמובן במפלגות המונהגות על ידי דיקטטור כל יכול כמו לפיד או ליברמן

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

12. שמח מאד באחדות (גיל)

הציבור התורני בציונות הדתית לראשונה הצליח להתאחד. אפילו שזה היה בהכרח ואף אחד לא רצה. וזה רק בלוק טכני....עדיין זה הישג מדהים...ציבור שמרוב אידיאולוגיה לא למד איך מתמודדים בפוליטיקה כי כל אחד רוצה את כל תאוותו בידו... מפלגת נועם עשתה מפקד והגיעה לכ50,000 אנשים שרוצים להצביע לה. זה יותר ממנדט אבל בוודאי לא מספיק. כשהייתה מחשבה שיש סיכוי שבן גביר ייכנס הוא קיבל 84,000 קולות. יותר מ2 מנדטים. ולשתי המפלגות האלה יש אלפי תומכים נלהבים שהיו מוכנים לעבוד בהתנדבות להצלחתן. וסמוטריץ' היה הגורם הממלכתי המאחד והממתן בעסק הזה.(מה שעזר גם לו מאד להיתפס כמנהיג ראוי בציונות הדתית)..

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

13. כל הכבוד (נירה )

כל הכבוד למםלגה שאומרת אמת. מה שאסור בתורה אסור. לא מבינה מה הבעיה. מוזר לי שאתר דתי מתנהג כך.

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

14. חוסר הבנה בכוחה של נועם (נחום)

מי שכותב: מפלגת נעם נמנתה בין מפלגות קטנות וביזאריות כמו הפיראטים.
לא מבין דבר במגזר

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

15. אני תומך במפלגת נועם!! (מ. אלון)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

16. גם אני!! (ז. קופולוביץ)

דווח על תגובה לא ראויה
25.03.2021

17. השנאה שלו ארסית מאד. ה' ישלח לו רפואה שלמה. (אלמ)

הרב טאו רב חשוב, אבל התורה חשובה יותר.

בתורה אין אף מילה על סוטים או חולים, ובצדק. התורה אומרת לנו באופן ברור שזה חטא נורא, אבל טבעי מאוד. זה טבעי להימשך לכל מיני דברים, אבל הבעיה היא כשמממשים לא כשרוצים. אני רוצה לאכול חזיר (גם כן תועבה על פי התורה) אבל לרצות זה לא בעיה, רק לממש.

יתרה מזאת, משכב זכור היה נורמלי בתקופות שונות (בגויים) - ומדוע לא? התורה אוסרת את זה רק לנו. אפילו חיות עושות את זה - הכי טבעי בעולם.

לכן עלינו להתפלל שה' ישלח לרב טאו רפואה שלמה ויחזור להועיל לעם ישראל, לתורת ישראל ולארץ ישראל.

דווח על תגובה לא ראויה
31.03.2021

18. כמה שקרים בכתבה אחת (מלאכי)

דווח על תגובה לא ראויה
09.04.2021

19. marriage solution (Isabella Ethan)

אני נשוי שבע שנים בלי ילד, אז בעלי מתחיל להתנהג בצורה מוזרה, חוזר הביתה לאחרונה וכבר לא מבלה איתי, והוא התגרש ממני. אז נעשיתי מאוד עצובה ואבדה בחיים כי הרופא אמר לי שאין דרך להיכנס להריון, זה באמת יאמל את חיי. עד שנתקלתי בחבר שסיפר לי על DR ALABA מהאינטרנט, איך הוא עזר לנשים רבות עם בעיות דומות שעובר עלי, אז יצרתי איתו קשר בכתובת: dralaba3000@gmail.com והסברתי לו. הוא אמר לי את כל מה שאני צריך לתת לפני שהוא יכול לוותר על הכישוף להחזיר את בעלי, מה שעשיתי, והוא שלח תפילה עוצמתית שהייתי צריכה לומר באמצע הלילה בזמן שהוא מטיל את כישוף האהבה. זה היה נס 48 שעות אחר כך בעלי היחיד חזר אלי והתנצל על כל מה שהוא עשה ואמר לי שהוא מוכן לגמרי לתמוך בי בכל דבר שארצה. התקשרתי במהירות ל- ALABA וסיפרתי לו מה קורה באותו הרגע, והוא גם הכין ושלח לי תרופה שאומרת שהיא תרפא כל מחלה או זיהום לא רצויות שמונעות ממני להרות ואז הורה לי על כך. איך להשתמש בזה לפני שפוגשים את בעלי. זה אחרי השימוש בעשב ובשורש הילידים הזה, כעבור כמה שבועות התחלתי להרגיש סימני הריון בכל מקום, אני ממש בהריון, פשוט ילדתי ​​ילד ב -1 לחודש זה. אני מבטיח להודיע ​​לכל העולם על ד"ר אלבא כדי לשמר את מערכת היחסים שלי כמו גם לתת לי ילדים. אני יכול לקרוא בגאווה שלי היום. לכל אישה שמוצאת זאת בלתי אפשרית, הנה ההזדמנות שלך לחייך ולהביא אושר למשפחתך, אנא צרו קשר עם ד"ר אלבא דוא"ל: dralaba3000@gmail.com או צרו קשר עם מספר הוואטסאפ שלו: +2349071995123, הוא אלוהים שנשלח להחזיר מאהבים אבודים ולהביא לך אושר.

דווח על תגובה לא ראויה
כתבו תגובה
המשך באמצעות
שכחתי סיסמה
אין לך שם משתמש באתר? צור חשבון
יצירת חשבון חדש

אני מאשר את תנאי השימוש באתר

על האש צילום: Anat Hermony/FLASH90

עצמאות 2021 | כמה בשר צרכנו בשנה האחרונה?

קרא עוד